فیشیال صورت چیست

فیشیال صورت چیست

فیشیال صورت چیست

فیشیال پوست صورت چیست  یکی از روش های جدید آرایشی برای نگهداری از پوست است. فیشیال که مرحله های مختلفی دارد، سبب روشن تر شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی آن می شود.

بهتر است براى به کاربستن این نوع مراقبت ها، از یک متخصص زیبایی حاذق و با تجربه استفاده کنید که اموزش های مخصوص به مراقبت هاى پوستى را دیده باشد.

بطور کلى، یک متخصص آرایشی مجاز به ارائه مراقبت هاى مربوط به صورت است، ولی تخصص اصلی آن ها در مورد مو است، پس امکان دارد براى بهره بردن از خدمات مراقبت هاى مربوط به صورت گزینه ى خوبى نباشند. محیط اینگونه مراکز معمولاً ارام است و این اشخاص در رابطه با صورت تخصص هاى خوبى دارند.

فیشال صورت چیست

مزایای فیشیال چیست؟

– با یک جلسه آن به چند هدف درمانی و مراقبتی پوست خواهید رسید.

– پاک سازی پوست از الودگی های محیطی و رادیکال های ازاد

– ماساژ صورت باعث ایجاد احساس ارامش و رها شدن از اضطراب می شود.

– جوانسازی، کاهش چین و چروک ها، شادابی و درخشان شدن پوست

– برطرف کردن اسیب های پوستی و بهبود گردش خون

پیشنهاد شده از سراسر وب

– برطرف کردن جوش های سرسیاه، سرسفید و منفذهای باز

– لیفت و سفت شدن پوست

– درمان گودی، سیاهی و پف زیرچشم

– صاف و یکدست شدن رنگ چهره

فیشیال صورت چيست

  • فیشیال با تمیز کردن صورت با پاک کننده ملایم شروع می شود تا همه کثیفی ها، عرقها و چربیها از روی صورت به طور کامل پاک شود. در این مرحله کلیه موادی که باعث بسته و خفه شدن منافذ پوست شده اند، به طور کامل از لایه سطحی پوست، پاک میشوند.
  • مرحله بعدی بخارپز کردن است که به مرطوب شدن و شل شدن پوست شما کمک می کند و منافذ پوست برای پاکسازی بهتر را باز می کند.
  • سپس لایه برداری با یک اسکراب برای از بین بردن چربی و جوشهای سرسیاه و و سرسفید شروع میشود.
  • مرحله بعدی ماساژ صورت است. معمولاً در این مرحله از یک کرم مخصوص استفاده میشود. ماساژ آرامش بخش ترین قسمت فیشیال صورت است. در این مرحله تا حدی لیفت پوست صورت انجام شده و باعث میشود که پوست از درون آبرسانی شود.
  • در مرحله بعد از یک ماسک مخصوص به مدت 15 الی 20 دقیقه استفاده میشود. از این ماسک برای آبرسانی و هیدارته کردن پوست استفاده میشود.
  • سپس نوبت به استفاده از تونر میرسد. تونر باعث میشود که پوست شما عمیقا تمیز شده و pH آن تنظیم شود.
  • در آخر از یک مرطوب کننده سازگار با نوع پوست استفاده میشود. این کرم باعث میشود که رطوبت به صورت عمقی وارد پوست شما شده و آن را آبرسانی کند.
بیشتر بخوان بیشتر بدان  مزوتراپی

هر چند وقت یکبار باید فیشیال را تکرار کرد؟

این بازه زمانی برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد ولی به طور معمول و ایده آل بازه زمانی یکماهه پیشنهاد می شود زیر ا این مدت برای بازسازی پوست لازم است. سعی کنید در سال حداقل چهار بار درمان فیشال را با عوض شدن فصل ها انجام دهید. اگر قصد پاکسازی آکنه را دارید شاید لازم باشد تعداد جلسات درمانتان بیشتر و متناوب تر باشد. اگر پوست حساس دارید نباید کمتر از یک ماه این درمان را تکرار کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزوتراپی x بخوانید...