تفاوت آمبره و سامبره

تفاوت آمبره و سامبره

تفاوت آمبره و سامبره

آمبره نیز لغت فرانسوی به معنی سایه است. تکنیک آمبره روی موهای تیره قابل انجام است و باعث میشود که سایه و رنگ بهتر دیده شوند . در این تکنیک با بلند شدن مو نیاز به تجدید سایه ها نیست چون در ساقه مو رنگ روشن استفاده شده است .تکنیک آمبره یعنی از زنگ تیره به سمت روشن. در رنگ آمبره از رنگ روشن روی ساقه مو به سمت نوک موها استفاده میشود. بطوریکه نوک موها کاملا و یکدست روشن است. مرز بین رنگ تیره و روشن نیز مشخص می باشد. در عکس های زیر میتوانید رنگ مو آمبره را ببینید.

تفاوت امبره و سامبره چیست

خلاصه بخواهیم فرق آمبره و سامبره را بگوییم اینکه سامبره نرم تر از آمبره است و از کمترین کنتراست بین رنگ تیره و روشن استفاده میشود و رنگ روشن بیشتر روی قسمت برجستگی های مو دیده میشود.

تفاوت امبره و سامبره در چیست

آمبره مو یکی از تکنیک‌های پر طرفدار رنگ مو است. این روش رنگ مو به دلیل اینکه آسیبی به ریشه مو موارد نمی‌کند و زیبایی خاصی که به موها می‌بخشد بسیار مورد علاقه افرادی که تمایل دارند زود به زود رنگ موهایشان را عوض کنند قرار گرفته است.

دکلره کردن انواع موها در رنگ مو آمبره یکی از حساس ترین و اصلی ترین مراحل است.دلیل انجام این کار حذف رنگ موهای قبلی برای نشان دادن رنگ اصلی بر روی مو است. این مرحله باید با دقت فراوان برای جلوگیری از سوختن و آسیب به ریشه اصلی مو صورت گیرد.

فرق آمبره و سامبره

تکنیک سامبره مو به نسبت آمبره جدید تر بوده و برخی از افراد متخصص در رنگ و زیبایی مو این روش را ترکیبی از آمبره با بالیاژ مو می‌دانند. در این تکنیک برخلاف آمبره که یکباره از تیرگی ریشه مو به روشنی ساقه‌ها می‌رسیم. این تغییرات رنگ در بخش‌های مختلف مو ملایم تر و نامحسوس تر و بصورت یک سایه روشن صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  طرز استفاده اسپند برای از بین بردن شپش سر کود

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیشیال صورت چیست x بخوانید...