كمربند پاكدامني بی دی اس ام

كمربند پاكدامني بی دی اس ام

كمربند پاكدامني بی دی اس ام


كمربند پاكدامني بی دی اس ام

آیا می دانید كمربند پاكدامني بی دی اس ام چیست؟ آیا تا به حال این اصطلاح را شنیده اید؟ همراه ما باشید تا شما را با كمربند پاكدامني بی دی اس ام بیشتر آشنا کنیم.

پیج اینستا بی دی اس ام

کمربند پاکدامنی (انگلیسی: Chastity belt)

در بی دی اس ام ممکن است برای کنترل ارگاسم و جلوگیری از ارگاسم استفاده شود تا کسی که آن را پوشیده از آمیزش جنسی بدون اجازه فرد غالب و سلطه‌گر که دارنده کلید کمربند است محروم شود. همچنین این کمربند شامل سایر فعالیت‌های جنسی نیز می‌شود. از جمله خودارضایی یا سکس دهانی با اندام کسی که آن را پوشیده. این کمربند می‌تواند توسط زن یا مرد در بازی‌های بی دی اس ام استفاده شود. کمربند پاکدامنی می‌تواند برای یک مدت مشخص در بازی‌های بی دی اس ام استفاده شود. برای مدتی محدود یا زمانی طولانی‌تر.

آشنایی با بی دی اس ام

کمربند پاکدامنی Chastity belt

نام نوعی از کمربند قفل دار بود که برای جلوگیری از آمیزش جنسی یا خودارضایی طراحی شده اســت. این وسیله که در ابتدا برای دختران و زنان طراحی شده بود، علاوه بر دلواپسی از دست دادن، این وسیله همچنین باعث می گشت تا تجاوز جنسی صورت نگیرند. امروزه این کمربندها به صورت گسترده، در هنگام فعالیت های بی دی اس امی اســتفاده می شود و طراحی هایی نیز برای مردان نیز تولید شده اســت.

بنا بر افسانه محلی اســتفاده از کمربند پاکدامنی در زمان جنگ های صلیبی شایع شد، هنگامی که شوالیه برای جنگ عازم می شد همسرش کمربند پاکدامنی را می پوشید تا خود را برای همسرش نگه دارد. هر چند مدارک قطعی از رسم پوشیدن کمربند پاکدامنی در دوران قرون وسطی موجود نیست، اما قدیمی ترین شواهد به اوایل قرن پانزدهم میلادی و رنسانس باز می گردند. اوج شیوع اســتفاده از کمربند پاکدامنی در قرن نوزدهم میلادی و به صورت وسیله ای پزشکی برای ممانعت از خودارضایی بود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  تعطیلات رویایی ما بسیار شیرین است

وسایل بی دی اس ام چیست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نادر جهانبانی x بخوانید...