عرق بوقناق اصل

عرق بوقناق اصل

عرق بوقناق اصل

خواص درمانی : عرق بوقناق اصل ،درمان دیابت و کاهش قند خون ، جایگزین طبیعی انسولین ، پاکسازی کبد ، فعال کردن لوزالمعده (پانکراس)، کاهش حملات قلبی و مغزی ،درمان کم خونی ، درمان ورم و سنگ کلیه ، درمان جوش ، سلامت دستگاه گوارش

عرق بوقناق اصل

معجون عرق بوقناق از نظر طبیعت در طب سنتی، گرم و خشک است و عده‌ای نیز آن را سرد گفته‌اند. مصرف آن خشک‌کننده‌ی رطوبت‌ها و ضدسم است. معجون عرق بوقناق تأثیر مستقیم بر فعالیت‌های آنزیمی کبد داشته و برای پاکسازی کبد از سموم و باز کردن مجاری کبدی مفید است؛ بر غدد فوق‌کلیه اثر مفید و مؤثر داشته و در همکاری با کبد برای افزایش ترشح انسولین و فعال کردن لوزالمعده (پانکراس)، کاهش قند خون و درمان دیابت اثر شگفت‌آوری دارد.

عرق بوقناق بسیار مقوّی و موثّر است به همین دلیل حتماً باید با قند و کمی عسل میل شود. چنان‌که نوشته‌اند، 52 خاصیّت دارد که مهم‌ترین آن‌ها به طور خلاصه عبارتند از:برای درمان کاهش پلاکت بسیار موثّر بوده و گلبول‌های قرمز خون را افزایش می‌دهد و از این طریق در درمان کم‌خونی، تنگی نفس و آسم و نیز کاهش سکته‌های مغزی و قلبی مؤثر است.

تشخیص عرق بوقناق اصل

– عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف می‌سازد.

– جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه‌ی خون از بین می‌برد.

– برای نفخ معده و روده بسیار موثّر است.

– برای دستگاه گوارش، درمان کولیت و فعّال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی‌عشر (دوازدهه) و تجزیه و تحلیل بردن چربی‌ها (تری‌گلیسیریدها و کلسترول) بسیار خوب و موثّر عمل کرده است. افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند، میل نمایند.

خرید عرق بوقناق اصل

غدد فوق‌کلیه را فعال کرده، ترشح آدرنالین را تنظیم می‌کند و استرس و عصبانیت و اضطراب را از بین می‌برد به همراه معجون اعصاب یاقوت.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  تخم اسفرزه

یبوست را از میان برده و به رود‌ه‌ها نرمی می‌دهد.

– بسيار مدر است.

– جهت درمان ورم و سنگ كليه و مثانه از آن مي‌توان استفاده كرد

. – خوردن آن باعث قطع ترشح شير در مادران شیرده مي‌گردد.

– از همه جالب‌تر نقش آن در افزایش ترشح انسولین ، فعال کردن لوزالمعده، کاهش قند خون و در نتیجه درمان دیابت است که باید نوع فرآوری آن را دانست و این علم فقط نزد گروه تحقیقات ارگانیک اسکندری میباشد و عرق هایی که درعطاری ها وبابرند های مختلف به فروش میرسند هیچ کدام برای درمان قطعی دیابت نمیباشد.

و عرق بوقناق اصل اسکندری برای درمان قطعی دیابت باید دارای فرمولاسیون خاص باشد و غلظت خاص داشته باشد ودارای تقطیر خاص باشد که فرمولاسیون خاص این معجون نزد شرکت اسکندری ارگانیک میباشد. و درمان کننده قطعی دیابت را دارا است.

قیمت عرق بوقناق اصل

هر لیتر 15000 تومان

خواص عرق بوقناق اصل

بوقناق اصل اسکندری انحصاری میباشد و به صورت مستقیم بدست مصرف کننده گرامی می رسد و درهیچ جای ایران شعبه و نمایندگی ندارد، و تنها فروشگاه : فقط درکرج ، روبروی بیمارستان امام خمینی (ره) میباشد.

و حتما توجه داشته باشید بوقناق اسکندری دربطری های کاملا شفاف عرضه میشود.

عرق بوقناق اصل اسکندری

افراد مبتلا به دیابت نوع یک در کنار مصرف معجون بوقناق باید از مکمل‌های گیاهی دیگری نیز استفاده کنند و همچنین دیابتی‌های نوع 2 نیز در یک ماه پایانی دوره درمان برای پاکسازی اثرات داروهای شیمیایی و سرعت در روند بهبود باید از این مکمل‌ها استفاده کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواص آویشن کوهی چیست؟ x بخوانید...