آمپول پمرولاک برای چیست

آمپول پمرولاک برای چیست

آمپول پمرولاک برای چیست

آمپول پمرولاک برای چیست در بزرگسالان

آمپول پمرولاک برای درمان کوتاه مدت (پنج روز و کمتر) دردهای نسبتا شدید حاد که به تجویز یک ضددرد اپیوئیدی نیاز دارند به کار می رود. معمولا پس از انجام اعمال جراحی، درمان همواره با تزریق پمرولاک شروع می شود. درمان به دلیل افزایش اثرات جانبی نباید بیش از پنج روز و بیشتر از دوز توصیه شده ادامه پیدا کند. در صورت نیاز به استفاده از ضد درد بعد از پنج روز، باید از سایر ضد دردها استفاده کرد.

  • در کودکان

ایمنی و اثرگذاری تک دوز آمپول پمرولاک در بین کودکان 2 تا 16 ساله تایید شده است. پمرولاک تک دوز در کنترل دردهــای نسبتـا شدیــد حاد پس از اعمال جراحی که به ضد دردهای اپیوئیدی نیاز دارد موثر است. داده های فعلی برای تایید تاثیرگذاری دوزهای متعدد پمرولاک در کودکان وجود ندارد.

بیشتر بدان، بیشتر بخوان

 

آمپول پمرولاک برای چیست

یک مشتق پیرولانزین کربوکسیلیک اسید است که از نظر ساختمانی به ایندومتاسین شبیه است.

موارد مصرف:
یک NSAID است و اصولاً به عنوان یک ضد درد استفاده می شود ملح ترامتامول آن به صورت تزریق داخل عضلانی، داخل وریدی یا خوراکی مصرف می شود و برای درمان کوتاه مدت دردهای متوسط تا شدید پس از عمل جراحی استفاده می شود. به علت شیوع زیاد عوارض جانبی مصرف آن محدود شده است. حداکثر دوره توصیه شده در انگلستان به صورت فرم تزریقی 2 روز و درمان بایستی در اولین فرصت ممکن به درمان خوراکی تبدیل شود. در آمریکا طول مدت مصرف تزریقی و خوراکی نباید از 5 روز تجاوز کند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  موارد مصرف قرص آ اس آ برای چیست؟

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلومیفن x بخوانید...