ماریانا

ماریانا

ماریانا

ماریانا یک ترکیب گیاهی  با خواص بسیار زیاد است .مهم ترین خاصیت این گیاه تنگ کنندگی فوق العاده موثر واژن میباشد. که باعث افزایش بسیار زیاد لذت جنسی در خانم ها و آقایان (همسرانشان) میباشد.

شیاف ماریانا یکی از ترکیبات گیاهی با قدمت بسیار بالا میباشد .که ازسده های گذشته مورد استفاده قرار میگرفته است.

اصالت این ترکیب گیاهی را اطباء بزرگی همچون ابن سینا، ملاصدرا و…. تایید کرده اند. و در کتب خود از جمله کتاب قانون طب سنتی ، سینوهه و… از آن به عنوان بهترین و قوی ترین داروی تنگ کننده واژن یاد شده است.

استفاده از شیاف ماریانا روشی موثر برای تنگ کردن واژن بوده . و روشی غیر تهاجمی برای دستیابی به این هدف محسوب میشود.

منقبض کننده فوری واژن ، افزایش لذت ، تنگ کننده فوری واژن ،

رفع بوی بد و کنترل ترشحات ، رفع عفونت و قارچ ، افزایش شهوت و لذت .

ماریانا گیاه

3 ساعت قبل از رابطه یک قرص و در صورت نیاز 2 قرص شیاف نمایید.

بعد از یک الی 2 ساعت می توانید خارج نمایید.

لازم به حل شدن و نرم شدن کامل قرص در واژن نمیباشد.

قرص شیاف ماریانا حاوی ترکیب گیاه ماریانا است .

که استفاده از آن خواص اعجاب انگیزی برای بانوان به همراه خواهد داشت .

در زمان های بسیار قدیم نیز از گیاه ماریانا استفاده میشده است.

و یکی از دلایلی که این گیاه محبوبیت جهانی یافته است .

تنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی در بانوان میباشد .

ماریانا علاوه بر تنگ کردن واژن مزایای دیگری نیز دارد.

ماریانا برای چی خوبه

از اصلی ترین دلایل سستی و گشادی واژن می توان به زایمان، یائسگی و افزایش سن بدن اشاره کرد. عمدتا واژن مانند هرقسمت از بدن، با افزایش سن دچار تغییر می شود. هنگامی کشش طبیعی و پاره شدن عضلات دیواره واژن رخ می دهد، این امر سبب گشادی واژن می شود. ساختار واژن تشکیل شده از عضلاتی است که منقبض و منبسط می شوند و خاصیت ارتجاعی دارند که در اثر افزایش سن، از قابلیت ارتجاعی آن کاسته می شود. این اتفاق زمان زایمان طبیعی هم می افتد و ارتجاعی بودن طبیعی واژن کاهش می یابد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  گیاه آقطی

تنگ کردن واژن، از بین بردن عفونت ها و باکتری های دهانه رحم، از بین بردن خارش و بوی بد واژن، ایجاد تعادل در ترشحات زنانه، افزایش میل جنسی و رفع سردی را می توان از خواص گیاه ماریانا عنوان کرد.

ماریانا برای عفونت

شیاف ماریانا برای عفونت واژن می تواند بسیار کار ساز باشد و عفونت را به طور کلی از بین می برد. از شیاف ماریانا برای عفونت های قارچی بیشتر استفاده می شود و از دیگر خواص شیاف ماریانا می توان به از بین برنده بوی نامطبوع واژن، تنگ کننده واژن، موثر در درمان فیبروم و کیست تخمدان اشاره کرد.

ماریانا برای چیست

این گیاه یکی از داروهای گیاهی مفید، قابض و کاربردی است که خواص درمانی متععدی دارد. ماریانا جهت تنگی واژن بانوان، درمان انواع عفونت ها و افزایش میل جنسی و …. استفاده می شود.

تاثیرات این گیاه را بزرگانی مانند ابن سینا و ملاصدرا و … تایید کرده اند. در کتب ستنی از جمله کتاب سینوهه از این گیاه به عنوان بهترین و قوی ترین داروی تنگ کننده واژن نام برده شده است. امروزه از این گیاه هم به شکل سنتی و هم به شکل قرص و محلول استفاده می شود.

ماریانا طرز استفاده

زایمان طبیعی و همچنین رابطه جنسی به مدت طولانی می تواند باعث بزرگ شدن واژن شود که این مساله برای زوجین بسیار ناراحت کننده است. با مصرف گیاه ماریانا به طور منظم این مشکل برطرف شده و واژن به شکل قبلی خود باز می گردد.

2. از این گیاه جهت درمان عفونت های زنانه و رفع خارش واژن نیز استفاده می شود

3. درمان کننده بوی بد واژن است

4. باعث افزایش میل جنسی در بانوان می شود

5. PH ترشحات زنانه را متعادل می کند

6. از بین بردن کامل بی اختیاری ادراری

7. از بین بردن قارچ ها و باکتری ها در اطراف ناحیه تناسلی

بیشتر بخوان بیشتر بدان  خواص پونه

ماریانا گیاه دارویی

گیاه ماریانا هم به شکل سنتی و هم به شکل دارویی به فروش می رسد که به شکل زیر است:

  • گیاه: این گیاه را می توانید به راحتی از بازار خریداری کنید.
  • شیاف: این قرص، حاوی گیاه ماریانا است و در آزمایشگاه های مجهز و پیشرفته داروسازی تهیه می شود. این شیاف نیاز به هیچ گونه آماده سازی نداشته و می توانید به راحتی آن را مصرف نمایید.
  • پودر: پودر ماریانا لاولامارکت نیز در بازار به فروش می رسد که جهت استفاده نیاز است تا آن را با کمی آب ترکیب کنید و پس از اینکه شکل خمیری شد، به شکل شیاف در واژن قرار دهید.

ماریانا شیاف

اگر در مورد محصولات تنگ کننده ها تحقیق کرده باشید به احتمال زیاد نام شیاف یا قرص ماریانا را شنیده اید. این محصولات که در دسته شیاف های واژینال هستند شامل ترکیباتی گیاهی اند. خرید شیاف ماریانا یا قرص ماریانا این روزها نسبت به مصرف ماریانای طبیعی به خاطر استفاده آسان رایج تر است. ماده اصلی شیاف ماریانا گیاه طبیعی ماریانا می باشد. این گیاه دارای خواص بسیار زیادی برای جمع کردن اندام بانوان است.

در کتاب های طب سنتی در مورد خواص ماریانا بسیار نوشته اند. بوعلی سینا نیز از این گیاه در جهت درمان گشادی استفاده می کرده است. پس این گیاه قدمت طولانی در زمینه درمان و زیبایی ناحیه بانوان داشته است. امروزه نیز از گیاه ماریانا محصولات زیادی تولید شده است. شیاف یا قرص ماریانا داخل بدن می شود و سپس با خواصی که دارد بدن را جمع می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خواص اسطوخودوس x بخوانید...