عکس مازوخیسم

عکس مازوخیسم

عکس مازوخیسم


عکس مازوخیسم

مازوخیسم یک بیماری روانشناختی است که آسیب های جدی به همراه دارد. اگر می خواهید بیشتر درباره این بیماری بدانید، ما را در پست عکس مازوخیسم همراهی کنید.

 

مازوخیسم در روانشناسی

درباره مازوخیسم جنسی و خشونت

مازوخیسم جنسی یعنی حالت خشونت در رابطه جنسی که بیشتر مردان را درگیر می کند و به طور معدود زنان را هم مبتلا می کند. مازوخیسم جنسی نوعی بیماری جنسی است که در آن فرد با شهوت خشن رو به رو می شود. در رابطه جنسی خشن با همسر سادیسم جنسی و مازوخیسم جنسی دخیل هستند که هرکدام را به اختصار توضیح خواهیم داد.

 

آزارگری-آزارخواهی جنسی (به انگلیسی:sadomasochism؛ تلفظ: سادومازوخیسم) عبارت است از:

 

آزار دادن و تحقیر دیگران و بی احترامی به آنها یا آزار دیدن و مورد بی احترامی و تحقیر دیگران قرار گرفتن که سبب ارضای جنسی می شود.این ناهنجاری به تعاملاتی اطلاق می شود که در آن یک شخص با آزار دادن فرد دیگری که از درد کشیدن لذت می برد ارضا می شود.

masochism

masochism

مقدمه ای در مورد بیماری مازوخیسم جنسی

masochism pain

Hands bound with rope

مازوخیسم یک لغت فرانسوی منسوب به ساشه مازوخ است که در اصطلاح پزشکی ، تباهی و فساد اجرای عمل جنسی است به نحوی که با شکنجه و ضرب و شتم و آزارهای دیگر همراه باشد. این ناخوشی بیشتر در مردانی مشاهده شده است که مبتلا به انحراف عمل جنسی و هموسکسوآلیته هستند. این حالات جنون خودآزاری را مازوخ در بعضی نوشته هایش توصیف و تشریح کرده است .

 

رضای تمایلات مازوخیستی به وسیله حواس لامسه

زیبایی شناسی ماسوخیسم

زیبایی شناسی ماسوخیسم

شخص مبتلا به مازوخیست فیزیولوژیکی، ابتدا به وسیله‌ی حس بویایی و چشایی خود، لب‌های شریک جنسی‌اش را به طور عادی می‌بوید و با زبان آنها را لمس می‌کند، ولی بتدریج وارد مرز اعمال انحرافی می‌شود و به بوییدن مواضع جنسی و مزه کردن آنها و حتی خوردن فضولات بدن شریک جنسی خود می‌پردازد.

عکاسی مازوخیسمی

عکاسی مازوخیسمی

مازوخیسم چه بیماری است

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سادو مازوخیسم سیاسی

ارضای تمایلات مازوخیستی به وسیله حواس ‌بینایی و شنوایی

مازوخیسم منحرف

مازوخیسم منحرف

شخص مازوخیست میل شدیدی به مشاهده‌ی اعضای لخت بدن شریک جنسی‌اش دارد و از شنیدن حرفهای اهانت‌آمیز و فحشهای رکیک در هنگام آمیزش جنسی لذت می‌برد. در واقع همانقدر که مبتلا به انحراف سادیسم از ادای کلمات توهین‌آمیز لذت می‌برد، مبتلا به مازوخیسم از شنیدن این کلمات به شعف روانی می‌رسد.

عشق به مازوخیسم

عشق به مازوخیسم

منابع
ماهنامه روان شناسی جامعه شماره 7

nlp قوانین

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قرص مولتی دیلی x بخوانید...