قرص تریپل فلکس

قرص تریپل فلکس

قرص تریپل فلکس

ترکیبی ممتاز از 3 ماده گلوکز آمین، کندروئیتین و  MSM ( متیل سولفونیل متان) بوده که موجب بهبود و افزایش انعطاف پذیری مفاصل می گردد.

گلوکز آمین: گلوکز آمین ترکیبی ضروری برای ساخت مایع بین مفصلی بوده و بطور گسترده ای در سراسر دنیا برای دستیابی به رویای جهانی بدون آرتروز توسط متخصصین به بیماران توصیه می شوند. گلوکز آمین بطور طبیعی در منابع غذایی وجود نداشته و دریافت آن مستلزم مصرف مکمل هاست. این ماده برای ساخته شدن اجزای تاندون ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می باشد. این ترکیب با مهار آنزیم کلاژناز (تجزیه کننده کلاژن) و آنزیم های پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئین ها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدودی اثرات ضد التهابی دارد.

کندروئیتین: این ترکیب جهت ساخت کلاژن که برای استحکام بافت مفصلی ضروری است، نقش دارد. ترکیب فوق با ممانعت از فعالیت آنزیمهای لیزوزومی (تجزیه کننده غضروف ها) و کاهش مواد التهاب زا از بروز آسیب های احتمالی به غضروف جلوگیری می کند.

قرص تریپل فلکس برای چیست

MSM (متیل سولفونیل متان) در بیماران مبتلا به آرتروز در کاهش درد و التهاب مفاصل نقش دارد.

قرص تریپل فلکس هر سه ماده گلوکز آمین، کندروئیتین و MSM را با هم دارد که می تواند به اثر بخشی آن در بهبود بیماری آرتروز بیفزاید. این فراورده عاری از هر گونه طعم دهنده و نگهدارنده ای استفاده نشده است. این محصول عاری از حلال شیمیایی، مخمر و گلوتن است.

قرص تریپل فلکس

– بازسازی مفصل و جلوگیری از تخریب آن ها

– بهبود و التیام دردهای مفصلی و کمک به ترمیم بافتهای آسیب دیده غضروف

– حفظ ساختار شبکه ای غضروف، تاندون ولیگمانها

–  فاقد مخمر، فاقد گلوتن و بدون استفاده از هر گونه مواد افزودنی و نگهدارنده

– افزایش انعطاف پذیری و عملکرد صحیح مفاصل

قرص تریپل فلکس برای دیسک کمر

– رفع خشکی و سفتی عضلات بعد از انجام ورزش، استفاده از این مکمل علاوه بر محافظت از مفاصل ورزشکاران و مهار تخریب آن ها در بهبود مفاصل آسیب دیده، افزایش انعطاف پذیری غضروف های اطراف آن و کاهش تدریجی درد و التهاب موثر می باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نوروبیوم

– کمک به درمان و پیشگیری از آرتروز، درد و خشکی مفاصل

قرص تریپل فلکس قیمت

قیمت بسته پنجاه عددی حدود دویست و پنجاه تومن

قرص تريپل فلکس

– توصیه می شود زنان باردار و شیرده، افراد دیابتی  این محصول را تحت نظر پزشک مصرف کنند.

– در افرادی که داروهای رقیق کننده خون و ضد مصرف می کنند با احتیاط و طبق نظر پزشک مصرف شود.

– مناسب استفاده افرادی که به محصولات دریایی ( ماهی، صدف خوراکی ، خرچنگ یا میگو.. ) حساسیت دارند نمیباشد .

– افرادی که سابقه ناراحتی های گوارشی دارند در صورت بروز علائم مصرف آنرا قطع کنند.

قرص تریپل فلکس امریکایی

روزانه 3 قرص به همراه غذا میل شود. قرص ها می توانند با هم یا بطور جداگانه در طی روز مصرف شوند. حداقل 4 تا 6 هفته بایستی مصرف شود.

قرص تریپل فلکس نیچرمید

کپسول تریپل فلکس نیچرمید محصولی ویژه است که می‌تواند در مواردی از جمله رفع درد و التهاب مفاصل، بازسازی و ترمیم بافت غضروفی و مفاصل، جلوگیری از تخریب غضروف‌ها، افزایش قابلیت حرکت، بهبود خشکی صبحگاهی، ترمیم تاندون‌ها و دردهای اطراف مفصلی کمک کند.

قرص تریپل فلکس گلوکزامین

مسکن‌ها، مانند هیدروکودون (Vicodin) یا استامینوفن (Tylenol)، برای درمان درد موثر هستند، اما به کاهش التهاب کمک نمی‌کنند. داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs)، مانند ایبوپروفن (Advil) و سالیسیلات‌ها، به کنترل درد و التهاب کمک می‌کنند. سالیسیلات‌ها می‌توانند خون را رقیق کنند، بنابراین باید با احتیاط از داروهای اضافی برای رقیق شدن خون استفاده کرد. سرکوب کننده‌های سیستم ایمنی مانند پردنیزون یا کورتیزون هم به کاهش التهاب کمک می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قرص رینوفکس 180 x بخوانید...