انواع وسایل بی دی اس ام

انواع وسایل بی دی اس ام

انواع وسایل بی دی اس ام


انواع وسایل بی دی اس ام

افراد بی دی اسم از ابزار و وسایل متنوعی در رابطه خود استفاده می کنند. در این پست قصد معرفی انواع وسایل بی دی اس ام را داریم. صرفا جهت آشنایی.

شاخه های بی دی اس ام

کمربند پاکدامنی

(در انگلیسی: Chastity belt) نام نوعی از کمربند قفل‌دار بود که برای جلوگیری از آمیزش جنسی یا خودارضایی طراحی شده‌است.

این وسیله که در ابتدا برای دختران و زنان طراحی شده بود،‌ علاوه بر دلواپسی از دست دادن، این وسیله همچنین باعث می‌گشت تا تجاوز جنسی صورت نگیرند. امروزه این کمربندها به صورت گسترده، در هنگام فعالیت‌های بی‌دی‌اس‌امی استفاده می‌شود و طراحی‌هایی نیز برای مردان نیز تولید شده‌است.

بنا بر افسانه محلی استفاده از کمربند پاکدامنی در زمان جنگ‌های صلیبی شایع شد، هنگامی که شوالیه برای جنگ عازم می شد همسرش کمربند پاکدامنی را می پوشید تا خود را برای همسرش نگه دارد. هر چند مدارک قطعی از رسم پوشیدن کمربند پاکدامنی در دوران قرون وسطی وجود ندارد، اما قدیمی‌ترین شواهد به اوایل قرن پانزدهم میلادی و رنسانس باز می‌گردند. اوج شیوع استفاده از کمربند پاکدامنی در قرن نوزدهم میلادی و به صورت وسیله ای پزشکی برای ممانعت از خودارضایی بود.

 

قرص برای درمان سوزاک

طوق یا قلاده (انگلیسی: Collar)

در بی‌دی‌اس‌ام ابزاری است که به گردن شخص مطیع یا برده بسته می‌شود. به فردی که قلاده به گردن دارد طوقی (به انگلیسی: collared) گفته می‌شود. قلاده معمولاً از چرم سیاه است و مثل تسمه دور گلو بسته می‌شود.

برخی از افراد قلاده بندی را با آیین و تشریفات ویژه‌ای همراه می‌سازند و طوق همانند حلقهٔ ازدواج نقشی مقدس در رابطه‌شان ایفا می‌کند.

دیگر وسایل

تازیانه‌ها

دستبندها

فلک‌ها

گیره‌های سینه

شلاق‌ها

پره‌ها

قرص برای کمر درد

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بهترین نکات تقویت سگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گیاه افتیمون x بخوانید...