آموزش سئو در شیراز

آموزش سئو در شیراز

آموزش سئو در شیراز


آموزش سئو شیراز

سئو فرآیند بهینه سازی است که با ترفندهایی می توان سایت را در صفحه اول گوگل به نمایش گذاشت. برای آشنایی بیشتر با سئو و آموزش سئو در شیراز با ما همراه باشید.

عکس های بی دی اس امی

سئو سایت شیراز

سئو را می توان متفاوت ترین علم با سایر دانش های حوزه فناوری اطلاعات نام برد زیرا هر ساله کسب و کارهای زیادی را به اوج می رساند و برخی را نیز به زیر می کشد.

شرایط، معیارها و قوانین سئو روز به روز تغییر می‌کند. روند امتیازدهی یک وب سایت در 3 سال پیش با اکنون تغییرات چشمگیری داشته است و همچنین معیارها و فوت‌وفن‌های امروزی نیز با 2 سال آینده ممکن است تفاوت های زیادی داشته باشد

سئو را فقط با تجربه می توان یاد گرفت؛ اما برای شروع نیاز است تا حدودی درباره آن اطلاعات کسب کنید و یا این که کسی را پیدا کنید که تجربه اش را به شما منتقل کند.

در حال حاضر دوره آموزشی سئو در شیراز توسط shirazsun برگزار می‌شود.

واضح است که تجربه و تبحر در این زمینه مهم‌ترین ویژگی مدرس سئو است که اگر نگاهی به مطالب آموزشی وب سایت در زمینهٔ سئو داشته باشید ممکن است تا حدودی شما را با وی آشنا کند.

در صورتی که قصد شرکت در کلاس های آموزشی سئو  را دارید لطفاً به نکات زیر توجه کنید:

  • توضیحی خلاصه درباره سرفصل ها: تمامی نکاتی که یک سئو کار می‌بایست برای تحلیل، بهینه سازی، سئوی اصولی و صحیح، تولید محتوا و افزایش رتبه یک وب سایت بداند شامل این دوره می‌گردد.
  • پیش نیاز این دوره ها آشنایی کامل با طراحی وب سایت از جمله html، Css و غیره می باشد.
  • طول دوره بین 10 الی 30 ساعت است (با توجه به تخصص‌ها و پیش‌زمینه‌های دانشجو)
  • کلاس ها به صورت خصوصی و تک نفره  ( در شیراز) برگزار خواهد شد.

گلو درد در بارداری

سئو

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

مهمترین سوالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کرده و بازدیدکننده بیشتری برای سایت جذب کنیم.

ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. امروزه این مفهوم به Search Experience Optimization تغییر یافته که برابر است با بهینه سازی تجربه کاربری از جستجو، به عبارت دیگر باید برای رضایت کاربر

مفهوم سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسب سازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. بطوریکه در چند سال اخیر سیاست‌های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت‌ها همسو شده است.

اوايل شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو کار خود را آغاز کردند؛ بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يک ليست فهرست شده نگاه مي‌کردند که همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند که از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌کردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تراکم کلمه کليدي ( تعداد دفعاتي که يک کلمه کليدي يا يک عبارت در يک صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد کل کلمات صفحه) و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌کردند. به دنبال اين رشد سئوبراي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع کرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو به دنبال پيدا کردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاياخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند.

يک مقاله که توسط نيويورک تايمز در نوامبر سال 1996 چاپ شد راجع به توسعه‌دهندگان وب صحبت کرد که براي قرار گرفتن در بالاي صفحه نتايج جستجو از روش‌هاي غير اخلاقي سئو استفاده مي‌کردند. اين مقاله توضيح مي‌دهد که چگونه توسعه‌دهندگان وب به راحتي يک سايت را به همراه کلمات کليدي ويژه که معمولا در پشت گرافيک سايت پنهان شده است، بارگذاري مي‌کنند که در نتيجه موتورهاي جستجو اين کلمات کليدي را شمارش کرده و رتبه بندي سايت را افزايش مي‌دهند.

آموزش سئو در شیراز

گلو درد نشانه چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش سئو در شیراز x بخوانید...