لیفت ابرو با ژل نی نی سایت

لیفت ابرو با ژل

یکی از راهکار های زیبایی ابرو لیفت ابرو  با ژل است. در این مقاله هلث کده به بررسی این مطلب میپردازد.

آیا بالا بردن ابرو با تزریق ژل امکان پذیر است؟

 

برای روشن تر شدن این مساله کافی است که به این قیاس فکر کنید: یک بالون پر از هوا تصور کنید (شبیه یک جوان با چهره ای زیبا) هنگامی که اجازه می دهید هوا از بادکنک بیرون بیاید، بادکنک چروک و چین خورده می شود. برای چهره و چشم هم همین اتفاق می افتد. بالا رفتن سن یا عوامل محیطی و سبک زندگی باعث از دست دادن چربی باعث می شود؛ همچنین صورت افتاده، چروکیده، چشمان گود افتاده و مواردی از این دست می شود.

در نتیجه کل صورت اسکلتی تر، خسته تر، مسن تر به نظر می شود. ظاهر چشم ابرو در جذابیت صورت بسیار تأثیرگذار است و عده زیادی به دنبال درمان این عارضه هستند. این روزها Filler injection یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای این قضیه است.

ویژگی های پوست

پوست ما با افزایش سن، قدرت و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد، خاصیت ارتجاعی توسط الاستین و کلاژن تشکیل شده است. این امر می تواند باعث ایجاد چین و چروک بین ابروها و همچنین افتادگی پوست در زیر ابرو شود. علاوه بر این، حرکات مکرر صورت؛ مانند اخم، باعث ایجاد چین و چروک و خطوط در پوست می شود و با گذشت زمان این چروک ها عمیق تر می شود.

آیا می‌توان با استفاده از تزریق ژل ابرو ها را بالا برد ؟

آیا می‌توان با استفاده از تزریق ژل ابرو ها را بالا برد ؟

اگر تاکنون فکر کرده اید که می توانید از پرکننده های پوستی و به ویژه تزریق ژل برای کاهش اثرات این امر استفاده کنید، شاید این سؤال را داشته باشید که آیا Filler injection می تواند در از بین بردن چین و چروک و شل شدن پوست در ناحیه ابرو کمک کنند؟ با پیری، این منطقه از صورت است به طرز چشمگیری تغییر کند.

اغلب از بهترین روش برای درمان چین و چروک و پوست شل که با افزایش سن در مناطق مختلف صورت از جمله ناحیه ابرو پدیدار می شود، Filler injection است. علاوه بر پیری، از دست رفتن حجم پوست و اثرات مضر آن بر روی ظاهر پوست می تواند به دلیل استعمال سیگار، کمبود آب و قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید باشد.

پرکننده های پوستی به خصوص روش تزریق ژل

حجم از دست رفته را باز می گرداند و به عنوان پشتیبان از افتادگی ابرو جلوگیری می کنند و ابرو را به سمت بالا می برد و لیفت می کند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت میکرونیدلینگ کوکتل

به طور کلی می توان به این سوال پاسخ مثبت داد که ژل باعث لیفت ابرو ها می شود اما این روند محدود به 6- 12 ماه است و بستگی به برند تزریقی فیلر دارد و همچنین مهارت پزشک متخصص در زمان تزریق، اما اگر هدف شما فقط بالا بردن ابروهاست ممکن است روش دیگر مناسب تر باشد که باید در این مورد با پزشک صحبت کنید اگرچه در ادامه مقاله چند مورد از این روش ها بررسی شده اند.

 

از مطالب زیر هم دیدن کنید

بالا بردن ابرو با تزریق ژل چگونه انجام می شود ؟

” تزریق ژل زیر ابرو ” برای اضافه کردن حجم و بالا بردن آن به سمت بالا یا لیفت آنها استفاده شود. برای اصلاح درجه خفیف و متوسط ​​خطوط پوستی و چین و چروک در ناحیه ابرو با تزریق ژل ممکن است در هر نقطه از نیمی از سرنگ (0.5 میلی لیتر) تا یک سرنگ (1 میلی لیتر) پرکننده پوستی ممکن است لازم باشد.

