سگ نژاد مالتیز

سگ نژاد مالتیز

یکی از نکته‌های جالب در سگ های مالتیز (Maltese) این است که می توانید با تغییر در نحوه اصلاح مو، آن‌ها را به شکل‌ها و فرم‌هایی جذاب و زیبا درآورید و گزینه های پیش روی شما بسیار متنوع هستند. در سال های اخیر نژاد مالتیز بسیار پرطرفدار شده است و البته این نژاد نیز ثابت کرده است که می‌تواند برای بیشتر خانواده‌ها و افرادی که می خواهند سگ را به عنوان حیوان خانگی داشته باشند، گزینه ای بسیار مناسب است.

سگ های مالتیز پرانرژی و نیرومند هستند. دوست دارند تحرک داشته باشند، به اطراف دویده و بازی کنند تا کاملا خسته شوند (که معمولا بسیار طول می کشد تا به مرحله خستگی برسند) و پس از آن نزد صاحبانشان باز می گردند و انتظار دارند در حالی که در آغوش گرفته شده اند، موهایشان نوازش شود.

سگ نژاد مالتیز عروسکی

سگ های نژاد مالتیز می‌توانند همدم و همراهانی بسیار خوب باشند. به همین علت یکی از مناسب ترین نژاد ها برای استفاده در سگ درمانی هستند. همچنین از نظر مطیع بودن، چابکی و مهارت های ردیابی، در رده بالایی قرار می گیرند. سگ های این نژاد زیبا و دوست داشتنی که علاقه و وفاداری زیادی به صاحبان خود دارند، می توانند یک انتخاب مناسب برای بسیاری از افراد باشند.

نژاد سگ مالتیز (maltese) یک سگ کوچک خانگی است، این پت خلق و خوی ملایم

و بی خطری دارد. سگ مالتیز عروسکی با همه همانند یک دوست صمیمی رفتار می

کند. مالتیز جزو گروه سگ های عروسکی است.

این سگ پوستی سفید رنگ دارد، که زیبایی خاصی به این سگ عروسکی بخشیده

است، بطوریکه برخی از افراد مالتیز را به عنوان سگ سفید برفی می نامند.

سگ مالتیز اصیل با اینکه جثه کوچکی دارد، اما یک سگ نیرومند و قوی می باشد، این

سگ توانایی شرکت و کسب مقام در مسابقه هایی همچون چابکی، عملکرد و جست و

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پوزیشن اسپونینگ

جو کردن یک شئ گم شده را دارد.

سبک زندگی

سگ نژاد شیتزو مالتیزسگ نژاد مالتیزسگ نژاد مالتیز تریرسگ نژاد مالتیز عروسکیسگ نژاد مالتیز عروسکی قیمتسگ نژاد مالتیز فروشسگ نژاد مالتیز فروشیسگ نژاد مالتیز قیمتسگ نژاد مالتیز کراسسگ نژاد مالتیز مینیاتوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سگ نژاد مالتیز x بخوانید...