بیوگرافی لیلا رفیعی بازیگر

بیوگرافی لیلا رفیعی بازیگر

بیوگرافی لیلا رفیعی بازیگر

لیلا رفیعی بازیگری با اصالتی ترک اما متولد تهران است. وی در بیست و سوم مرداد ماه سال ۱۳۶۴ به دنیا آمد و اکنون سی و پنج سال دارد.

 لیلا رفیعی بازیگری با اصالتی ترک اما متولد تهران است. وی در بیست و سوم مرداد ماه سال ۱۳۶۴ به دنیا آمد و اکنون سی و پنج سال دارد. این بازیگر کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی را از دانشگاه آزاد اخذ نموده و در تلاش است تا کارگردانی فیلم کوتاهی را نیز برعهده داشته باشد.

در تهران به دنیا آمده اما از طرف پدر و مادر اهل استان مرکزی و ترک می باشد، فرزند دوم خانواده است و 4 برادر دارد، پدرش مکانیک هواپیما و مادرش خانه دار است

کلاس های بازیگری

سال 1377 وقتی 13 ساله بود به کلاس های بازیگری آموزشگاه آزاد هنر و اندیشه رفت و شاگرد اساتیدی چون مهدی فتحی، عباس جهانگیریان، بهرام کاظمی، مریم رحیمی و … بود تا اینکه وارد دانشگاه شد.

 

شروع با تئاتر

سال 1383 در 19 سالگی توانست اولین تجربه حرفه ای خود در بازیگری را با شرکت در مسابقات نمایشی استان های غرب کشور با نمایشی بنام ملکه های فرانسه بدست آورد.

از تلویزیون تا سینما

بازی در تلویزیون را نیز از سال 88 با سریال روزی بود روزی نبود به کارگرانی محمد مختاری شروع کرد و با فیلم سینمایی اعتراف با دور تند در سال 1396 به کارگردانی احمد کاوری وارد سینما شد.

 

ایشان پاییز 98 هم در سریال حکایت های کمال ایفای نقش کرده است.

 

از عکاسی تا دستیاری

بجز بازیگری، بطور جدی عکاس فیلم و تئاتر می باشد و در زمینه های دیگری چون دستیار کارگردانی، برنامه ریز و حتی تصویر برداری را در فیلم های کوتاه و مستند تجربه کرده است.

ساخت فیلم کوتاه

بصورت آزاد دوره های فیلمسازی و عکاسی را گذرانده و بسیار علاقمند است در سایر رشته های فیلمسازی هم فعالیت کند و حالا هم در تلاش برای ساخت فیلم کوتاه مستقل خود است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  گیتا خوانساری

شخصیت شناسی

بیوگرافی لیلا رفیعی بازیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آرکتایپ زئوس x بخوانید...