عوارض کرم معجزه نی نی سایت

عوارض کرم معجزه نی نی سایت

عوارض کرم معجزه نی نی سایت


عوارض کرم معجزه

ایا با عوارض کرم های معجزه آشنا هستید؟ آیا صرفا فریب و تبلیغات هستند؟ با هلث کده همراه شوید تا پاسخ سوالاتتون رو دریابید.

کرمهای معجزه گر واقعیت یا فریب

مدتی است که از صدا و سیما شاهد تبلیغات کرمهایی با ادعای معجزه هستیم .هر چند قبل از این نیز شاهد تبلیغ این کرمها و یا کرمهای مشابه در سایر رسانه ها به ویژه کانالهای ماهواره ای فارسی بودیم ، اما وارد شدن صدا و سیما به عرصه تبلیغ این گونه محصولات ، موجب افزایش چشمگیر در میزان مصرف آنها شده است. تقریبا روزی نیست که متخصصین پوست با مراجعینی مواجه نشوند که جز مصرف کنندگان این کرمها بوده اند یا در مورد آنها سوال دارند. در اینجا هدف اینست به این سوال پاسخ داده شود که آیا واقعا این کرمها دارای ویژگی های ادعا شده در این تبلیغات هستند یا خیر ؟

 

کرمهای معجزه گر واقعیت یا فریب

کرمهای معجزه گر واقعیت یا فریب

در ابتدا برای فهم شگرد به کار رفته در تبلیغات این محصولات به مثال زیر توجه فرمایید :

فرض کنید کار خانه ای خودرو سازی برای معرفی خودروی خود تبلیغ زیر را ارائه کند : ( خودروی ما دارای چهار چرخ است ، کلیه قطعات آن از طلا است ، بنابر این شما میتوانید با این خو درو پرواز کنید ) همانگونه که ملاحظه می کنید این تبلیغ فرضی و ساده شامل دو جمله اولیه و یک جمله نتیجه گیری است . جملات اولیه میتواند حقیقت داشته باشد ( مانند جمله اول ) یا حقیقت نداشته باشد ( جمله دوم ) آنچه مهم و مشخص است نتیجه نهایی نمی تواند حقیقت داشته باشد چرا که تا کنون امکان پرواز با خودرو وجود نداشته است.

هر چند تبلیغات کاذب امروزی به سادگی این مورد نیست و چنان با آب و تاب و پر زرق و برق و همراه با جلوه های دیداری ارائه میشوند که گاها حتی افراد کارشناس را دچار سردرگمی میکند اما شکل اصلی آنها مشابه مورد فوق است.یعنی ابتدا یکسری اطلاعات درست یا نادرست ارائه میشود اما در نهایت به یک نتیجه گیری غلط و غیر ممکن میرسند مثلا اثرات شگفت انگیز یک کرم .اطلاعات صحیح اولیه ارائه شده ، ذهن مخاطب را برای پذیرش نتیجه گیری نهایی غلط آماده میسازد . همانگونه که قابلیتهای یک خودرو محدود است و در هر شرایطی و با هر گونه شیوه تولیدی هیچ کس انتظار پرواز را از آن ندارد،در مورد کرمها هم بایستی به این نکته مهم توجه داشت که اصولا میزان اثر بخشی کرمها ( از هر نوع و با هر گونه مواد اولیه ومحصول هر کارخانه ای و هر کشوری ) محدود است و نباید انتظار اثرات فوق العاده را از آنها داشت.

میزان اثر بخشی کرمها در حیطه زیبایی و توانایی آنها برای ایجاد تغییر در پوست و یا برگشت اثرات ناشی از افزایش سن بسیار نا چیز و جزئی است .ضمن اینکه انواع کرمهای پوستی معمولا در درمان تنها موارد محدودی کار برد دارند به عبارت دیگر این کرمها وسیع الطیف نیستند و هر گاه لیست بلند بالایی از اثرات در مورد یک کرم وجود داشت ( مانند جوان کننده ، شاداب کننده ، ضد چین و چروک ، ضد لک ، سفت کننده ، لیفتینگ و…..) نباید در ماهیت غیر واقعی آنها شک نمود.هیچ کرمی تا کنون عرضه نشده است که بتواند طیف وسیعی از مشکلات پوستی را حل کند هر کدام از کرمهای و محصولات پوستی بر اساس نوع خود در موارد محدودی کاربرد دارند.

