بهترین پوزیشن برای کسانی که زود انزالی دارند

بهترین پوزیشن برای کسانی که زود انزالی دارند

سلام و درود بسیار به همه عزیزانم شما در اینجا همه چیز را در مورد

بهترین پوزیشن برای کسانی که زود انزالی دارند را مطالعه میفرمایید.

از اینکه با سایت بست شو همراهید از شما ممنونم.

پوزیشن های مناسب برای افراد زود انزال

پوزیشن های مناسب برای افراد زود انزال
پوزیشن های مناسب برای افراد زود انزال

پوزیشن های مناسب سکس برای افرادی که زود ارضا میشوند

همیشه گفته است که زود انزالی چیزی نیست که از آن خجالت بکشید اما کاملا مشخص

است که لذت رابطه جنسی را برای زوجین از بین میبرد و یا به میزان قابل توجهی

کاهش میدهد. اما یکی از راه هایی که برای حل این مشکل وجود دارد این است که از

پوزیشن های و روش هایی استفاده کنید که باعث میشود رابطه جنسی شما طولانی تر شود.

۱. رابطه جنسی دهانی

اغلب افراد هنگام رابطه جنسی سریع سراغ اصل کار میروند، اما اگر ابتدا برای مدتی رابطه جنسی دهانی داشته باشید باعث طولانی تر شدن رابطه شما میشود. همچنین میتوانید از اسباب بازی های جنسی نیز استفاده کنید.

۲. رابطه در پوزیشن ایستاده

پوزیشن های ایستاده بطور کلی سخت تر است چراکه نیاز به انرژی بیشتری دارد چراکه هم باید تعادل خود را حفظ کنید و هم رابطه را ادامه دهید، به همین دلیل باعث میشود تا ارضاع شدن و رسیدن به نقطه انزال بیشتر طول بکشد.

بهترین پوزیشن برای زود انزالی زن

بهترین پوزیشن برای زود انزالی زن
بهترین پوزیشن برای زود انزالی زن

 

۳. زانو بالا

در این پوزیشن زن در کنترل است و به راحتی میتواند همانگونه که دوست دارد حرکت کند. برای انجام این پوزیشن زن باید روی کمر دراز بکشد و پا های خود را بصورت جفت شده بالا آورده و به سینه شریک جنسی خود بچسباند. استفاده از کاندوم های دندانه دار در این پوزیشن میتواند کمک کند که زن بهتر تحریک شده و زود تر به ارگاسم برسد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پوزیشن اسپونی

۴. پوزیشن قاشق

در پوزیشن قاشق دخول خیلی عمیق نیست و سرعت زیادی هم نمیتوان داشت. در این پوزیشن زوجین به یکدیگر نزدیک تر هستند و رابطه جنسی صمیمانه تر میباشد. به همین دلایل پوزیشن قاشق میتواند باعث افزایش مدت رابطه جنسی شما بشود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  bdsm چیست

۵. پوزیشن دختر گاوچران

در این پوزیشن دختر گاوچران زن بالا قرار میگیرد. در این پوزیشن مرد خیلی ریلکس دراز کشیده و زن همه کار ها را انجام میدهد. به همین دلیل مرد میتواند خود را بهتر کنترل کند و دیرتر ارضاع بشود. همچنین باید اشاره کرد که در پوزیشن دختر گاوچران خانم ها خیلی بهتر به ارگاسم میرسند و رابطه جنسی هم طولانی تر میشود.

بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی

بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی
بهترین پوزیشن برای درمان زود انزالی

پوزیشن های مختلف رابطه جنسی برای زود انزالی

انتخاب پوزیشن برای رابطه بسیار مهم است به گونه‌ ای که به عنوان یکی از راه ‌های درمانی برای افراد زود انزال به آن ها توصیه می ‌شود. ما در اینجا بهترین پوزیشن ها را به شما معرفی می کنیم.

  1. حالت خوابیده به پهلو که در آن زن به پهلو می خواهد و مرد نیز پشت سر او قرار می ‌گیرد سپس زن پای خود را کمی بالا می آورد و مرد به آرامی آلت تناسلی خود را وارد واژن می کند. این پوزیشن را پزشکان برای افرادی که دچار زود انزالی هستند توصیه می کنند؛ زیرا در این حالت تحریک بیشتر کلیتوریس صورت گرفته و انزال زن زودتر صورت می گیرد.
  2. زن به پشت می خوابد و زانوهای خود را خم می کند سپس مرد به پهلوی راست دراز می کشد و به زیر زانوهای زن می رود و دخول را انجام می دهد. این پوزیشن به عنوان یکی از موثرترین راه های غلبه بر زود انزالی به زوج ‌ها توصیه می ‌شود.
  3. پوزیشنی که به آن پوزیشن Dog نیز گفته می شود و در آن زن چهار دست و پا قرار می ‌گیرد و مرد پشت او قرار گرفته و دخول را انجام می‌ دهد. در این پوزیشن نقطه G زنان تحریک شده و به عنوان یکی دیگر از راه های درمان زود انزالی به افراد توصیه می ‌شود.
  4. پوزیشنی که در آن مرد روی تخت می نشیند و زن نیز روی پاهای او نشسته و پاهای خود را دور کمر مرد حلقه می کند. بعد زن خود را بالا و پایین می کند. در این پوزیشن زن شدت تحریک جنسی را تعیین می کند و همچنین کلیتوریس او بیشتر تحریک می‌ شود و در نتیجه به عنوان یکی از پوزیشن های مناسب برای غلبه بر زودانزالی مردان شناخته می شود.
بیشتر بخوان بیشتر بدان  پوزیشن امشب

بیشتر بدانید:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  bdsm چیست

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین پوزیشن برای کسانی که زود انزالی دارند x بخوانید...