عکس های بی دی اس امی

عکس های بی دی اس امی

عکس های بی دی اس امی


عکس های بی دی اس امی

در این مطلب از هلث کده می توانید تصاویر مربوط به اختلال بی دی اس ام را مشاهده کنید. ما در اینجا گزیده ای از عکس های بی دی اس امی را تهیه نموده ایم.

بی‌دی‌اس‌ام (به انگلیسی: BDSM) به صورت خلاصه به رفتارهای سادیستی (دگرآزاری) و مازوخیستی (آزارخواهی) می‌گویند که طی آن یک‌نفر با علایق سادیستی (Dom/سلطه‌گر) با یک‌نفر که علایق مازوخیستی دارد (Sub/سلطه‌پذیر) قرار می‌گذارند که در طول رابطه، فرد سلطه‌گر سلطه‌پذیر را مورد تحقیر و آزار جسمی و روانی قرار دهد. این رابطه‌ای کاملاً توافقی بوده و هر دو طرف (سلطه‌گر از تحقیر کردن و آزار دادن، و سلطه‌پذیر از تحقیر شدن و آزار دیدن) لذت می‌برند و راضی به این اعمال هستند.

رضایت طرفین برای بودن در این نوع رابطه، در گرو رعایت قوانین سلطه‌گر و رعایت محدودیت‌های سلطه‌پذیر می‌باشد.

ادعا می‌شود که بی دی اس ام از سوءاستفاده جنسی در کودکی نشات می‌گیرد: تحقیقات نشان می‌دهند که هیچ شاهدی بر تأیید این ادعا وجود ندارد.

بیشتر بدان،  بیشتر بخوان

در عرف، چندین دلیل برای این سؤال وجود دارد که چرا برای یک سادومازوخیست، تمرین‌های سادیسم و مازوخیسمی لذت‌آور است. این جواب‌ها عمدتاً به افراد وابسته است. برای عده ای، تسلیم شدن یا درماندگی به منزله یک راه گریز درمانی است؛ گریز از استرس‌های زندگی، مسئولیت یا احساس گناه. برای عده‌ای دیگر، بودن تحت تسلط یک شخص قوی احتمالاً باعث ایجاد احساس امنیت و حفاظت می‌شود.

بی دی اس ام

رمان های با موضوع بی دی اس ام

عکس های بی دی اس امی

برده داری جنسی

عکس های بی دی اس امی

رابطه ارباب و برده

گلو درد در بارداری

عکس های بی دی اس امی

بی دی اس ام (bdsm) چیست

بیشتر بخوان بیشتر بدان  رمان های با موضوع بی دی اس ام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اختلال مازوخیسم x بخوانید...