سگ اسپانیل روسی

سگ اسپانیل روسی

سگ اسپانیل روسی


سگ اسپانیل روسی

امروز با معرفی یک سگ شکاری قوی به اسم سگ اسپانیل روسی در خدمتتونیم. باهلث کده تا پایان همراه شوید.

بیشتربخوانید بیشتر بدانید

انواع سگ روسی

  • اوچارکای روسیه جنوبی

  • برزوی (سگ)

  • شپرد آسیای مرکزی

  • هاسکی ساخالینی
  • هاسکی سیبری

منبع:ویکی پدیا

 مراقبت و قیمت نژاد

 

اسپانیل شکار روسی – یک حیوان خانگی عالی و یک پرنده گیر عالی. مزیت بزرگ نگهداری از آن مراقبت های بی تکلف تقریباً کامل است.

این سگ با رایحه عالی از سایر شکارچیان چهار پا متمایز می شود. از طریق بو ، او قادر به ردیابی هر موجود زنده ای است. پرانرژی ، قوی و بسیار محکم. به عنوان یک شکارچی ، خود را عالی نشان داده است. چه چیز دیگری می تواند نماینده این نژاد را شگفت زده کند؟ بیایید بفهمیم

ویژگی ها و توضیحات اسپانیل

نژاد اسپانیل شکار روسی – افتخار واقعی انتخاب داخلی و نژادشناسی. دنیا حدود 300 سال پیش از آن باخبر شد. این سگها فوراً مشهور شدند. مهارت شگفت انگیز شکار آنها قدردانی شد. مردم متوجه شده اند که سگ ها فوق العاده مقاوم هستند ، آنها می توانند به سرعت سرعت خود را افزایش دهند ، قدرت خود را از دست نمی دهند. آنها همچنین هدفمند ، باهوش و بسیار فداکار هستند.

شکارچیان عمدتا برای شکار پرندگان از اسپانیل استفاده می کنند: قرقاول ، اردک ، بلدرچین و … ویژگی اصلی این حیوانات حس بویایی بسیار خوب است. آنها با بوی رایحه مناسب ، دقیقاً می دانند کجا باید بروند.

آنها اغلب نبوغ نشان می دهند ، آنها قادر به شکار بخار و انفرادی هستند. معمولاً این سگها اینگونه عمل می کنند: آنها مکان پرندگان را تعیین می کنند ، دزدکی حرکت می کنند و سپس سریع فرار می کنند و گله را مستقیماً به دنبال شکارچی صاحب می اندازند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آشنایی با سگ مالتیز
ویژگی ها و توضیحات اسپانیل

ویژگی ها و توضیحات اسپانیل

او به نوبه خود با اسلحه هدف قرار داده و شلیک می کند

و حداقل 1 پرنده را می کشد. پس از آن ، نماینده نژاد به طعمه مشترک آنها نزدیک می شود تا اثر خود را بر روی آن بگذارد. به عنوان مثال ، او می تواند با پنجه اش او را لمس کند یا او را لیس بزند. به این ترتیب سگ اعلام می کند ، “من در استخراج این سهم شرکت کردم.”

اسپانیل ها

علاوه بر رایحه و نبوغ عالی ، با انرژی باورنکردنی متمایز می شوند. به نظر می رسد که آنها هیچ وقت خسته نمی شوند. آنها می توانند از کودکی در جنگل با صاحب خود به شکار بروند ، اما آموزش به آنها آسیب نمی رساند. به عنوان مثال ، یک سگ جوان ، نماینده این نژاد ، می تواند بدون دستور مالک ، یک پرنده زخمی را در جنگل پیدا کند ، آن را از بال بگیرد و برایش بیاورد.

علاوه بر پرندگان ، این شکارچی جنگل شگفت انگیز می تواند یک خرگوش ، حتی یک بزرگ ، یک دزمن ، یک خرگوش و حتی یک بز (وحشی) صید کند. او هرگز خونخواهی نشان نمی دهد. در هنگام شکار ، او به دنبال تحسین و تمجید مالک است. بنابراین ، بسیار مهم است که حیوان را به طور منظم ستایش کنید ، حتی اگر آن را شکست دهد.

