سامبره چیست

سامبره چیست

سامبره چیست

سامبره در واقع یک نسخه ظریف تر و ملایم تر از آمبره است. رنگ ریشه در این روش دست نخورده باقی می ماند و رنگ کمی روشن تر از رنگ پایه به نوک موها اضافه می شود. روند روشن شدن مو در این روش بسیار ملایم است و یک ظرافت بسیار زیبا و دلنشینی به موها می بخشد. این روش به ویژه برای موهای کم حجم و نازک بسیار مناسب است و باعث می شود ضخیم تر و پرپشت تر به نظر برسند.

همچنین، از آنجایی که رنگ مو در این روش رنگ نمی شود، رشد کردن مو ظاهر موهای شما را حراب نمی کند. بلکه آن را زیباتر می کند و نگهداری از آن نیز راحت تر است. زیرا نیازی به ریشه گیری مداوم نخواهید داشت.

سامبره مو چیست؟

در تکنیک رنگ آمبره، تفاوت رنگ ریشه و رنگ ساقه مو زیاد است. در واقع در این روش هرچه اختلاف بین این دو رنگ بیشتر باشد، نتیجه کار زیباتر خواهد بود. بنابراین، برای آمبره کردن مو از رنگی با سایه ۳ تا ۴ درجه روشن تر از رنگ ریشه استفاده می کنند.

سامبره کاملا برعکس آمبره است. به این معنی که رنگ روشن نهایتا باید ۱ تا ۲ درجه روشن تر از رنگ ریشه باشد و این تفاوت رنگی به مرور و در یک شیب ملایم ایجاد می شود.

و اما تفاوت سامبره و بالیاژ در چیست؟‌ در تکنیک بالیاژ، شما در هر قست از ساقه مو که می خواهید روشن تر شده و حالت درخشش خورشید به خود بگیرد، رنگ روشن را اعمال می کنید. رنگ روشن معمولا با فاصله از ریشه و در سطح مو قرار داده شده و تا انتها ادامه می یابد. اما در روش سامبره، بیشترین اختلاف رنگ در انتهای مو مشاهده می شود.

سامبره چیست

در این روش رنگ مو باید تغییر رنگ در یک شیب ملایم ایجاد شود. بنابراین، هرچه موهای شما بلندتر باشد، این تکنیک برای شما مناسب تر خواهد بود. اگر موهای کوتاهی دارید بهتر از روش های دیگر مانند آمبره استفاده کنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت ضد آفتاب الارو

سامبره چيست

سامبره کمی جدیدتر از روش امبره مو است. ترکیبی از روش آمبره و بالیاژ است. به طوری که برخی آن را آمبره بالیاژ می نامند. در این روش همچون روش آمبره رنگ تیره از ریشه ها شروع می شود. هر چه به ساقه می رسیم. رنگ مو روشن تر می شود. با این تفاوت که این تغییر روشنایی ملایم تر صورت می پذیرد. همچنین در تکنیک سامبره مو قسمت های دلخواه مو انتخاب می شود.

سامبره مو چیست

  • خانمهایی که از دکلره کردن کل مو هراس دارند، با اطمینان خاطر می توانند از این تکنیک استفاده نمایند.
  • آمبره و سامبره از ترکیب 3 رنگ یا بیشتر تشکیل می گردد.
  • در این روش باید ریشه روشن ترین درجه را داشته باشد و ساقه مو تیره ترین درجه رنگ را دارا باشد.
  • زیبایی آمبره و سامبره به همخوانی رنگهای ترکیبی بستگی دارد.
  • در تکنیک آمبره و سامبره شما می توانید همزمان چندین رنگ مختلف از سرد و گرم را روی موهای خود بگذارید .
  • این رنگ مو برای خانم هایی که می خواهند تغییری در نیمه ی دوم مو ایجاد کنند، مناسب است.

آمبره سامبره چیست

از محبوب ترین متد های رنگ که طرفداران بسیاری دارد رنگ مو آمبره است. دکلره کردن موها در رنگ مو آمبره یکی از اصلی ترین مراحل است. موها را به این دلیل که رنگ قبلی از بین برود دکلره می کنند اما باید مراقب باشید موهایتان خیلی دکلره نشود و ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد.

روش رنگ کردن موها به روش آمبره این چنین است که ریشه موهایتان باید تیره تر باشد و رنگ موها هر چه به ساقه می رود به رنگ روشن در می آید.

رنگ سامبره چیست

همچنین، از آنجایی که رنگ مو در این روش رنگ نمی شود، رشد کردن مو ظاهر موهای شما را حراب نمی کند. بلکه آن را زیباتر می کند و نگهداری از آن نیز راحت تر است. زیرا نیازی به ریشه گیری مداوم نخواهید داشت.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  ماسك صورت نی نی سایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کیست پیلونیدال x بخوانید...