فواید قرص مخمر

فواید قرص مخمر

فواید قرص مخمر

قرص مخمر باعث اشتها زایی میشود به این ترتیب چون داری منابع غنی از ویتامین ب و همچنین باعث افزایش متابولیسم سوخت و ساز قند خون بدن شده و باعث میشود چربی به انرژی تبدیل شود و فرد را تحریک به دریافت انرژی بیشتر میکند.قرص مخمر آبجو از قارچ ساکارمیسس سیروزیا تولد میشود . که باعث تخمیر در آب جو میشود. مخمرهای آبجو منبع غنی از ویتامینهای گروه (ب) میباشد. و دارای ویتامینی به نام کروم میباشد که یکی از مواد معدنی بسیار لازم برای ورزشکاران است به علت اثر مهمی که بر روی کبد و تبدیل چربیها به انرژی دارد .

فواید قرص مخمر آبجو

فواید قرص مخمر جو

اما نگاه دقیق تر ما در این مطلب روی گزینه سوم است؛ یعنی چاق شدن صورت و بدن. کاری که قرص مخمر می تواند برای ارتقا وزن و افزایش حجم صورت انجام دهد. با اینکه کاهش وزن و افزایش وزن با هدف گیری یک نقطه خاص از بدن میسر نیست اما با کمک قرص مخمر می توان در عین ارتقا وزن به همراه ورزش از افزایش بیش از حد وزن و بزرگ شدن پهلو ها و شکم جلوگیری به عمل آورد. پس مهم است که بدانید دقیقاً هدفتان از مصرف این قرص چیست و برای دریافت راهنمایی بهتر از پزشک متخصص کمک بگیرید تا عوارض جانبی بیشتری را پس از مصرف تجربه نکنید.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص نولپازا

فواید قرص مخمر آبجو برای پوست

البته مزیت های مرتبط با ایجاد سلامت جسمی فرد به واسطه مصرف قرص مخمر تنها به یکی دو خاصیت مشخص وابسته نیست. قرص مخمر برای چاقی صورت و دیگر اعضای بدن با افزایش اشتها مفید اما نمی توان به صورت قطع آن را در مصارف دیگر بکار برد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارو سفیکسیم x بخوانید...