 

حال به کاربردهای ذکر شده بر روی جعبه یکی از این کرمها توجه کنید :
کاهش آثار زخم و بخیه ، زائده های پوستی و ناهمواریها ، پاکسازی و افزایش لطافت پوست ، زبری و ضخامت پوست ، لکه های سطحی ، جای جوش ، کنترل خارش. سوالی که مطرح میشود اینست که کدام ماده وترکیب است که بتواند هم جای جوش را از بین ببرد هم آثار زخم را هم ضد خارش باشد هم ضد لک ؟

 

از مطالب زیر هم دیدن کنید

ترکیبات اصلی درج شده بر روی این کرم نیز عبارتند از :

آلانتوئین ، پروپیلن گلیکول ، گلیسیرین ، لاکتیک اسید و ویتامین ای . این ترکیبات را در اکثریت کرمهای مرطوب کننده معمولی ارزان قیمت موجود در بازار میتوان یافت بدون اینکه ادعایی به جز مرطوب کنندگی پوست داشته باشند.درمان اسکار یکی از مشکلترین موارد پزشکی است که حتی با روشهای پیشرفته مختلف دارویی جراحی و لیزر میزان موفقیت در آن نسبی است در حالیکه با مراجعه به جعبه کرم و سایت آن با عکسهایی از درمان اسکار قبل و بعد از استفاده کرم مواجه میشوید که مسلما هیچ نامی جز یه سخره گرفتن مردم نمی توان بر آن گذاشت .

بیشتر بخوان بیشتر بدان  من خیلی زشتم نی نی سایت

 

 

نمونه ای از ادعاهای اثرات درمانی کرم رژودرم

ساده انگاری است اگر باور کنیم با استفاده از یک کرم نتایج فوق بدست میآید.در بعضی موارد ارائه دهندگان یک محصول ،با ادعای انحصاری بودن ترکیبات محصول خود وبه بهانه سکرت بودن ترکیبات خود از ارائه آن خودداری میکنند.در حالیکه از لحاظ قوانین سازمانهای نظارتی مانند سازمان غذا و داروی آمریکا کلیه تولید کنندگان موظف به درج ترکیبات محصولات خود روی بسته بندی آنها هستند.لذا هیچگاه نباید محصولی را مصرف نمود که ترکیبات آن نامشخص است.

شگرد دیگر در تبلیغات استفاده از حیوانات است ،مدتها است محصولاتی مانند روغن مار،صابون خرچنگ،کرم جوجه تیغی؛روغن شتر مرغ و کرم حلزون در بازارها و مراکز غیر معتبر ارائه و با ادعاهای عجیب و غریب به فروش میرسند. اینکه استفاده از مواد بدن این حیوانات در ساخت محصولات پوستی وا قعیت دارد یا خیر و یا اصلا صحیح است یا نه مسئله ایست قابل پیگیری و بحث که در اینجا مجال و قصد پرداحتن به آن نیست.

بلکه آنچه که با قاطعیت میتوان بر آن تاکید کرد اینستکه به هیچ عنوان نمیتوان خواص بیو لوژیک بدن حیوانات را با استفاده از محصولات مشتق از آنان در انسان تقلید نمود. به این معنی که اگر مثلا حلزون دارای خاصیت ترمیم بافتهای آسیب دیده خود است این مسئله موضوعی بسیار پیچیده ومربوط به خواص ژنتیکی و سلولی این حیوانات است . و نمیتوان این خاصیت را با مالیدن مواد مشتق از بدن حلزون روی پوست به دست آورد. اگر اینگونه می بود ، با مالیدن یال شیر و پر طاووس نیز این امکان وجود داشت که قدرت شیر و زیبایی طاووس را کسب نمود.
از دیگر ترفندها استفاده از افراد شناخته شده مانند ورزشکاران و هنرپیشه ها در تبلیغات یک محصول است. در تبلیغات کرم 5040 مشاهده میشود که یک فوتابالیست یا یک هنر پیشه برای تبلیغ یک محصول این شرکت اظهاراتی غیر واقعی را بیان میکند. سواستفاده از شهرت از شیوه های بسیار موثر افزایش فروش محصولات دروغین است.

