شاخه های بی دی اس ام

شاخه های بی دی اس ام

شاخه های بی دی اس ام


شاخه های بی دی اس ام

در این پست از هلث کده میخواهیم شاخه های بی دی اس ام را معرفی کنیم. بی دی اس ام یک اختلال روانشناسی است که باید درمان شود. لطفا تا انتها همراهمان باشید.

بی دی اس ام (bdsm) چیست

بردگی جنسی یا آن چه که به آن بی دی اس ام گفته می شود شکلی از اختلالات جنسی است که هسته اصلی آن خدمت کردن و فرمانبرداری است. برخلاف سایر روابط جنسی که عشق هسته اصلی قرار می گیرد، در این شکل از رابطه یک فرد قبول می کند قدرت فرد دیگر را بپذیرد. افراد حاضر بردگی جنسی ممکن است از هر جنس و با هر جهت گیری جنسی باشند. عنوان برده از این جهت به فرد اطلاق می شود که وی مالکیت بدن خودش را همانند یک کالا یا ابزار به فرد دیگری که ارباب نامیده می شود منتقل می کند. فرد برده یک نوع فرد سلطه پذیر است. بی دی اس ام با تجاوز متفاوت است. در بند کردن برده جنسی، قانون سلطه پذیری و سلطه گری ، سادیسم و مازوخیسم وجود دارد.

سلام حامد هستم و علاقه زیادی به بی دی اس ام دارم اگه دوست داری تست بدی و با یکی در موردش حرف بزنی و یاد بگیری بهم واتس اپ پیام بده -09164541374

انواع برده ها

 مازوخیست غیر مطیع (non-submissive masochist):

این گروه علاقه ای به تحقیر شدن، خدمت کردن یا از دست دادن کنترل ندارند و فقط به دنبال درد و تحریکات حسی هستند. چگونگی، زمان و شرایط ایجاد درد توسط خودشان کنترل می شود و فقط از درد در طول رابطه لذت می برند نه از احساس مورد استفاده قرار یا رضایت فرد مقابل.

شبه مطیع های(ساب) غیر برده:

این گروه علاقه ای به بازی کردن نقش برده هم ندارند ولی رول پلی هایی مانند معلم/شاگرد را دوست دارند. غالبا تحقیر و کنترل شدن را در طول رول پلی دوست دارند اما حتی در این شرایط نیز علاقه ای به خدمت کردن ندارند. تا حد زیادی شرایط رول پلی را خودشان تعیین می کنند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  وارنیش

شبه مطیع ها(ساب) با نقش برده:

این گروه در رول پلی نقش برده را بازی می کنند و گاهی اوقات از اینکه برای ارضای شریک جنسی خود مورد استفاده قرار بگیرند لذت می برند امااین موضوع فقط در رول پلی اتفاق می افتد. این گروه نیز تا حد زیادی شرایط رول پلی را خودشان تعیین می کنند.

مطیع های(ساب) واقعی غیر برده:

این گروه دوست دارند با حد و حدود معینی کنترل را از دست بدهند اما بیشتر از درد کشیدن، احساس آسیب پذیری و کنترل لذت می برند و بیشتر به دنبال کسب لذت مستقیم برای خودشان هستند. این گروه فقط حدود کلی رول پلی ها را تعیین می کنند.

مطیع های (ساب) با نقش برده:

این گروه مانند گروه قبلی هستند با این تفاوت که به از دست دادن کنترل و خدمت کردن به عنوان منبع اصلی لذتشان علاقه دارند اما فقط برای تفریح و در زمان رابطه جنسی. این گروه لیمیت های محدودی را تعیین می کند .

داستان بی دی سی ام

شبه برده ها:

این گروه دوست دارند در محدوده لیمیت هایشان تحت کنترل ارباب باشند و از مورد استفاده قرار گرفتن لذت می برند و در زمان های خارج از رابطه جنسی هم مطیع هستند، اما هر وقت خودشان دوست داشته باشند.حتی ممکن است چند روزی مثل برده کامل رفتار کنند. اما این که چه زمانی خدمت کنند در اختیار خودشان است.

برده های مستقل:

این گروه برده های کاملی هستند که به رابطه خود با اربابشان متعهد هستند و به دنبال روابط طولانی مدت می گردند. تمام جنبه های زندگی فرد چه جنسی و چه غیر جنسی توسط ارباب کنترل می شود اما برده جدا از ارباب زندگی می کند و مسوولیت های شغلی و خانوادگی خود را انجام می دهد اما زمانهای خالی اش کاملا در کنترل ارباب است.

برده های خانگی:

این گروه برده های کاملی هستند که با ارباب خود زندگی می کنند. تمام زمان و فعالیت های این گروه از برده ها توسط اربابشان کنترل می شود. به دلیل گستردگی این نوع رابطه شرایط رابطه باید توسط دو طرف به دقت تعیین شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آتروفی بیضه

رمان های با موضوع بی دی اس ام

 

11 دیدگاه ها

  • این یه اختلال نیست یه گرایشه
    تا وقتی به زندگیه عادی شخص لتمه نزنه نمیشه روش اسم اختلال گذاشت

    • بله ایشون درست میگن این یک گرایشه،یکی دوست داره سلطه گر باشه یکی دوست داره سلطه پذیر باشه، هیچ اختلالی در رابطه با این گرایش ها نیستش مگه جنون بیش از حد ک اونم لیمیت های خودش و داره

    • آره با نظرت موافقم، هز لذتی که اساس زندگی فزد تخریب نکنه لذث موجه مط‌ه گفت . مخصوصا خودت برده بااشی

  • چرا نوشتید اختلال؟؟ وقتی شخص لذت میبره و آسیب نداره اختلال نمیشه . در این صورت رابطه مقعدی هم میشه نوعی اختلال و حتا رابطه دهانی

  • اینکه گفتی نظر شما محترم‌است..یعنی باز تاکید داری که اختلال روانی‌جنسی هستش دیگه…چون‌میل به این‌ گرایش‌جنسی را ندارین میگین اختلاله…در‌کل تا وقتی به حد آسیب رسانی فیزیکی‌‌ نشه به هیچ‌وجه اختلال ر….نیست…اگه اختلال روانی جنسی بخواید حساب کنید پس بیشتر از درصد کثیری از ازدواج های سنتی جامعه ما که واقعا شبه ارباب و‌برده صورت گرفته اختلتل روانی داشتن دیگه…باز حداقل در روابط جنسی ارباب و‌برده چیزی به اسم علاقه ی دو‌طرفین مطرح هستش و همینطور رضایت دو طرف..در ازدواج‌های سنتی که فقط خواست مرد مطرح بوده.و دختر باید‌بله را میگفته و بدون سرپیچی‌ و‌از اجبار همه ی لذت های آقا را فراهم‌میکرده.از انجام‌ امور‌زناشویی‌گرفته تا بچه آوردن که نمونش تو‌همه ی خانواده های ما هست.مادربزرگای ما یا حتی مادران‌خود ما که به زور تا ده فرزند هم اووردن‌و‌بیشتر…این اسمش‌چیه؟؟برده‌داری نمیشه؟اختلال روانی اونایی که شرعش کردن و‌قانونی کردن حساب نمیاد نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان سریع اسهال کودکان x بخوانید...