قرص نفروویت

قرص نفروویت

قرص نفروویت

قرص نفروویت تنها مكمل مناسب بيماران كليوي در ايران مي باشد كه در سلامت و نگهداري بافت ها، تقويت و بهبود عملكرد سيستم ايمني و عصبي، حفظ سلامت دستگاه هاي مختلف بدن در بيماران كليوي مؤثر می باشد.
ويتامين ها و مواد معدني ريز مغذي هايي هستند كه بدن براي رشد، سلامت و حفظ عملكرد طبيعي خود به آن ها احتياج دارد. بدن به تنهايي قادر به ساخت كليه اين مواد نبوده و مي بايست از طريق مصرف مواد غذايي و يا از طريق مكمل هاي غذايي- دارويي نياز بدن تامين گردد.

قرص نفروویت برای چیست

نفروويت، مكملی غذايي- دارويي حاوي زينك فاقد قند مخصوص بيماران كليوي است. همواره به دلیل محدودیت در رژیم غذایی بیماران کلیوی و بی اشتهایی آنان که جذب ریزمغذیها را به مخاطره می اندازد و یا به عنوان بخشی از درمان برای جلوگیری از پیشرفت نارسایی کلیوی، مصرف مکملهای ویتامینی برای این بیماران توصیه می شود اما شرایط حساس این بیماران سبب شده که هر نوع مکمل ویتامینی برای آنان قابل استفاده نباشد.

قرص نفروویت چیه

موارد مصرف :
– حفظ سلامت بافت ها
– بهبود عملکرد سیستم ایمنی و عصبی
– کمک به بهبود متابولیسم
– کاهش خستگی
– کمک به روند خونسازی و … در بیماران کلیوی

بیشتر بخوان، بیشتر بدان

دستور مصرف : مقدار مصرف بسته به نیاز بیمار، مطابق دستور پزشک و داروساز تعیین می شود.

موارد منع مصرف : حساسیت به هر یک از اجزای فرمولاسیون، آنمی های تشخیص داده نشده، هموکروماتوزیس، بیماری ویلسون.

قرص نفروویت در بارداری

صرف این مکمل در بارداری و شیردهی باید تحت نظر پزشک متخصص باشد .

قرص نفرویت برای چی خوبه

بیماران کلیوی به دلیل تغییر برنامه غذایی، اختلال عملکرد کلیوی و دیالیز ، نیاز ویتامینی متفاوتی نسبت به افراد سالم دارند، سطح پلاسمایی ویتامین A و E در این بیماران افزایش و سطح ویتامین های محلول در آب مانند ویتامین های گروه B و ویتامین C در اثر دیالیز کاهش می یابد. به همین دلیل مصرف مکمل های رژیمی-غذایی در مقادیر مشخص و تنظیم شده برای این گروه از بیماران ضروری است. ترکیبات موجود در نفروویت در بخش های دیگر به تفکیک مورد بررسی قرار گرفته است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص ظرفشویی فیری

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زولپیدم چیست x بخوانید...