قیمت ژلیش ناخن نی نی سایت

قیمت ژلیش ناخن نی نی سایت

قیمت ژلیش ناخن نی نی سایت


قیمت ژلیش ناخن

اگر به دنبال قیمت ژلیش ناخن هستین با ما تا انتهای مقاله هلث کده بمانید و استفاده کنید….

ژلیش ناخن بانوان را به متخصصش بسپار

ژلیش ناخن یکی از متداول‌ترین و جذاب‌ترین راه‌های زیبایی ناخن است. ژلیش ناخن زیبایی منحصر به فردی به دستان شما می‌دهد. ژلیش ناخن باید توسط متخصص ژلیش ناخن انجام شود. به تازگی ژلیش ناخن پا نیز محبوبیت پیدا کرده است. در این میان بسیاری از افراد به فکر کسب‌وکار در حوزه ژلیش ناخن بوده، و به دنبال قیمت دستگاه ژلیش ناخن و مواد مورد استفاده در ژلیش ناخن هستند.

بهتر است در این زمینه آموزش ژلیش ناخن طبیعی را در ادامه بخوانید. ژلیش ناخن کوتاه از ناخن‌های بلند کمی ساده‌تر است. بنابراین، بهتر است کار خود را از ژلیش ناخن کوتاه شروع نمایید. به‌طور کلی می‌توان گفت ژلیش ناخن خوبه به شرط اینکه طرح‌های ژلیش ناخن منحصر به فردی داشته باشید.

در ادامه ژلیش و کاشت ناخن را با هم مقایسه می‌کنیم. همچنین مراحل ژلیش ناخن را برایتان توضیح می‌دهیم. صبور باشید و با ما همراه باشید تا همه چیز را در مورد ژلیش ناخن به شما بگوییم. ژلیش ناخن باید با حوصله و ظرافت انجام شود. ژلیش ناخن را به دست افراد حرفه‌ای بسپارید.

 

ژلیش ناخن چیست؟

یکی از بهترین تکنیک‌های جذابیت بانوان خوش استایل ژلیش ناخن است. ژلیش ناخن در واقع همان لاک کلاسیک است که با ژل اکریلیک مخلوط شده. ژلیش ناخن کوتاه و بلند یا لاک موقت چند مرحله دارد. شما می‌توانید از آرایشگرتان بخواهید که از ژلیش برای ناخن‌هایتان استفاده نماید.

استفاده از لاک معمولی نکات منفی خود را دارد (در ادامه به برخی از مضرات لاک معمولی می‌پردازیم)؛ اما ژلیش ناخن در مقایسه با لاک دائمی بادوام‌تر و کاراتر است. نام محصول لاک ژل GEL POLISH و نام برند آن است، که عموم آن را ژلیش می‌خوانند.

لاک ژلیش در سه مرحله روی ناخن اجرا می‌شود: ژل بیس، ژل رنگی و تاپ ژل. لاک ژل برای ناخن‌های طبیعی استفاده می‌شود، اما گاهی روی ناخن‌های کاشت نیز قابل استفاده است.

 

قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟

عوامل زیادی در قیمت ژلیش ناخن موثر هستند. از جمله عوامل موثر در قیمت ژلیش ناخن می‌توان به نوع پودر انتخاب شده و مواد مورد مصرف جهت ژلیش ناخن می‌باشد. میزان بلندی ناخن نیز از دیگر عوامل موثر در قیمت ژلیش ناخن است. بدین ترتیب، قیمت ژلیش ناخن کوتاه از قیمت ژلیش ناخن بلند مناسب‌تر است.

همچنین، نوع آرایشگاهی که انتخاب نموده‌اید، و محلی که ژلیش ناخن در آن انجام می‌شود نیز بر قیمت ژلیش ناخن بی‌تاثیر نیست.

قیمت ژلیش ناخن چقدر است؟

 

لاک موقت چیست؟

ژلیش ناخن به نسبت لاک معمولی، زمان و هزینه بیشتری را طلب می‌کند. در موقع شستن ظرف یا برخورد دست با مواد شوینده لاک معمولی خیلی سریع‌تر تغییر حالت می‌دهد. اما ژلیش، مقاومت دارد و احتمال ترک‌خوردگی ژلیش ناخن از لاک معمولی کمتر است.

