رفع غبغب با مزوتراپی

رفع غبغب با مزوتراپی

رفع غبغب با مزوتراپی

یکی از روش های کم تهاجم و بی عارضه برای از بین بردن غبغب، روش مزوتراپی می باشد. پس از تزریق موادی که ایجاد لیپولیز می کنند باعث از بین رفتن غبغب می شود.

به طور کلی روش مزوتراپی عبارت است از تزریق یک سری مواد فعال بیولوژیک در پوست که این مواد می تواند شامل انواع ویتامین ها و فاکتورهای رشد، مواد مغذی و مواد معدنی باشد. این روش کاملا بدون درد و خونریزی است. تزریق دارو توسط یک سری سوزن های بسیار ریز با قطر کم می باشد که شامل چندین تزریق در ناحیه صورت می گیرد.

رفع غبغب با مزوتراپی نی نی سایت

غبغب شامل چین خوردگی های زیر چانه و گردن می باشد.

 

امروزه از روش های مختلفی برای از بین بردن این چین خوردگی ها در این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از روش های کم تهاجم و بی عارضه برای از بین بردن غبغب، روش مزوتراپی می باشد.

پس از تزریق موادی که ایجاد لیپولیز می کنند باعث از بین رفتن غبغب می شود. این روش با یک تزریق ساده با سوزن یا نیدل های بسیارظریف به صورت سرپایی و در یک زمان بسیار کوتاه و بدون درد تزریق انجام می شود. متخصص پس از معاینه تشخیص می دهد چه نوع دارویی و در چه عمقی در محل هدف باید تزریق شود.

انجام این روش در 90 درصد مواقع با توجه به نوع داروی تزریقی و تشخیص پزشک متخصص پوست و مو کافی است و هرچند با یک بار تزریق تغییرات واضح و چشمگیر نمایان می شود، ولی برای نتیجه ی بهتر دو تا سه بار تزریق پیشنهاد می گردد. از آنجاییکه دارو دقیقا در محل مورد نظر تزریق می شود اثربخشی بسیار را برای بیمار به همراه دارد.

این مواد به طور مستقیم وارد سلول های چربی شده و باعث می شود چربی های ناحیه غبغب دو هفته بعد از تزریق شروع به آب شدن کند که از طریق سیستم لنفاوی جذب می شوند و تا شش هفته بهترین نتایج بدست می آید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص اورژانسی اووسیز

رفع غبغب با مزوتراپی

در این روش ترکیبات مزوتراپی با استفاده از سوزن های بسیار ظریف و نازک به ناحیه غبغب تزریق می‌شود. این تزریق درد بسیار کمی دارد

و به همین دلیل قابل تحمل است اما برای افراد حساس

می توان از بی حسی موضعی و یا کمپرس یخ استفاده کرد.

ترکیبات مزوتراپی شروع به لیپولیز چربی ها کرده و آنها را به مایع تبدیل می‌کنند. سپس چربی های شکسته شده توسط غدد لنفاوی دفع می شود. پروسه دفع چربی به مدت زمانی در حدود ۶ تا ۸ هفته نیاز دارد. در بسیاری از افراد یک جلسه مزوتراپی تغییرات قابل توجهی را نشان می دهد اما بهتر است که تا سه جلسه تکرار شود. البته دفعات تکرار بسته به صلاحدید پزشک درمانگر دارد.

از بین بردن غبغب با مزوتراپی

مزوتراپی برای افرادی که چربی منطقه ای و انباشته شده در یک ناحیه دارند و به نظر نمی‌رسد با یک رژیم غذایی سالم و ورزش مشکلشان برطرف شود، بهترین روش است. در بیشتر اوقات این منطقه یا برای لیپوساکشن خیلی کوچک است، یا بیمار ترجیح می‌دهد بدون هزینه و زمان لیپوساکشن، به آرامی و به تدریج منطقه مورد نظر را لاغرتر کند. هر جلسه درمانی بین 5 دقیقه (چانه) تا 30 دقیقه (نواحی بزرگ بدن) طول می‌کشد.

درمان غبغب با مزوتراپی

در شیوه درمانی مزوتراپی جهت رفع غبغب، پزشک متخصص پوست، به کمک سوزن های بسیار ریز و مخصوص،

چند تزریق ساده براي از بین بردن ناحیه های موضعی کوچک چربی انجام ميدهد ،

محلول مستقیم در لایه های چربی و تزریق ميشود ،

فرآیند متلاشی شدن چربی در اصطلاح لیپولیز نامیده ميشود ،

این تزریق براي برداشتن غبغب بدون درد خواهد بود،

با این حال در بعضی بیماران، پیش از تزریق از کرم بی حسی موضعی استفاده کنند ؛

داروی تزریقی واکنشی شیمیایی را در بدن ایجاد ميکند

که در کنار فیزیولوژی بدن به سخت شدن دیواره

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آموکسی سیلین ۵۰۰

سلول های چربی و از بین رفتن ناحیه های موضعی چربی منجر خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فواید کاکوتی x بخوانید...