شومینه

شومینه

شومینه

شومینه از گذشته تا به امروز به عنوان یک وسیله گرمایشی زیبا و جذاب مورد استفاده گرفته است. این وسیله نه تنها فضای خانه را گرم می کند بلکه به عنوان یک عنصر دکوراتیو زیبایی فضای اتاق را دوچندان می نماید. در حال حاضر با توجه به اهمیت ویژه دکوراسیون داخلی طراحان و معماران ایده های جدیدی برای تزئین دیوار شومینه ارائه می دهند. دیوار شومینه را می توان با آجرهای رنگی، سنگ مصنوعی، سنگ طبیعی و … تزئین نمود و آن را به یک نقطه کانونی تبدیل کرد.

یک روز سرد زمستانی را تصور کنید که کنار شومیینه در حال نوشیدن قهوه هستید. حسی که در این لحظه به شما دست می دهد دلپذیر و دوست داشتنی است و آرامش خاصی به شما می بخشد. تعبیه شومینه در طراحی اتاق نشیمن یکی از ایده های کهن است که همواره در عصر حاضر نیز جایگاه خود را حفظ کرده و طراحی مدرن آن مورد استقبال قرار گرفته است. امروزه شومینه در طرح ها و مدل های گوناگون و با استفاده از مصالح مختلف ساخته می شود.

شومینه هیزمی

برخلاف شومینه های قدیمی که با سوختن چوب و ذغال فضای اتاق را کمی آلوده می کردند و دود آنها منجر به سیاه شدن سقف و دیوارها می شد، شومینه های امروزی فضایی ایمن و پاک ایجاد کرده و تا حد ممکن با توجه به مدل خود منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. در زمستان می توان از شومینه به عنوان یک وسیله گرمایشی استفاده نمود و در تابستان نیز از زیبایی آن لذت برد.

شومینه برقی

شومیینه برقی یکی دیگر از انواع شومیینه های شناخته شده است و داشتن این نوع

شومیینه ها مزایایی دارد. باید دقت کنید که بهتر است از شومیینه های برقی به عنوان

مکملی برای منابع گرمایی محیط استفاده شود چرا که گرمای آن ها به اندازه شومیینه

بیشتر بخوان بیشتر بدان  اسپنک در bdsm

های گازی نیست.

از مزایای شومیینه برقی می توان به این مورد اشاره کرد که آن ها نیاز به مراقبت

کمتری دارند و دیگر لازم نیست بابت دود نگران باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نحوه استفاده از کرم گلدن کویین x بخوانید...