بهترین روش در هنگام استفاده از تزریق فیلر این است که با کمتر شروع کنید و سپس مقدار آن را به تدریج افزایش دهید تا به نتیجه مطلوب برسید. مقدار پرکننده مورد نیاز در تزریق ژل همچنین به محصول پرکننده خاصی که استفاده می شود بستگی دارد. اگر یک پرکننده از ترکیب متراکم تر باشد ، ممکن است مقدار کمتری نسبت به یک پرکننده دارای تراکم کمتر مورد نیاز باشد.

 

 

همچنین ممکن با توجه به نوع و مقدار نیاز به تکرار تزریق ژل باشد.

Filler injection علاوه بر درد و عوارض کم یک عمل زیبایی غیر تهاجمی بوده و اثرات مثبت آن فوراً نمایان می شود.

تزریق فیلر بلافاصله کار خود را شروع می کند و باعث ایجاد تغییر در ظاهر پوست می شوند، به همین دلیل می توان حجم از دست رفته را همزمان با تزریق ژل بازگرداند. برخی از کبودی و تورم در ناحیه محل تزریق معمول است و معمولاً طی چند روز این ناپدید می شود. پس از تزریق ژل، معمولاً چندین هفته طول می کشد تا فیلر کاملاً حل شود. ظاهر پوست پس از درمان بهبود خواهد یافت، وقتی پرکننده کاملاً حل شود، ظاهر ابروها طبیعی ترین به نظر می رسد. با گذشت این زمان بعد از Filler injection نتایج بهینه شده و پوست را جوان تر و طبیعی تر نشان می دهد.

 

روش های جایگزین تزریق ژل جهت بالا بردن ابرو

پرکننده های پوستی راه حل های تزریقی هستند که از انواع مختلف مواد ساخته می شوند. اینها شامل پرکننده های اسید هیالورونیک (HA) ، پرکننده های کلسیم هیدروکسیلاپاتیت کلسیم ، پرکننده های اسید پلیلاکتیک و پرکننده های کلاژن و تزریق ژل است. پرکننده های حاوی اسید هیالورونیک اغلب برای درمان چین و چروک و افزایش حجم پوست استفاده می شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  ژل لیفت ابرو نی نی سایت

از معروف ترین فیلرها یا پرکننده ها به نام های تجاری معروف شام Juvederm، Bellafill، Restylane، Radiesse و Sculptra می باشد. این روش درمانی می تواند طی چند دقیقه به پایان برسد. شما هنوز هم ممکن است عوارض جانبی خفیفی مانند قرمزی را تجربه کنید و برای حفظ نتایج خود در آینده نیاز به شارژ مجدد تزریق داشته باشید.

ماهیت “آبگریز” اسید هیالورونیک و پرکننده های اسید هیالورونیک باعث جذب آب به منطقه تزریق می شود، همچنین به دوباره پر کردن حجم از دست رفته که با افزایش سن کمک می کند. پرکننده های اسید هیالورونیک همچنین تولید اسید هیالورونیک طبیعی توسط بدن را تشویق می کنند، که منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود. اثرات مفید اینها باعث تقویت استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست، باعث ایجاد ظاهری جوان تر می شود.

همچنین می توان به جای تزریق ژل از بوتاکس برای درمان اثرات پیری پوست

به ویژه در ناحیه ابرو استفاده کرد، اما این یک پرکننده پوستی نیست و عملکرد متفاوتی دارد. بوتاکس و دیسپورت نام های تجاری برای اشکال تجاری بوتولینوم، یک نوروتوکسین هستند و حاوی اسید هیالورونیک نیستند.

هنگامی که سم بوتولینوم به عضله تزریق می شود ، فلج موقت صورت می گیرد و این تا شش ماه ادامه دارد. اثر آرامش بخش بر روی عضله باعث کاهش هرگونه خط یا چین و چروک می شود که به مرور زمان در پوست ایجاد شده است.

در واقع این روش پایدار نیست

و حداقل هر شش ماه باید تجدید شود و ممکن است

اگر به درستی انجام نشود نه تنها ابروها را به بالا لیفت نمی کند

بلکه پلک ها به سمت پایین افتاده و شل می شوند،

جهت بالا رفتن ابروها این مهم است که چطور و

با چه مهارتی تزریق بوتاکس انجام شود تا لیفت ابروها مشهود باشد.

روش دیگر لیفت ابروها به وسیله عمل جراحی است

که پوست قسمت شقیقه ها و پیشانی طی برش هایی که در ناحیه رویش موها زده شده به بالا کشیده می شود به بالا کشیده می شود و البته این روش نسبت به روش های دیگر پایدارتر است. به اصطلاح به این روش لیفت اندوسکوپی ابرو می گویند که در دونوع باز و بسته انجام می شود.

