بی دی اس ام (bdsm) چیست

بی دی اس ام (bdsm) چیست

بی دی اس ام (bdsm) چیست


بی دی اس ام (bdsm) چیست

بی دی اس ام (bdsm) چیست ؟ آیا بی دی اس ام (bdsm) همان برده داری جنسی است؟ تفاوت آن با رابطه ارباب و برده چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوالات تا انتها همراهمان باشید.

رمان های با موضوع بی دی اس ام

قبل ازینکه به بی دی اس ام بپردازیم باید چند اصطلاح را بلد باشیم:

1_submissive :

الف) sub life :
به کسی که در زندگی زناشویی خود سابمیسسیو است و حتی ممکن است از بی دی اس ام مطلع نباشد

ب) natural submissive :
به شخصی که به صورت ذاتی میل به کنترل ندارد و اطاعت کردن را ترجیح می دهد

ج)d & s submissive or sexual:
به شخصی که از اطاعت کردن و تحت کنترل بودن لذت جنسی می برد

بی دی اس ام (bdsm) چیست

2-slave :

به شخصی که علاوه بر ساب بودن روح و جسم خود را در اختیار صاحب خود قرار می دهد قوانین او را قبول کرده و تنبیه ها و آموزش های او را می پذیرد معنی لغوی ای این کلمه برده است

3-masochist

به کسی که از درد لذت جنسی می برد گفته می شود لزوما هر مازوخیست اسلیو نیست و لزوما هر اسلیو
مازوخیست نیست اما اشتراکات زیادی با هم دارند و اسلیو های مازوخیست اکثریت گروه مازوخیست ها را تشکیل می دهند باید توجه داشت که بسیاری از انسان ها مازوخیست اند بی این که خود بدانند ولی در حد و درجه لذت از درد متفاوت اند چنان چه اکثر اهالی س ک س تجربه ی اسپنک ساده موقع سکس را داشته اند و از آن لذت برده اند مازوخیسم به دسته های زیر تقسیم می شود

الف) sexual masochist :
به شخصی که فقط موقع سکس از درد لذت جنسی می برد

ب) natural masochist :
به کسی که در حالت طبیعی نیز از درد لذت می برند

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت و بارداری دوقلو

ز) pain slut :
کسی که قادر به ارضای جنسی از درد می باشد

بدیهی است که هر مازوخیستی در درجه ی مختلفی از درد لذت می برد معمولا پین اسلات بیشترین لذت را از درد می برد حالت گذار از مازوخیست معمولی به پین اسلات نیازمند مهارت مستر/میسترس است
و در مورد دامیننت نیز حالات زیر وجود دارد

الف) life dominant :
به کسی که در زندگی زناشویی خود میل به کنترل کردن دارد

ب) natural Dominant :
به کسی که به صورت طبیعی میل به اعمال قدرت دارد
ج) D&S sexual Dom:
به کسی که از کنترل کردن و اعمال قدرت لذت جنسی می برد

Sadistic:
به شخصی که از درد کشیدن پارتنر خود لذت جنسی می برد

BDDSSM
کلمه ای اختصاری است که بیشتر از واژه ی اختصاری آن یعنی
bdsm
یاد میشود.
مبسوط آن:
bondage and discipline – domination and submission- sadism and masochism
و روابط ارباب و برده روابطی هستند که از حداقل ارکان سابمیشن و دامینیشن تا حداکثر تمامی از ارکان ۶ گانه ی ذکر شده در پایین در آن رابطه وجود داشته باشد

1-B
بانداژ که به بستن و محدود کردن فیزیکی فرد مغلوب گفته میشود
2-D
دیسیپلین به معنی نظم و انظباط دادن و اقداماتی که موجب مطیع شدن اسلیو میشود
قابل توجه است که هرچقدر رابطه عمیق تر باشه دیسیپلین وارد مسایل خصوصی تر میشود
3-D
دامینیشن که حسی هست که فرد غالب دارد که دوست دارد قدرتمند باشد و قدرتش را اعمال کند

4-S
سابمیشن:حسی است که کسی‌ که این حس رو دارد دوست دارد که قدرت روش اعمال شود و بی‌ اختیار باشد و متعلق به یک فردِ قوی باشد و به او تکیه کند و اختیاری از خودش نداشته باشد.کسی‌ که این حس رو دارد سابمیسیو می‌‌گویند

5-S
سادیسم حسی است که فرد از شکنجه و تنبیه پارتنر لذت میبرد
6-M
مازوخیسم حسی است که فرد از تنبیه شدن و شکنجه شدن لذت میبرد

بیشتر بخوان بیشتر بدان  عمر سگ

داستان بی دی سی ام

بی دی اس ام (BDSM)

به نوعی از تمایلات در روابط جنسی اشاره دارد که در آن شرکای جنسی با توافق، رابطه خود را بر اساس ارباب و بردگی شکل می‌دهند.