بعضی از انواع اینگونه کرمها عبارتند از: کرم 5040،شامپوی ژیوار،کرم بوتولیز،کرمهای دکتر مظاهری، الیزا، رژودرم ، حلزون و…..

هر چند وسعت تبلیغ این محصولات و رسانه هایی که در آن تبلیغ میشوند به گونه ای است که تقریبا هر اطلاع رسانی علمی و آگاهی دهی در این خصوص را خنثی میکند اما امید است پزشکان گرامی بخصوص هیات مدیره محترم انجمن متخصصین پوست و سازمان نظام پزشکی ،ضمن تلاش برای آگاهی دادن به مردم راهکارهای لازم برای مقابله و جلوگیری از اشاعه این تبلیغات کاذب را فراهم آورند. حداقل عارضه این تبلیغات و استفاده از این محصولات ضرر رساندن به اقتصاد خانواده ها،به تا خیر انداختن درمان وایجاد انتظارات غیر واقعی در بیماران است.

نوشته شده توسط: دکتر حسن زاده متخصص پوست وکاشت مو

 

جای جوش یا اسکار آکنه از آزار دهنده ترین مشکلات پوستی است که در نوجوانی و جوانی که افراد توجه بیشتری به ظاهر خود دارند؛ بیش از هر زمان دیگری بروز می‌نماید. خوشبختانه روشهای بسیار خوبی مانند سابسیژن برای درمان جای جوش وجود دارد. در سنندج نیز این امکان برای شما فراهم است که با مراجعه به مراکز تخصصی پوست، بتوانید از بهترین درمانهای جای جوش بهره مند شوید.

نظرات کاربران درباره این مطلب :

یلا اکبری [ 1400-01-05 ]
منم از کرم ۵۰۴۰استفاده کردم اونم فقط یبار چون بوی خیلی بدی داشت و ترسیدم صورتم رو خراب کنه به محض زدن پوست صورتم جمع میشد و حالت بدی پیدا میکرد قبل از خرید گفتن قابلیت پس دادن داره و پولتون رو میتونین بگیرین اما دریغ از بازگشت چون هر چی تماس گرفتیم سرکار گذاشتنمون و گفتن یکماه دیگه باید صبر کنین ۱۸۰ تومنم پولش بود این برام یه تجربه شد پولم برنگشت اما فهمیدم واقعا با یک کرم که حتی دارو خونه ها ندارنش نمیشه به پوست ایده آل رسید

شادی ابراهیمی [ 1399-10-21 ]
سلام منم از ۴۰۵۰ کرم طلا گرفتم هیچ اثری نداشت لطفا اگر کسی کرم لازان استفاده کرده نتیجه بگه ممنون می شم

نگار [ 1399-09-01 ]
دروغه،همش کلاه برداریه وبس

زهرا داودی [ 1399-05-30 ]
من سفارش کرم چین وچروک 5040 دادم فردا با پیک برام میارن تو روخدا تا هزینشو ندادم یا صورتم خراب نشده بگین چیکار کنم این محصول وبگیرم یا نه خواهشن من تا به حال بجز کرم ضد افتاب دکتر ژیلا کرم دیگه ی استفاده نکردم لطفا منو راهنمای کنین

بیشتر بخوان بیشتر بدان  صابون ابرو بکا نی نی سایت

احمدی [ 1399-05-01 ]
منم تبلیغات اینترنتو دیدم سفارش دادم هنوز نرسیده دستم امیدوارم بشه لغوش کرد چرا انقد دزد و کلاهبردار زیاده ک یه کرم سادم نمیشه سفارش داد

محمدی [ 1399-04-10 ]
سلام واقعاممنون بخاطراطلاع رسانیتون متاسفانه من از5040کرم ضدجوش سفارش دادم وبعدوارداین سایت شدم هنوزبه دستم نرسیده میشه بازگشت داد؟