روش دیگر استفاده از ورزش صورت یا یوگا صورت می باشد که می تواند در تمرین و تکرار مداوم اثر بخش باشد. در واقع این روش کاملا طبیعی است و بیشتر افراد پس از یک مدت نتیجه های بسیار درخشانی گرفته اند که بسیار طبیعی و بدون هیچگونه هزینه و عوارضی است. پس ورزش می تواند همواره یکی از بهترین گزینه های جایگزین جراحی باشد.

روش دیگر که با استفاده از مواد طبیعی صورت می گیرد

به این صورت است که یکسری از میوه ها یا مواد مغذی ویتامینه و ماسک های تاثیر گذار هستند که باعث لیفت صورت می شوند اگرچه این روش ممکن است در زمان طولانی

بیشتر بخوان بیشتر بدان  برای تپلی صورت نی نی سایت

نتیجه بخش باشد اما این اطمینان خاطر را به شما می دهد

که هیچگونه نگرانی برای عوارض یا دوره نقاهت ندارد

که این از بزرگترین مزیت این روش های طبیعی است. پس با استفاده از

ماسک های طبیعی می توانید از افتادگی پلک و ابروی خود جلوگیری کنید.

لیفت ابرو با نخ از دیگر روش های رایج است که با استفاده از نخ های مخصوصی که

زیر پوست به وسیله سوزن مخصوص انجام شده

باعث لیفت ابروها و کشیده شدن پوست پیشانی می شود.

لیزر را هم می توان یکی دیگر از روش های بالا بردن ابروها دانست

، در این روش با استفاده از اشعه ی نوری که با

دستگاه لیزر به پوست منتقل می شود باعث تحریک پوست و

کلاژن سازی شده که کلاژن نیز باعث کشش پوست و

برطرف شدن چین و چروک و لیفت ابروها می شود.

روش دیگر هایفوتراپی می گویند که با استفاده از امواج اولترا سوند

به اعماق پوست نفوذ کرده و باعث سفت شدن پوست و

در نتیجه لیفت ابروها و کشش پوست به سمت بالا می شود.

اولتراپی نیز یک روش سفت کردن پوست با استفاده از گرمایی که

به اعماق پوست منتقل می شود در این روش نیز مانند

روش های دیگر به علت سفت شدن و اثرات کلاژن سازی که بر پوست دارد

مثبتی بر بالا بردن ابروها می گذارد.

 

مدت زمان تأثیر گذاری تزریق ژل جهت بالا بردن ابرو

باید توجه کرد که گرچه اثرات تزریق ژل سریع خود را نشان می دهند

اما دوام طولانی و دائمی ندارند. نتایج استفاده از Filler injection

به طور کلی از 6 تا 24 ماه به طول می انجامد. مدت زمان بستگی

به عوامل مختلفی از جمله نوع پرکننده مورد استفاده و همچنین ناحیه

صورت که تزریق ژل انجام گرفته است دارد، زیرا این امر بر

سرعت متابولیزه شدن فیلر (شکسته) توسط بدن تأثیر خواهد گذاشت.

 

استفاده از Filler injection در ناحیه ای از صورت که عضلات

حرکات بیشتر دارند مانند گونه ها، لب ها یا اطراف چشم،

متابولیسم ژل توسط بدن سریع تر رخ می دهد.

حرکت عضلات

هنگامی که از پرکننده های پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک برای اصلاح اثرات پیری د

ر ناحیه ابرو و بالا بردن آنها استفاده می شود

، به طور معمول ممکن است

نتایج و زمان تأثیر گذاری تزریق ژل را از 6 ماه تا 1 سال متغیر کند.

با گذشت این مدت، اثرات مفید تزریق ژل با متابولیزه شدن بدن به تدریج کاهش می یابد و به منظور حفظ ظاهر مطلوب، به درمان های اضافی و تکرار Filler injection نیاز خواهید بود. برای بهترین نتیجه و طبیعی ترین ظاهر، قبل از اینکه اثرات تزریق ژل قبلی از بین برود، باید پیگیری شود.

به طور کلی مقرون به صرفه بودن تزریق ژل نگرانی از تکرار

آن را کاهش داده و به نتایج مثبت در جوانی صورت می انجامد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنزوئیل پراکسید برای جوش x بخوانید...