ژلیش ناخن کوتاه یا بلند، لاک موقت است. یعنی موقتا روی سطح ناخن قرار می‌گیرد و مانند لاک معمولی مایع است؛ با این تفاوت که برای ثابت شدن بر روی سطح ناخن باید با اشعه UV خشک شود. ژلیش ناخن، براق‌تر است و شما نمی‌توانید با استون آن را پاک کنید. دوام ژلیش به جنس و برند آن بستگی دارد، و معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ روز است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  کرم معجزه نفیس نی نی سایت

در ژلیش ناخن کوتاه و بلند برای خشک کردن ژلیش از دو نوع دستگاه به نام UV و LED استفاده می‌شود. برخی افراد اعتقاد دارند لامپ‌های UV سطح ناخن را براق تر می‌کند، ارزان‌قیمت‌تر است، و همچنین به زمان کمتری برای خشک کردن ناخن‌ها احتیاج است. اما برخی افراد هم معتقدند که استفاده از دستگاه UV در بلند مدت باعث به وجود آمدن لک بر روی پوست می‌شود.

 

تفاوت ژلیش ناخن و کاشت ناخن چیست؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند ژلیش ناخن همان کاشت ناخن است. بد نیست بدانید که ژلیش ناخن با کاشت ناخن متفاوت است. در کاشت ناخن، با اجرای مواد پلاستیکی یا پودرهای فشرده روی ناخن، ناخن‌ها بلندتر و ضخیم‌تر می‌شوند. این پودرها رایج در ژلیش ناخن طرح و رنگ‌های گوناگونی دارند.

برای مانیکور ناخن‌ها با ژلیش ناخن، ناخن‌کار از موادی ژل‌مانند روی خود ناخن شما استفاده می‌کند؛ بدون اینکه بخواهد ناخن‌ها را بلندتر و یا ضخیم‌تر نشان دهد. همچنین، در ژلیش ناخن از دستگاه UV برای خشک کردن ژلیش استفاده می‌شود؛ دستگاهی که در فرآیند کاشت ناخن اصولا کاربردی ندارد.

 

پاک کردن ژلیش از روی ناخن چگونه است؟

بعد از گذاشتن ژلیش روی ناخن و گذشت حدود دو هفته، نوبت به پاک کردن ژلیش ناخن می‌رسد. وقتی ناخن بلند می‌شود، بین ریشه ناخن و لاک فاصله نازیبایی می‌افتد. این امر سبب می‌شود تا شما به فکر پاک‌کردن ژلیش باشید. در این حالت، برای هوارسانی بهتر به سطح ناخن و جذب رطوبت، ژلیش ناخن قبلی که بر روی ناخن است پاک و مجددا ژلیش ناخن انجام می‌شود.

برای تجدید ژلیش ناخن بهتر است به یک آرایشگر با تجربه مراجعه نمایید. آرایشگران نیز معمولا با استفاده از پنبه‌ استون ۱۰۰٪ روی ناخن قرار می‌دهند و با فویل آلومینیومی می‌پوشانند. پس از گذشت یک ربع تا بیست دقیقه، ژلیش ناخن روی سطح ناخن حذف می‌گردد. البته وسیله‌های مخصوصی هم در بازار وجود دارد که می‌توان با آن‌ها ژلیش ناخن کوتاه و یا بلند را حذف کرد.

 

توصیه مهم در مورد ژلیش ناخن

 • استفاده از ضدقارچ پیش از ژلیش ناخن را فراموش نکنید.
 • حتما موادی که متخصص برای ژلیش ناخن استفاده می‌کند را چک کنید.
 • برای پاک کردن سطح ژلیش از گوش‌پاک‌کن و محلولی باکیفیت استفاده کنید.
 • محلول‌های پاک‌کننده ناخن به پوست کمتر آسیب می‌زنند، زیرا ملایم‌تر از استون هستند.
 • تا حد امکان پیش از ژلیش ناخن، ناخن‌ها را مانیکور کنید تا سطح آن‌ها صاف و یکدست باشد.

 

بیشتربخوانید بیشتر بدانید

 

 • ژلیش ناخن برای خانم‌های باردار توصیه نمی‌شود. در صورتی که باردار هستید حتما می‌خواهید اینکار را انجام دهید، پیش از آن از پزشک خود مشورت بگیرید.