محمدی [ 1399-04-02 ]
سلام واقعاممنون بخاطراطلاع رسانیتون متاسفانه من از5040کرم ضدجوش سفارش دادم وبعدوارداین سایت شدم هنوزبه دستم نرسیده میشه بازگشت داد؟

مهری [ 1398-12-24 ]
سلام اصلا گول تبلیغات رانخورید کرم ضد لکش 10روزه باعث بیشترشدن کک و مک صورتم شد افتضاحه

رویا [ 1398-10-04 ]
سلام من کرم شمعدانیو گرفتم قبلش ی دفه صورتم به کل فجیح جوش زد وقتی کرمو گرفتم 2ماهی استفاده کردم هفته اول جوش زد بعدش از بین رفت 8کاره رو میگم بعد اتمام 10کاره استفاده کردم تموم لک های جای جوشم از بین رفت ی شب درمیون استفاده میکردم وقتی خوب شدم بعد ی هفته دیدم جوشام برمیگردن عرض ی هفته صورتم کلی جوش زد جوشای چرکی زیرپوستی وحشتناک درد میکرد اول جاشون قرمز میشد بعدش سرش سفید میشد بدون اینکه بهش دست بزنی لک میشد فک میکردم مشکل داخلی دارم از ازمایش هرچی بگید گرفتم هیچ مشکلی نداشتم

نعمتی [ 1397-07-29 ]
از کرم ضد لک و لایه بردار و ضد ریزش مو شرکت 5040نخرید من گرفتم هیچ تاثیری نداره

مائده محمدزاده [ 1397-05-17 ]
من ازصابون وکرم گوری استفاده کردم صورتم خیلی عالی شده بودولی به محض تموم شدنش پوستم داغون شدپرجوش ولک هرکاری میکنم درست نمیشه چیکارکنم؟لطفا راهنماییم کنید

فروغ [ 1397-04-09 ]
واقعا کلاه بردارن چرا تو مملکت اسلامی میزارن اینطور دزدی کنن دزدی که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست اینا شاه دزدن کرم ضد چرک فوری و با چقدر التماس و زبون ریختن وهفت هشت بار تماس گرفتن به عنوان اینکه تو جشنواره برنده شدیم ونیم بهاء هست برام اوردن اما کرم کاملا مثل آب میمونه اینقدر شله بوی خیلی بدیم داره به صورتم که میزنم خیلی خیلی میسوزه کاملا پیداس فاسده اما هر چی از روز اول تماس گرفتم بهشون گفتم اصلا قبول نکردن و برخورد خیلی بدی داشتن تو رو خدا شما گول اینارو نخورید

لیلاغلامی [ 1397-04-09 ]
سلام دوستان.واقعان ازهمه شماممنون ک بقیه رواگاه میکنیدخدا.اجرتون بده منم گول همین تبلیغلت روخوردم همین امروزفردابودکه سفارش خریدبدم.تشکربابت اطلاع رسانی شماعزیزان.

لیلاغلامی [ 1397-04-09 ]
سلام دوستان.واقعان ازهمه شماممنون ک بقیه رواگاه میکنیدخدا.اجرتون بده منم گول همین تبلیغلت روخوردم همین امروزفردابودکه سفارش خریدبدم.تشکربابت اطلاع رسانی شماعزیزان.

وجیهه [ 1397-02-16 ]
سلام آقای دکتر،من کرم شمعدانی گرفتم گفتن ۱۰کاره هست ازبین برنده جای جوش وهر نوع لکی،۱ماهه استفاده کردم فقط پوستم کمی روشن شد اما لکها هنوز هست ،یه قوطی کوچک و یک قوطی بزرگ به قیمت ۱۲۰ هزار تومن،به نظر شما تقلبی هست لطفا راهنماییم کنید ممنونم

زیبا [ 1397-02-05 ]
من از5040 ضد چروک فوری خریدم180000تومان واقعا افتضاح است وعین چسب مایع بعداز خشک شدن آزار دهنده وغیر قابل تحمل میشود واثری هم نداشته وهنگام شستن بسختی پاک میشودو پوست راخشن وزبر میکند وحتمآکسانی که تبلیغ میکنندهزینه ای دریافت میکنند که درفریب دادن مردم شریک میشوند .اینکار هنرمندان خیلی زشت است بهتراست ازیه راه دیگه برای سودبردن استفاده کنند .

