درمان زود انزالی با ورزش کگل

درمان زود انزالی با ورزش کگل

درمان زود انزالی با ورزش کگل

(زود انزالی) یا انزال زودرس یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در میان مردان در تمام سنین است و می‌تواند بر رضایت هر دو طرف در حین رابطه جنسی تأثیر بگذارد. بسیاری از مردان شدیداً در جستجوی یافتن راهی هستند که مشکل زودانزالی ایشان را برطرف کند. البته مردان به دلایل مختلفی دچار زود انزالی می‌شوند، از جمله بیماری‌های جسمانی که شهوت جنسی را کاهش می‌دهند و بنیه جنسی فرد را مختل می‌کنند و همچنین بیماری‌های روانی که همین تأثیر را دارند. به منظور درمان زود انزالی در مراحل اولیه بیماری، بیمار باید با پزشک همکاری کند تا فاکتورهایی که موجب کاهش قدرت جنسی وی می‌شود شناسایی شوند. به منظور درمان زود انزالی باید این مشکلات مستقیماً درمان شوند.

درمان زود انزالی با تمرینات کگل

با کنترل ماهیچه های پی سی جریان مایع منی و ادرار، سفتی آلت تناسلی خود را در خلال راست شدن آلت و قدرت کنترل زمان انزال خود را افزایش می دهید. این ماهیچه های بسیار قوی هستند و اگر در تقویت آن ها بکوشید، شما را در زمینه درمان انزال زودرس و بهبود رابطه جنسی و نعوظ بهتر به سال های طلایی خود می رساند.

نکته مهم در مورد ورزش های کگل Kegel برای مردان این است که شما می توانید آنها را در هر مکان و زمانی بدون آنکه کسی متوجه شود انجام دهید.

درمان زود انزالی با ورزش کگل

قدم اول پیدا کردن این عضلات است.

ساده ترین راه برای پیدا کردن آنها نگه داشتن جریان ادرار است.
راه دیگر فرو کردن انگشت در داخل مقعد و کوشیدن برای سفت کردن عضلات است.
البته که راه اول راحت تر است.
پس در هنگام ادرار جلوی ادرار خود را بگیرید.
با چند بار تکرار عضلات خود را نشان می دهند.
حال با پیدا کردن دقیق محل این عضلات وقت ورزش دادن آن ها رسیده است.
این کار را حتما در آرامش، به تدریج و پیوسته انجام دهید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  غربالگري اول ني ني سايت

 تمرینات کگل

هدف از این تمرینات کمک به کنترل بهتر عضلات زیر مثانه است. این تمرینات ناحیه لگنی، خصوصاً ماهیچه شرمگاهی‌ دنبالچه‌ای (عضله بالا برنده پروستات)، را تقویت می‌کند. این عضلات از استخوان شرمگاهی تا استخوان دنبالچه امتداد دارند و برای کارکرد دستگاه تناسلی بسیار اهمیت دارند. به منظور انجام تمرینات کف لگن، تنها باید سعی کنید در حین ادرار کردن در توالت، تمرکز خود را بر کنترل و قطع جریان ادرار بگذارید. این گونه ماهیچه شرمگاهی‌ دنبالچه‌ای (PC) را پیدا کرده و سپس می‌توان آن را رها کنید تا دوباره ادرار به جریان بیافتد. این کار را ده بار در روز انجام دهید تا زود انزالی خود را درمان کنید.

پلانک انجام دهید

تمرینات پلاک برای افزایش استقامت و بنیه جسمی و همچنین تقویت عضلات دست برای انجام پوزیشن‌های مختلف در رابطه بسیار کارآمد است. عضلات مرکزی بدن در ناحیه شکمی باید حرکت فشار را در رابطه جنسی انجام دهند و با حرکت پلانک این عضلات تقویت می‌شوند، ضمناً حرکت پلانک از آسیب دیدگی کمر نیز جلوگیری خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قرص رینوفکس 180 x بخوانید...