 

 • قارچ ناخن و بیماری‌ پوستی از نتایج استفاده از مواد بی‌کیفیت است. بنابراین از محصولات نامرغوب و تجاری استفاده نکنید. اگر دیدید قیمت ژلیش ناخن بسیار کم است، حتما این موضوع را در نظر بگیرید.

 

 • اکیدا توصیه می‌کنیم پیش از مشورت با متخصص پوست سراغ ژلیش ناخن نروید، تا از سلامت پوست و ناخن خود مطمئن شوید.

 

 • اگر ژلیش ناخن خود را در خانه پاک می‌کنید، دقت کنید که از استون 100% استفاده کنید. به تاریخ انقضا پاک‌کننده لاک نیز دقت کنید.
بیشتر بخوان بیشتر بدان  ولنتاین امسال نی نی سایت

 

 • هنگام ژلیش ناخن حتما دقت کنید که ژلیش ناخن قبلی به طور کامل پاک شده باشد. تا زمانی که ژلیش ناخن قبلی کاملا پاک نشده، ژلیش ناخن جدید را روی ژلیش ناخن قبلی کار نکنید.

 

 • حتما دست‌ها را با حوله تمیز خشک کنید. از کرم مرطوب‌کننده دست و همچنین روغن تقویت کننده ناخن استفاده نمایید تا سبب شادابی پوست دست شما و همچنین اکسیژن‌رسانی به سطح ناخن شود.

 

 • مواد پاک‌کننده ژلیش ناخن را تا حد امکان حدود 15 دقیقه روی سطح ناخن قرار دهید تا خوب جذب شود. سپس ناخن آغشته به محلول را درون فویل آلومینیومی قرار دهید. زمانی که ژلیش ناخن به‌طور کامل پاک شد، با مقداری آب جوشیده ناخن را تمیز کنید.

عوامل موثر بر هزینه ژلیش ناخن بانوان

یکی از جدیدترین کارهایی که در زمینه زیبایی انجام می شود و در سال های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است ژلیش ناخن است. قیمت ژلیش ناخن به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این جا به آن ها اشاره می کنیم:

نوع مواد بر قیمت ژلیش ناخن تاثیر دارد
یکی از مهم ترین و موثرترین عوامل تعیین کننده قیمت ژلیش ناخن نوع موادی است که در انجام ژلیش استفاده می شود. مواد موردنیاز برای ژلیش ناخن با کیفیت های مختلف در بازار موجود است و در صورتی که ناخن کار از مواد اولیه با کیفیت استفاده کند قیمت ژلیش ناخن بیشتر خواهد شد.

بهتر است که برای انجام ژلیش ناخن به آرایشگاهی مراجعه کنید که از کیفیت مواد اولیه ای که استفاده می کند مطمئن باشید چراکه استفاده از مواد اولیه ی درجه دو برای سلامت پوست و ناخن شما مضر است. بنابراین کیفیت موادی که آرایشگر استفاده می کند با هزینه ی ژلیش ناخن ارتباط مستقیم دارد و با استفاده از مواد باکیفیت قیمت ژلیش ناخن افزایش می یابد.

نوع لاک و طرح بر قیمت لاک ژلیش تاثیر دارد

نوع لاک و طرحی که انتخاب می کنید نیز از جمله موارد تاثیرگذار در هزینه ی ژلیش ناخن هستند و استفاده لاک های معمولی و بدون طرح هزینه ها را کاهش می دهد؛ اما در صورتی که تمایل داشته باشید روی ناخنتان طراحی انجام شود

قیمت ژلیش ناخن دست افزایش می یابد.

طرح هایی که نیاز به کار و زمان بیشتری دارند قیمت را

افزایش می دهند چراکه پیاده کردن برخی طرح ها

بر روی ناخن کار بسیار سختی است و به مهارت بالایی نیاز دارد.

در صورتی که می خواهید هزینه های ژلیش را کاهش دهید

بهتر است که لاک ساده یا طرح های ساده انتخاب کنید.

قیمت ژلیش ناخن طبیعی بدون کاشت کمتر است

قیمت ژلیش ناخن طبیعی با توجه به اینکه به مواد برای انجام کاشت احتیاج ندارد نسبت به قیمت کاشت و ژلیش کمتر است در واقع وقتی که قصد دارید روی ناخن طبیعی خودتان ژلیش انجام دهید هزینه ها کاهش می باید و هزینه ژلیش ناخن طبیعی نسبت به ژلیش ناخن کاشت کمتر است.