در روسیه ، نژاد به یک دلیل پرورش یافت – کوکر انگلیسی نمی تواند در جنگل های محلی شکار کند ، زیرا روش “کار” او در اینجا بی نتیجه بود. با این وجود ، اسپانیل ها همیشه در کشور ما بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، و به همین دلیل پرورش دهندگان سعی کرده اند نماینده این نژاد را پرورش دهند ، که توانایی های کاری او متناسب با سرزمین محلی باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سگ پاگ

علاوه بر این ، اسپانیل روسی اغلب توسط پلیس مورد سو استفاده قرار می گیرد. این سگ برای گرفتن معتادان به مواد مخدر آموزش دیده است. در گمرک ، او می تواند بوی قاچاق ، به ویژه مواد مخدر را حس کند. اما ، علی رغم پتانسیل کار فوق العاده ، این سگها ، اول از همه ، دوستان خوب انسان هستند. آنها مهربان ، شیرین ، قابل ترحم هستند. چنین حیوان خانگی مطمئناً سعادت را برای همه کسانی که با او دوست می شوند به ارمغان می آورد.

استاندارد نژاد

استاندارد سگ روسی اسپانیل شکار در سال 1951 تصویب شد ، و پس از چند دهه اتفاق افتاد در مورد نمایندگان سایر نژادهای شکار. متأسفانه ، این امر منجر به تولد “هیبریدها” شد – نژادهای مختلف سگ ها. تعداد کمی از آنها را می توان نژاد اصیل دانست.

نماینده نژاد با نژاد بالا ساخت عضلانی خشک دارد. از نظر شکل باید کمی کشیده باشد. وزن یک حیوان بالغ از 11 تا 17 کیلوگرم است. رشد سگها تا 42 سانتی متر و در مردان – تا 45 سانتی متر است. تغییر شکل جنسی در نمایندگان نژاد عملاً مشخص نیست.

پشت این حیوانات گسترده است (سگها کمی باریک تر از نرها هستند). او عضلانی و قوی است.

حیوانات

آشنایی با اسپانیل روسیآشنایی با سگ اسپانیل روسیاسپانیل روسیتاریخچه اسپانیل روسیتاریخچه سگ اسپانیل روسیتاریخچه نژاد اسپانیل روسیتربیت اسپانیل روسیتربیت سگ اسپانیل روسیتربیت نژاد اسپانیل روسیتربیت و نگهداری سگ اسپانیل روسیتغذیه اسپانیل روسیتغذیه سگ اسپانیل روسیتغذیه نژاد اسپانیل روسیخصوصیات اسپانیل روسیخصوصیات سگ اسپانیل روسیخصوصیات نژاد اسپانیل روسیخلق و خوی اسپانیل روسیخلق و خوی سگ اسپانیل روسیراهنمای تربیتی سگ اسپانیل روسیراهنمای تغذیه سگ اسپانیل روسیسایز اسپانیل روسیسایز سگ اسپانیل روسیسایز نژاد اسپانیل روسیسگ اسپانیل روسیسگ اسپانیل روسی در ویکی پدیاطول عمر اسپانیل روسیطول عمر سگ اسپانیل روسیطول عمر نژاد اسپانیل روسیقد اسپانیل روسیقد انواع سگ اسپانیل روسیقد سگ اسپانیل روسیقد نژاد اسپانیل روسیمشخصات اسپانیل روسیمشخصات سگ اسپانیل روسیمشخصات ظاهری اسپانیل روسیمعذفی اسپانیل روسیمعرفی اسپانیل روسیمعرفی سگ اسپانیل روسیمعرفی نژاد اسپانیل روسینژاد اسپانیل روسینژاد سگ اسپانیل روسینگهداری اسپانیل روسینگهداری سگ اسپانیل روسیوزن اسپانیل روسیوزن سگ اسپانیل روسیوزن نژاد اسپانیل روسیویژگی نژاد اسپانیل روسیویژگی های اسپانیل روسیویژگی های ظاهری اسپانیل روسی

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سگ گردانی x بخوانید...