در روابط جنسی گاهی تمایلاتی وجود دارد که انحرافی و غیر معمول به نظر می‌آیند. از آن جمله می‌توان به تمایل به تسلیم کردن کامل خود به دیگری در رابطه جنسی، علاقه به سیلی زدن به بدن شریک جنسی، تمایل به بسته بودن دست و پا و داشتن حس بردگی در روابط جنسی یا گرایشاتی شبیه این اشاره کرد که به نوعی از زندگی و روابط جنسی اشاره دارد که اصطلاحا به آن بی دی اس ام گفته می‌شود.

بی دی اس ام (BDSM) چیست؟

بی دی اس ام (BDSM) مخفف چهار اصطلاح انگلیسی‌ Bondage (مهاربندی)،‌ Discipline (نظم)، Dominance & submission (سروری/بردگی جنسی) و sadism & masochism (سادومازوخیسم) می‌باشد و به چهار رفتار زیر در رابطه جنسی اشاره می‌کند:

 • علاقه به بسته شدن یا بستن و محدود کردن فیزیکی فرد در سکس؛ این مساله ممکن است از یک بستن ساده دست تا یک سیستم پیچیده که نیازمند نیم ساعت آماده‌سازی است گسترده باشد.
 • علاقمندی به نظم و انضباط دادن و اقداماتی که موجب مطیع شدن فرد در رابطه جنسی می‌شود. مثلا درخواست شکلی از رفتار با تحکم و تحمل چیزی که احتمالا راحت نیست. قابل توجه است که هر چقدر رابطه عمیق‌تر باشد دیسیپلین، وارد مسایل خصوصی‌تر می‌شود.
 • دامینیشن که در آن فرد غالب دوست دارد قدرتمند باشد و قدرتش را اعمال کند و سابمیشن که در آن فرد، علاقمند است که قدرت روی او اعمال شود و اختیاری از خودش نداشته باشد.
 • رابطه سادومازوخیسمی که آزار دادن و آزار دیدن در آن مرکزیت دارد. در واقع یک طرف با رفتار سادیسمی از شکنجه و تنبیه پارتنر لذت می‌برد و فرد دیگر با رفتار مازوخیسمی از تنبیه شدن و شکنجه شدن لذت می‌برد.
بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص سلکوکسیب

 بی ‌دی ‌اس‌ ام (BDSM)

 رضایت هر دو طرف یک پیش شرط ضروری است. در واقع نوعی رفتار توافقی بین دو یا بیشتر از دو نفر است که نقش‌های آن مکمل یکدیگر ولی‌ نامساوی هستند و با هدف رسیدن به لذت و هیجان روحی، جسمی، جنسی و تخلیه روانی-هیجانی صورت می‌گیرد.

بی دی اس ام (BDSM) شامل گستره وسیعی از فعالیت‌ها است که دامنه و نوع این فعالیت‌ها را هر کس با شناخت از خود تعیین می‌کند، بسیاری از فعالیت‌هایی که تحت عنوان BDSM انجام می‌شوند ممکن است از سوی جامعه و حتی برخی روانشناسان، جز انحرافات جنسی یا اخلاقی محسوب شوند.

امروزه هزاران نفر در سراسر جهان در این روش زندگی مشارکت می‌کنند، گروه‌ها و انجمن‌های زیادی وجود دارند، سایت‌ها و جوامع مجازی زیادی هم به آن می پردازند. همچنین با توجه به گستردگی دامنه این رفتار افراد بسیار زیادی وجود دارند که بدون اینکه دقیقا از این مطالب آگاه باشند، در زندگی خصوصی خود برخی فعالیت‌های بی دی اس ام (BDSM) را برای رسیدن به لذت جنسی بیشتر تجربه می‌کنند.

رابطه ارباب و برده چیست

1 دیدگاه

 • میتونم ی سوال بپرسم ؟
  فرق bdsm و daddykink چیه ؟
  درسته bdsm خشن تره و ی سری اسباب بازی هاشون فرق داره …
  ولی اگه میشه کامل بهم توضیح بدید 🙂
  ممنون ^-^

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواص مرزنجوش x بخوانید...