آرکتایپ زئوس

آرکتایپ زئوس

آرکتایپ زئوس

آرکتایپ مردان زئوس مدیران و کارآفرینان موفقی هستند که نیروهای زیادی در اختیار خود دارند. مردانی که در محیط کار بر همه چیز مسلط هستند آرکی تایپ زئوس دارند. زئوس فرمانروای آسمان‌هاست به همین دلیل به منطق و قدرت کنترل نیاز دارد. منطقی است، اعتماد به نفس بسیار بالا و قدرت بیان خوبی دارد. سه اصل مهم زندگی زئوس‌ها ثروت، قدرت و شهرت است. شم اقتصادی بالایی دارد و حتی اگر در یک خانواده بسیار فقیر هم متولد شود با تلاش و پشتکار خود ثروت و موقعیت اجتماعی به‌دست می‌آورد. همواره در هر جایی در رأس هرم جای می‌گیرند و این نه براساس اصرار خود آن‌ها، بلکه براساس شایسته سالاری بیرونی و درونی آنها اتفاق می‌افتد. برای خود و خانواده‌اش بهترین امکانات رفاهی را فراهم می‌کند، بهترین خانه، ماشین، مسافرت و… اما بدون حساب و بدون دلیل پولی هزینه نمی‌کند.

آرکتایپ زئوس خودشناس

زئوس همان‌طور که بر دنیای بیرون حکمرانی می‌کند بر بدن خود نیز تسلط دارد، کنترل بالایی روی بدن، رفتار، احساسات و هیجانات خود دارد، مدیریت خشم و مدیریت هیجان بالایی دارد. هرگز خود را به مواد مخدر، سیگار یا الکل وابسته نمی‌کند و هرگز آن‌قدر مست نمی‌شود که کنترل رفتار خود را از دست بدهد. وقتی مشکلی برای آنها پیش می‌آید روی مشکل تمرکز نمی‌کنند بلکه روی حل مسئله تمرکز کرده و به دنبال راه حل می‌گردند. امیدواری آن‌ها به آینده بالاست و هنگام شکست‌های کاری، مالی و… دست از تلاش نمی‌کشند، نا امید نمی‌شوند و به دنبال راه حل می‌گردند.

بیشتر بدان، بیشتر بخوان

آرکتایپ زئوس

شخصیت زئوس نفوذ زیادی بر دیگران دارند. اقتدار، هدفمندی و مدیریت قوی از ویژگی‌های زئوس است.
زئوس فرمانروای بزرگی است که از همان کودکی استعداد زیادی در جمع کردن افراد و تقسیم کار برای آن ها داشته است. آینده نگر و صبور است. گاهی برای به دست آوردن هدف بزرگی سال‌ها در خفا تلاش می‌کند بدون آن که خیلی‌ها بدانند. موفقیت خودش بسیار برایش مهم است و ممکن است برای رسیدن به موفقیت افراد زیادی را در خدمت خود بیاورد.
این افراد در حوزه سر به سر می برند ، در مورد هر چیز منطقی فکر کرده و بررسی می نمایند. بسیار دنبال ثروت، قدرت یا شهرت هستند. با درایت ، لایق و جدی هستند. در بسیاری از مواقع زئوس‌ها برای به دست آوردن آن چه برایشان مهم است منافع دیگران را به خطر می‌اندازند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بیوگرافی پوریا تابان

مظهر اراده و قدرت ، کنترل کننده ، تیزبین و مسلط به همه جهات می باشند.

ویژگی های شخصیتی چنین افرادی را می توان در رهبران قدرتمند , شاهان , حاکمان و رؤسای بزرگ دید.
یکی از ویژگی‌های زئوس این است که به ایده‌های دیگران گوش می‌کند و بهترین آن‌ها را انتخاب ‌می‌کند اما نهایتا با نام خودش آن را ارئه می‌کند.

1 Comment

  • کمتر چرندیات به خورد مردم بده….همه ما انسان ها فانی هستیم و نباید چنین شخصیت و ویژگی هایی داشته باشیم زیرا انسان تابع خالق خویش و در نتیجه تابع پیامبر خاتم باید باشد و گرنه سقوط او حتمی است

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      بورس سال 1400 نی نی سایت x بخوانید...