تجهیزات بی دی اس ام

تجهیزات بی دی اس ام

تجهیزات بی دی اس ام


تجهیزات بی دی اس ام

در این مطلب قصد داریم شما را با ابزار و تجهیزات بی دی اس ام آشنا کنیم. پیش تر گفته بودیم که ارباب و برده در رابطه خود از ابزاری استفاده می کنند که مختص خودشان است.

جمله های بی دی اس ام

bdsm چیست؟

بی دی اس ام (BDSM) به نوعی از تمایلات در روابط جنسی اشاره دارد که در آن شرکای جنسی با توافق، رابطه خود را بر اساس ارباب و بردگی شکل می‌دهند.

در روابط جنسی گاهی تمایلاتی وجود دارد که انحرافی و غیر معمول به نظر می‌آیند. از آن جمله می‌توان به تمایل به تسلیم کردن کامل خود به دیگری در رابطه جنسی، علاقه به سیلی زدن به بدن شریک جنسی، تمایل به بسته بودن دست و پا و داشتن حس بردگی در روابط جنسی یا گرایشاتی شبیه این اشاره کرد که به نوعی از زندگی و روابط جنسی اشاره دارد که اصطلاحا به آن بی دی اس ام گفته می‌شود.

 

بی دی اس

سلام حامد هستم و علاقه زیادی به بی دی اس ام دارم اگه دوست داری تست بدی و با یکی در موردش حرف بزنی و یاد بگیری بهم واتس اپ پیام بده -09164541374

ام (BDSM) چیست؟

بی دی اس ام (BDSM) مخفف چهار اصطلاح انگلیسی‌ Bondage (مهاربندی)،‌Discipline (نظم)، Dominance & submission (سروری/بردگی جنسی) وsadism & masochism (سادومازوخیسم) می‌باشد و به چهار رفتار زیر در رابطه جنسی اشاره می‌کند:

علاقه به بسته شدن یا بستن و محدود کردن فیزیکی فرد در سکس؛ این مساله ممکن است از یک بستن ساده دست تا یک سیستم پیچیده که نیازمند نیم ساعت آماده‌سازی است گسترده باشد.علاقمندی به نظم و انضباط دادن و اقداماتی که موجب مطیع شدن فرد در رابطه جنسی می‌شود. مثلا درخواست شکلی از رفتار با تحکم و تحمل چیزی که احتمالا راحت نیست. قابل توجه است که هرچقدر رابطه عمیق‌تر باشد دیسیپلین، وارد مسایل خصوصی‌تر می‌شود.دامینیشن که در آن فرد غالب دوست دارد قدرتمند باشد و قدرتش را اعمال کند و سابمیشن که در آن فرد، علاقمند است که قدرت روی او اعمال شود و اختیاری از خودش نداشته باشد.رابطه سادومازوخیسمی که آزار دادن و آزار دیدن در آن مرکزیت دارد. در واقع یک طرف با رفتار سادیسمی از شکنجه و تنبیه پارتنر لذت می‌برد و فرد دیگر با رفتار مازوخیسمی از تنبیه شدن و شکنجه شدن لذت می‌برد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سبک زندگی من ...

وسایل

بانداج سرانداز

تازیانه نه‌رشته

تنقیه

دستگاه

دسته لرزاننده

دهان‌بند (بی‌دی‌اس‌ام)

شلاق

قلاده (بی‌دی‌اس‌ام)

کمربند پاکدامنی

کمربند پاکدامنی (بی دی اس ام)

گیره نوک پستان

میله پاگشا

نشانه های بی دی اس ام

انواع وسایل بی دی اس ام

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نحوه استفاده از کرم گلدن کویین x بخوانید...