شربت immunace

شربت immunace

شربت immunace

شربت ایمیونس ویتابیوتیک مکملی منحصر به فرد و سرشار از مواد مفید برای تقویت سیستم ایمنی بدن است. این مکمل اشتها را بهبود می بخشد و سطوح انرژی را در بدن افزایش می دهد. شربت ایمیونس ویتابیوتیک یک آنتی اکسیدان بسیار قوی برای از بین بردن رادیکالهای آزاد است. این مکمل ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن مانند سلنیوم را تامین می کند و از بروز بیماری های عفونی جلوگیری به عمل می آورد.

شربت immunace برای کودکان

این شربت مکملی مفید برای تمامی کسانی است که به سلامت خود اهمیت می دهند. ویژگی های شربت ایمیونس ویتابیوتیک به شرح زیر است:

  • حفظ سلامت بدن
  • تقویت سیستم ایمنی

این مکمل فاقد لاکتوز، نمک و مخمر است. هیچ گونه مواد نگهدارنده و یا رنگ مصنوعی در ترکیب این شربت به کار نرفته است.

شربت immunace برای چیست

– حفاظت و تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن به همراه افزایش اشتها
– افزایش سطح انرژی بدن
– افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری ها و عفونت ها ( تونیکی ایده آل جهت تقویت سیستم ایمنی کودکان)

شربت immunace چيست

شربت ایمیونس حاوی بتاکاروتن، ال-کارنیتین، کولین، سلنیوم، ویتامین D3 و سایر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. ایمیونس یک فرمول کامل و منحصر به فرد از ریزمغذی های ضروری جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش اشتها و سطح انرژی است. این فرآورده شامل آنتی اکسیدان های قوی و موثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها است. ایمیونس تامین کننده مواد معدنی حیاتی مثل روی و سلنیوم می باشد که سبب حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال های آزاد از بدن می شود.

ایمیونس یک فرمول کامل و منحصر به فرد از ریزمغذی های ضروری جهت تقویت سیستم ایمنی بدن و افزایش اشتها و سطح انرژی است. این فرآورده شامل آنتی اکسیدان های قوی و موثر جهت حفاظت از عملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلول ها است. ایمیونس تامین کننده مواد معدنی حیاتی مثل روی و سلنیوم می باشد که سبب حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال های آزاد از بدن می شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آمپول سوماتروپین

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلومیفن x بخوانید...