روتارین

روتارین

روتارین

پودر روتارین قائم دارو مفید برای تارهای صوتی، باز کننده صدا، درمان کننده عفونت گلو و التهابات سینه و ریه می باشد. این محصول از بذر گیاه کیدونیا ابلانگا گرفته شده است.

فلاونوئیدهای موجود در این محصول دارای اثر ضد التهابی بوده و تسکین دهنده التهابات تارهای صوتی، گلو، سرفه و سینه درد می باشد. همچنین ترکیبات موسیلاژی گیاهان موجود در پودر روتارین قائم دارو با داشتن خاصیت التیام بخشی، محافظت کنندگی و نرم کنندگی و کاهنده تحریکات مخاط اثر خود را می گذارد و در مداوای سرفه، برطرف کردن گرفتگی و خشونت صدا موثر خواهد بود. اثر درمانی مواد موثره موجود در این فرآورده در رفع لانژیت و التهاب حلق به علت وجود سینئول است که اثر میکروب کشی و خلط آوری دارد. همچنین در درمان اختلالات تنفسی، درمان تنگی نفس و سرفه مزمن نقش دارد.

روتارین برای سرفه

روتارین مفید برای تارهای صوتی، بازکننده صدا، درمان کننده عفونت گلو و التهابات سینه و ریه می باشد. روتارین ، بذر گیاه کیدونیا ابلانگا می باشد.

روتارین برای کودکان

1-یک ساشه روتارین را باز کرده ، محتویات آن را در یک استکان آب جوش ریخته ، پس از 3 دقیقه جرعه جرعه میل نمایید.
2-مصرف روتارین برای سخنرانان : 30 دقیقه قبل از سخنرانی می باشد.

در حین مصرف روتاارین از خوردن ترشیجات و غذاهای سرخ کرده پرهیز شود.

روتارین قائم دارو

اثر درمانی مواد موثره موجود در روتارین در رفع لارنژیت و التهاب حلق بعلت وجود سینئول است که اثر میکروب کشی و خلط آوری دارد. همچنین در درمان اختلالات تنفسی ، درمان تنگی نفس و سرفه مزمن نقش دارد. فلاونوئیدهای موجود در روتارین دارای اثر ضدالتهابی بوده و تسکین دهنده التهابات تارهای صوتی ، گلو، سرفه و سینه درد می باشد.
همچنین ترکیبات موسیلاژی گیاهان موجود در روتتارین با داشتن خاصیت التیام بخشی ، محافظت کنندگی و نرم کنندگی و کاهنده تحریکات مخاط اثر خود را میگذارد و در مداوای سرفه ، برطرف کردن گرفتگی و خشونت صدا موثر خواهد بود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نحوه مصرف قرص ونوستات ۱۲۰

روتاریین قیمت

32000 تومان

روتارین ترکیبات

پودر روتارین یک فراورده گیاهی بوده که مصرف آن برای تارهای صوتی مفید است و به باز شدن صدا و بهبود عفونت‌های گلو و التهابات ریه و سینه کمک می‌کند. این پودر با دارا بودن اثر خلط آوری در درمان اختلالات تنفسی، درمان تنگی نفس و سرفه مزمن نیز نقش موثری دارد. از دیگر مزیت‌های استفاده از روتاریین می‌توان به بهبود عفونت گلو، التهابات  سینه و ریه و تسکین سینه درد اشاره نمود. همچنین وجود ماده دیگری به نام سینئول در ترکیبات تشکیل دهنده این ماده باعث شده تا این فراورده از برند قائم دارو خواص میکروب کشی داشته و در بهبود لانژیت و التهاب خلق موثر باشد.

روتارین چیه

می‌توان گفت این گیاه موثرترین ترکیب موجود در روتاریین است. زیرا کیدونیا ابلانگا حاوی ترکیبات موسیلاژی بوده و بعد از مصرف پودر، در ناحیه گلو قرار گرفته و خشکی، کرختی و درد گلو را از بین می‌برد. به علاوه این ترکیب خاصیت محافظت کنندگی داشته و تحریکات گلو را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد. در نتیجه مصرف پودر روتارین به واسطه این گیاه قادر است هر گونه درد، گرفتنی و التهاب در گلو را از بین ببرد.

روتارین نی نی سایت

به دانه ، به علت ترکیبات موسیلاژِی، ممکن است باعث کاهش جذب برخی دارو ها شود، لذا از مصرف همزمان خودداری کنید. ( بین مصرف روتارین و داروهای دیگر حداقل یک ساعت فاصله دهید)

گیاه مرنجوش ممکن است ریسک خونریزی را افزایش دهد، بنابراین دو هفته قبل از جراحی از مصرف آن خودداری کنید.

در صورت مصرف لیتیوم به پزشک خود اطلاع دهید، چون ممکن است این دارو ماندگاری لیتیوم در بدن را افزایش دهد.

روتاررین مواد تشکیل دهنده

تسکین و درمان سرفه

رفع لارنژیت و التهاب حلق

میکروب کش و تسکین التهابات سینه و ریه

تسکین اختلالات تنفسی و تنگی نفس و سرفه مزمن

بیشتر بخوان بیشتر بدان  بتامتازون پماد

التیام بخش و نرم کننده مخاط تنفسی و رفع گرفتگی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زاکسیم x بخوانید...