سگ چاو چاو

سگ چاو چاو

سگ چاو چاو


سگ چاو چاو

سلام دوستان. با سگ چاو چاو آشنا بشین. هلث کده امده تا یه نژاد سگ چینی رو معرفی کنه…

معرفی

دنیای حیوانات نشریه‌ای است که به همت فعالان مطبوعات ایران منتشر می‌شود و به هیچ یک از شرکت‌ها و افرادی که در حوزه حیوانات خانگی فعالیت تجاری می‌کنند وابسته نیست در نتیجه این نشریه تنها رسانه‌ی مکتوبی است که رشد و شکوفایی خود را در توسعه و تثبیت تمام دست اندرکاران این حوزه می‌بیند و نه در حذف یا تضعیف یک شرکت یا یک برند. نشریه حیوانات خانگی و سایت اینترنتی این نشریه یک حلقه‌ی اتصال بی بدیل برای دسترسی به تمامی دوست داران حیوانات خانگی و حیات وحش، مصرف کنندگان کالای این حوزه و شرکت‌های مرتبط است.


 

ظاهر سگ نژاد چو چو

وزن در نرها: ۲۰–۳۲ کیلوگرم

وزن در ماده‌ها: ۲۰–۳۲ کیلوگرم

ارتفاع در نرها: ۴۶–۵۶ سانتیمتر

ارتفاع در ماده‌ها: ۴۶–۵۶ سانتیمتر

از مطالب زیر هم دیدن کنید

چاو چاو که به نام‌های دیگری از جمله chow , Songshi Quan یعنی puffy – lion dog , Tang Quan که همان سگ امپراتور تانگ است، نیز شناخته می‌شود دارای جثه ای تنومند با جمجمه کوچک، پهن، مثلثی و گوش‌هایی گرد و ایستاده‌است. بینی او سیاه می‌باشد. پوشش بدن او بسیار متراکم می‌باشد با خزهایی بلند و به ظاهر خشن که باعث ایجاد ظاهری خشن در ان‌ها می‌شود. هم چنین پوشش این نژاد به رنگ‌های قرمز، آبی، دارچینی، حنایی و کرمی وجود دارد.

 

چشم‌های این نژاد بادامی شکل است و دید او را محدود می‌کند پس بهتر است از رو به رو به آنها علامت بدهید، پاهای صاف و ایستاده این سگ باعث می‌شود که این نژاد در راه رفتن بسیار با شکوه ظاهر شود. رنگ ارغوانی و ابی وگاهی اوقات سفید در البینو (زال) در زبان دیده می‌شود. نیما چاووشی به علت علاقه زیاد به این نژاد و تحقیقات گسترده در خصوص این نژاد تنها داور افتخاری ایرانی فدراسیون ترکیه در خصوص نژاد چاوچاو می‌باشد؛ که اسم ایشان در سایت kif قابل رویت است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سگ جیندوی کره ای

ویژگی‌های متمایز چوچو

رنگ‌های متفاوت چوچو

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سگ در خواب x بخوانید...