ژیلا خسروی [ 1397-01-20 ]
من از شرکت ژیوار یک کرم ضد چروک گرفتم کارشناسش خیلی تعریف کرد گفت ب جز رفع چین و چروک ضد لک هم هست و خدمات مرجویی رو هم داره کرم نه ضد چین و چروکه نه ضد لک یه کرم نرم کننده معمولیه که خدمات مرجویی هم نداره شماره هاشون جوابگو نیستند دوباره درخواست دادم یکیشون تماس گرفت فکر کرد میخوام سفارش بدم همین که گفتم تلفن هاتون رو جواب نمیدید میخوام کرم رو مرجوع کنم گفت ما هیچ کدام از محصولاتمون مرجوعی نداریم.در کل کرم تقلبی شرکت تقلبی ای کسایی که گفتن راضی هستیم از خودشونن من میخوام با ۲۰۳۰تماس بگیرم

مونا [ 1397-01-17 ]
شرکت مهرگان نیک هم یک کلاهبردار هستش تو شبکه یک برنامه علی ضیاء تبلیغ کرون ولی متغلب تر از خودشون کسی نییت

مریم [ 1396-12-24 ]
سلام منم با فرمایشات شما کاملا موافقم یعنی در اصل خودم تجربه کردم و به تبیلغات تلوزیون اعتماد کردم و با خودم گفتم هنر پیشه هایی که انقد برای مردم محبوب و قابل احترام هستن هیچ وقت از این موضوع سو استفاده نمیکنن و یه کرم ضد چروک به قیمت 160 هزار تومن خریدم وبعد از دوهفته مصرف حتی به اندازه مصرف وازلین ازش اثر مثبت ندیدم و کرمو پس دادم که برگشت مبلغشم خیلی راحت نیود چندین ماه طول کشید و بارها تماس گرفتم تا تونستم مبلغ و پس بگیرم واقعا از کسایی مثل خانم مقانلو بعیده که مردمو فریب بدن

بیشتر بخوان بیشتر بدان  ژل لیفت ابرو نی نی سایت

مریم [ 1396-12-10 ]
من ضد لک ۵۰۴۰ گرفتم .پوست رو داغون میکنه .حالت اسکراب داره. چربی صورتم رو کامل از بین برد .میخوام پس بدم کسی جوابگو نیست

احمد [ 1396-11-22 ]
با سلام خدمت آقای دکتر ممنون از اطلاع رسانی شما برای برطرف کردن چال جای جوش صورت چه راهی رو پیشنهاد میکنید متشکر

غزل [ 1396-11-15 ]
با سلام خدا خیرتون بده منم میخواستم فردا سفارش بدم برام بیارن. البته به تبلیغات هنرپیشه ها اعتماد کردم. ممنون از راهنمائی تون

مهدی محمدی [ 1396-09-12 ]
سلام ، دوستان عزیز ، گول تبلیغات رو نخورید من شخصا یک بار اشتباه کردم گول کرم 5040 رو خوردم این بازیگرا هم که واسشون تبلیغ میکنن وجدانشون رو احتمالا با پول فروختن ، اصلا اون چیزی نیست که تبلیغ میشه حتی یک در صد ، و بابت تضمین مرجوعی هم کاملا در حالت ابهام هست این موضوع ، وقتی زنگ میزنی کسی جواب گوی ارجاع کالا نیست شاید چند روزی یک بار جواب بدن و میگن ما شکایت شما را ثبت میکنیم

مهسا [ 1396-08-05 ]
سلام اقای دکتر خیر ببینید واقعا میخاستم ضر لک کالی بل و ترمیم کننده ی بزک رو بخرم خدا رحم کرد گفتم یه سرچ کنم اخه خودمم دو دل بودم رو تبلیغاتشون انقدر خوب این شرکتا تبلیغ میکنن ادم به شک میفته

