قرص تاخیری گیاهی

قرص تاخیری گیاهی

قرص تاخیری گیاهی

زود انزالی یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در میان مردان است که در هر سنی می‌تواند رخ بدهد. به صورتی که گزارشات نشان می‌دهد از سن ۱۸ تا ۵۹ سال زود انزالی در مردان ممکن است به وجود آید. در دهه اخیر این مشکل بیشتر در معرض توجه زوج‌ها و پزشکان قرار گرفته است و به همین دلیل نیز درمان‌های بسیاری برای آن پیشنهاد شده است. درمان‌هایی که برخی از آن‌ها عوارض زیادی نیز در پیش داشته است. اما یکی از بی خطرترین درمان‌های زود انزالی در مردان قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان است که توانسته کمک بسیار زیادی در رفع این مشکل ایجاد کند.

قرص تاخیری گیاهی کیمیاگر

قرص تاخیری گیاهی کیمیاگر یا کپسول دیلی کیم (Delay Kim) یکی از بهترین قرص های تاخیری گیاهی است که موجب درمان زود انزالی آقایان و تأخیر در انزال می شود. این کپسول حاوی هسته میوه گونه ای از تمر هندی (Tamarindus Indica) می باشد.

کپسول تاخیری گیاهی کیمیاگر که با نام کپسول دیلی کیم نیز شناحته می شود، یکی از بهترین قرص های تاخیری گیاهی ایرانی است که توسط شرکت داروسازی کیمیاگر توس به بازار عرضه شده است. این کپسول زود انزالی در آقایان را درمان کرده و زمان رسیدن به انزال را طولانی تر می کند. قرص دیلی کیم با توجه به مراجع و منابع معتبر طب سنتی و همچنین تحقیقات و مطالعات امروزی تهیه شده است.

این کپسول تاخیری گیاهی در مقایسه با داروهای شیمیایی که معمولا توسط پزشکان برای رفع مشکل زود انزالی مردان ارائه می شود، نه تنها عوارض جانبی بسیار کمتری دارد، بلکه کاملا مطمئن، سودمند و اثر بخش نیز می باشد.

قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض

قرص‌هایی که اغلب در داروخانه‌ها به عنوان داروهای تاخیری به فروش می‌رسند تادافیل (سیالیس)، سیلدنافیل (ویاگرا) و واردنافیل (لویترا) هستند. این قرص‌ها همگی برای برطرف کردن زود انزالی عملکردی یکسان دارند. به این صورت که با تحریک تولید نیتریک اسید در خون باعث گشاد شدن رگ‌ها و افزایش فشار خون در آلت شده مدت زمان ارگاسم و لذت از رابطه جنسی را افزایش می‌دهند. اما عوارضی که در پی مصرف این داروها به وجود می‌آیند بسیار شدید هستند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض

قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان

از دیگر راه های خانگی درمان زودانزالی داشتن رابطه جنسی به دفعات زیاد در طول هفته است، اگرهفته ای یکبار رابطه جنسی دارید، می توانید آن را به 3 الی 4 بار افزایش دهید، هر چه قدر دفعات انجام رابطه جنسی خود را افزایش دهید، مدت زمان لازم برای رسیدن به انزال بیشتر می شود، و زودانزالی به مرور درمان می شود.

زعفران یک داروی مقوی قوای جنسی است و از این رو می توان برای درمان زودانزالی استفاده شود. برای استفاده از این درمان، مراحل زیر را دنبال کنید، بادام ها را شب در آب خیس کنید، روز بعد پوست بادام ها را کنده و آن ها را آسیاب کرده و با یک فنجان شیر گاو داغ مخلوط کنید کمی زعفران، زنجبیل و هل به آن اضافه کنید. هر روز صبح بنوشید. یکی دیگر از گیاهان مفید برای درمان زودانزالی در خانه زغال اخته می باشد. این گیاه یکی از بهترین درمان های خانگی برای زود انزالی محسوب می شود.

قرص تاخیری گیاهی آفرودیت

یکی از مهم ترین معیار هایی که امروزه برای بررسی میزان خوشبختی زوج ها مورد توجه قرار می گیرد، میزان رضایت طرفین از روابط جنسی است. برای همسران رابطه جنسی یک راه ارتباطی بسیار مهم است که علاوه بر جنبه فیزیکی، جنبه های روحی و عاطفی نیز دارد. به همین علت است که وجود مشکلات جنسی در بین زوجین اهمیت بسیار زیادی داشته و باید برطرف شود.

قرص آفرودیت یک فرآورده گیاهی فوق العاده است که باعث برطرف شدن ناتوانی های جنسی در هر دو جنس می شود. این قرص که حاوی مواد موثره گیاهی چون ساپونین و استروئید ها می باشد، موجب بهبود اختلال نعوظ و تقویت آن شده و این مشکل جنسی رایج در بین آقایان را درمان می کند.

قرص تاخیری گیاهی لانگ لاو

قرص تاخیری گیاهی آمریکایی

قرص ویاگرا قرمز کانگارو یکی از قرص های تاخیری به شمار می رود که در درمان اختلال نعوظ و زود انزالی موثر می باشد. در دنیای امروز کمتر بیماری وجود دارد که در مورد آن تحقیق صورت نگرفته باشد و دارو در مورد آن ساخته نشده باشد. اختلال نعوظ و زود انزالی نیز یکی از این موارد است و درمان های متفاوتی که در این زمینه موجود است نیز مختلف می باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان

قرص قرمز ویاگرا کانگورو با عملکردی مشابه با قرص های ویاگرا دیگر دارد با این تفاوت که ترکیبات اولیه آن از مواد گیاهی می باشد. این قرص از بهترین گیاهانی که در درمان زود انزالی و اختلال نعوظ موثر هستند ساخته شده است و سایز آلت و همچنین مدت نعوظ را به صورت چشمگیری افزایش می دهند.

قرص تاخیری گیاهی دایان مکس

کپسول دایان مکث (ممسک) کپسول تاخیری گیاهی بوده که از با تاثیر بر روی گیرنده های عصبی – حسی اندام تناسلی موجب رفع مشکل زود انزالی آقایان می شود.

از نظر روانشناختی مشکلات جنسی در آقایان و بانوان می تواند تاثیر زیادی بر روی روابط آنها بگذارد.

یکی از شایع ترین مشکلاتی که قریب به 35 تا 40 در صد آقایان از آن شاکی هستند، زود انزالی است.

زود انزالی می تواند به دلیل اضطراب و استرس های روزانه، عدم داشتن اعتماد به نفس، انتظارات غیر واقعی در رابطه و… اتفاق بیفتد.

بنابراین یکی از مواردی که باید مد نظر داشته باشید از بین بردن موارد فوق است.

کپسول دایان مکث با تاثیر بر روی گیرنده های عصبی اندام تناسلی آقایان سبب تاخیر در انزال و بهبود این مشکل آقایان می شود.

قرص تاخیری گیاهی دراگون

قرص تاخیری دراگون کاماسوترا یک قرص تاخیری با ترکیبات نیمه گیاهی شامل ۱۰۰ میلی گرم سیلدنافیل و ۱۰۰ میلی گرم ترامادول میباشد .

که ترکیبی از دو داروی ذکر شده میباشد و برای درمان زود انزالی مردان و افزایش کیفیت و لذت در رابطه زناشویی استفاده میشود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواص اسطوخودوس x بخوانید...