محل آرایشگاه بر هزینه ژلیش ناخن تاثیر دارد

از جمله موارد تاثیرگذار در قیمت لاک ژلیش محلی است که برای انجام این کار انتخاب کرده اید. آرایشگاه ها و سالن های زیبایی واقع در محله های مختلف قیمت های متفاوتی دارند و قیمت لاک ژلیش در آرایشگاه های واقع در مناطقی که بالاشهر محسوب می شوند بیشتر است. قیمت بسیاری از خدمات با توجه به منطقه ای که خدمات ارائه می شود تعیین می گردد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت زیبایی جنین

تجربه و شهرت ناخن کار بر قیمت ژلیش ناخن تاثیر دارد

میزان مهارت فرد ناخن کار نیز از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت ژلیش ناخن است چرا که افراد باتجربه و حرفه ای ظرافت و دقت بیشتری دارند و نتیجه ی کار بهتر خواهد بود. همان طور که می دانید یکی از فاکتورهایی که زیبایی کاشت یا ژلیش ناخن را افزایش می دهد ظرافت و میزان طبیعی و تمیز بودن کار است و انجام ژلیش ناخن حرفه ای با کمک گرفتن از ناخن کار باتجربه امکان پذیر است.

قیمت لاک ژلیش و مواد اولیه را فراموش نکنید

این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت لاک ژل در تعیین قیمت ژلیش ناخن تاثیر بسیار زیادی دارد و در صورتی که قیمت لاک ژل افزایش پیدا کند، هزینه های ژلیش ناخن نیز افزایش می یابد. در واقع افزایش قیمت مواد اولیه ی کاشت و طراحی ناخن بر هزینه های انجام کارهای زیبایی ناخن تاثیر مستقیم دارد.

قیمت ترمیم ژلیش ناخن معمولا کمتر است

پس از انجام کارهای زیبایی ناخن مسئله ی ترمیم ناخن مطرح می شود. معمولا پس از گذشت یک ماه با رشد ناخن ها باید ترمیم انجام شود. قیمت ترمیم ژلیش ناخن معمولا کمتر از قیمت ژلیش اولیه است اما در صورتی که ناخن شکسته یا آسیب دیده داشته باشید قیمت ترمیم ژلیش ناخن بیشتر می شود.

بهتر است که پس از انجام ژلیش ناخن با مراقبت درست از شکستن ناخن ژلیش شده یا هوا گرفتن آن جلوگیری کنید. درصورتی که ناخن کار از مواد اولیه ی باکیفیت استفاده کند و کار خود را حرفه ای انجام دهد احتمال شکستگی یا هوا گرفتگی ناخن ها کاهش می یابد.

قیمت لاک ژلیش بی رنگ ارزان تر است

قیمت لاک ژلیش بی رنگ از لاک ژلیش های طرح دار کمتر است و هزینه ی کمتری دارد. لاک ژلیش بی رنگ برای کسانی که ناخن های زیبا اما ساده و کم رنگ می خواهند بسیار مناسب است و به خاطر بی رنگ بودن برای شرکت در مراسم های مختلف نیز مناسب است.

نرخ ژلیش ناخن نیز مانند بسیاری از خدمات آرایشی و زیبایی دیگر توسط اتحادیه ی آرایشگران و ناخن کاران تعیین می شود و همان طور که در بالا اشاره کردیم موارد و فاکتورهای بسیار زیادی در تعیین هزینه ها موثر هستند.

ژلیش ناخن در سه مرحله انجام می شود اما نوع دیگری از ژلیش نیز وجود دارد که تنها یک مرحله دارد و به دلیل کمتر بودن کار

و مواد استفاده شده قیمت لاک ژلیش تک مرحله ای کمتر است.

معمولا هزینه ژلیش ناخن پا نسبت به ژلیش ناخن دست بیشتر است. در واقع پدیکور یا همان رسیدگی و انجام خدمات زیبایی ناخن پا قیمت بیشتری دارد. همان طور که اشاره کردیم هزینه ژلیش ناخن دست از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرد و فاکتورهای

زیادی در آن تعیین کننده هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ژل ابرو گابرینی نی نی سایت x بخوانید...