تعیین جنسیت از روی جمجمه جنین

تعیین جنسیت از روی جمجمه جنین

تعیین جنسیت از روی جمجمه جنین

تعیین جنسیت از روی جمجمه جنین ، در میان منابع علمی، سندی برای اثباتش وجود ندارد. ولی در مورد موضوع جمجمه و ارتباط آن با تعیین جنسیت نقل قول ها و تجربه های زیادی وجود دارد. بر اساس این نظریه شما میتوانید جنسیت جنین خود را از روی تصویر سونوگرافی و فرم جمجمه او تشخیص دهید.  در این نظریه دخترها دارای جکجکه گرد تر نسبت به پسر ها و پسرها دارای پیشانی صاف یا با کمی شیب هستند.

تعیین جنسیت از روی جمجمه جنین نی نی سایت

جدا از بحث تعیین جنسیت از روی جمجمه جنین ، به طور کلی جذابیت دانستن جنسیت فرزند پدر مادر از همان هفته های اول بارداری به قدری بالاست که والدین به تمامی داستانها، نقل قول ها و نظریات مرتبط با تعیین جنسیت مراجعه میکنند تا بتوانند هرچه زودتر از جنسیت فرزند خود مطلع شوند.

تعیین جنسیت از روی شکل جمجمه جنین

تعیین جنسیت نوزاد در هفته ۱۲ بارداری امکان پذیر است. با استفاده از نظریه ناب و اندازه گیری زاویه ناحیه تناسلی با ستون فقرات از روی تصویر سونوگرافی، می‌توان جنسیت جنین را مشخص کرد.
اگر شما باردار هستید یا می‌خواهید که باردار شوید و تمایلی ندارید که جنسیت نوزاد خود را بدانید، از خواندن این مقاله صرف نظر کنید! اما برای آگاهی از روش تعیین جنسیت جنین در هفته ۱۲ بارداری با ما همراه باشید.
بیش از ۵۰ درصد زنان باردار در طول سه ماهه اول بارداری خود دچار تهوع حاملگی یا ویار می‌شوند؛ بعضی افراد معتقدند که تهوع حاملگی شدید نشان نشان دهنده دختر بودن جنین است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  عکس مازوخیسم

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فشار خون x بخوانید...