حسین ثریایی [ 1396-07-16 ]
5040 فقط یه شرکت کلاه برداره وکارش فروش اجناس تقلبی هست دوست من سرم رویش موی مجدد روخرید گفته بودن اگه نتیجه نگرفتی حتی باتحویل جعبه خالی محصول پولش روپس میگیری وقتی محصول تمام شدونتیجه ای نگرفت باهاشون تماس گرفت تا پس بده واقعا یک تارموهم به سرش اضافه نشده بودبلاکش کردن

حسین ثریایی [ 1396-07-16 ]
5040 فقط یه شرکت کلاه برداره وکارش فروش اجناس تقلبی هست دوست من سرم رویش موی مجدد روخرید گفته بودن اگه نتیجه نگرفتی حتی باتحویل جعبه خالی محصول پولش روپس میگیری وقتی محصول تمام شدونتیجه ای نگرفت باهاشون تماس گرفت تا پس بده واقعا یک تارموهم به سرش اضافه نشده بودبلاکش کردن

سارا [ 1396-07-12 ]
یعنی خاک تو سر صدا و سیما که اینقدر گدا شده

نازی [ 1396-07-05 ]
رای میگن اقای دکترخاله منم استفاده کرد صورتش لک زد خیلی داغون شد خیلی افسرده شده خواهشا بدون مشورت باپزشگ کاری روانجام ندین گه بعدا پشیمون شید

مهدی [ 1396-07-04 ]
خدا خیرتون بده اگه اینو ندیده بودم فردا خریده بودنش خدایش

مینا خطیبی [ 1396-05-27 ]
سلام بله حقیقت داره من خودم قرص چاق کننده ۵۰۴۰ رو استفاده کردم حدود یکماه هنوزم تموم نشده ولی بجای ده کیلو وزنی که قولش رو وعده کرده بودند هنوز رو همون وزن قبلی خودم هستم

مریم [ 1396-05-15 ]
سلام کرم های ده کاره معجزه همون کرم کنزه هست که خالی میکنن داخل ظرف جدید و میندازن به ملت. کرم هشت کاره هم همون گوری هست

فریبا [ 1396-03-07 ]
با درود فروان حضور جناب آقای دکتر. ممنون از راهنماییهای خداپسندانه ی شما. من خودم دو بار تحت تأثیر تبلیغات ماهواره کرم حلزون خریدم به غیر از شفافیت که تا زمان مصرف فقط ادامه داشت اثر دیگری ندیدم. الانم با اعتماد به صدا و سیما قصد خریدن کرم 5040 رو داشتم که با فرمایش شما منصرف شدم. خدا خیرتون بده.

بهنام [ 1396-02-20 ]
سلام و درود بر شما دکتر گرامی که با انصاف و تدبیر درست مسایلی به این مهمی و پیچیدگی را برا ما مردم شرح دادید ما دعا گویتان هستیم و انشالله خداوند متعال خود پاداش گوی قلب روفی چو شما را بدهد .

محسن فراهانی [ 1396-01-29 ]
از آقای دکتر سپاسگزارم.من شخصا به گفته های دکتر باور دارم چون برای تخریب این محصولات و تأیید محصولات مورد نظر خود این متن رو به اشتراک عموم نگذاشتن و معلومه کاملا متخصص و با شرافت هستن.

رکسانا [ 1396-01-24 ]
یعنی کرم صمیم از 5040دروغه؟؟من به اعتبار نسرین مقانلو این کرم رو خریدم.خدا ازشون نگذره

رویا [ 1395-12-15 ]
سلام منم کرم ضد چروک صمیم امروز گرفتم 162خیلی قوطیش کوچیکه الان اومدم سرچ کردم این مطالبو دیدم افسوس خوردم دیگه گرفتم استفادش میکنم بعد نظرمو میدم

احمد [ 1395-12-12 ]
سلام دکتر:امیدوارم حالتون خوب باشه.من صورتم جای جوش مونده و هرکاری میکنم نمیره خیلی ام جای بدی مونده که صورتمو خراب کرده میشه بگین برای از بین بردنش از چه کرم یا صابونی استفاده کنم ممنون.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نی نی سایت رژیم لاغری سریع x بخوانید...