محمدرضا زنوزی مطلق

محمدرضا زنوزی مطلق

محمدرضا زنوزی مطلق

” محمدرضا زنوزی مطلق “ متولد 1346 در تبریز، سرمایه دار است.

صاحب چندین هلدینگ بزرگ و مشهور می باشد که ده ها هزار نفر از مردم آذربایجان را از بیکاری نجات داده است و حالا بسیار محبوب است.

در این مطلب از هلث کده بیوگرافی محمدرضا زنوزی مطلق را می خوانید:

از زنوز تا تانکر سازی

محمدرضا در در روستای زنوز شهرستان مرند آذربایجان شرقی بدنیا آمد

او به همراه برادرانش فعالیت اقتصادی خود را با ساخت تورهای فلزی و سیم خاردار شروع شد و به ساخت سوله و تانکرهای نفتی و باربری رسید

از فولاد تا خودرسازی

فعالیت های اقتصادی و سرمایه زیاد او را کم کم وارد گروه کارخانه جات صنعتی تبریز کرد، سپس کارخانه بنیان دیزل را خرید و سهام دار بخش بزرگی از ایران خودروی تبریز شد.

محمدرضا زنوزی مطلق کیست

زادروز ۱۳۴۶ (۵۱ سال)
زنوز، مرند
محل زندگی تبریز
ملیت ایران
پیشه سرمایه‌گذار، کارآفرین
شناخته‌شده برای ورزشی، علمی، اقتصادی، خدماتی، تولیدی، صنعتی، بانکی و…
نقش‌های برجسته مالک باشگاه تراکتورسازی و ماشین‌سازی تبریز و سهام‌دار و مالک چندین دانشگاه، شرکت، کارخانه و باشگاه‌های ورزشی و سهام دار چند بانک گردگشگری و..
دارایی خالص 12 میلیارد دلار
قد ۱٫۷۸ متر (۵ فوت ۱۰ اینچ)
لقب مستر میلیارد
مذهب شیعه
منصب رئیس هیئت بدمینتون آذربایجان شرقی،
مالک و رئیس هیئت مدیره گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک

زنوزی به عنوان یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران ایران و یکی از ۱۰ میلیاردر برتر ایران شناخته می‌شود. او همچنین رئیس هیئت بدمینتون آذربایجان شرقی است.

از خودروسازی تا هواپیمایی

کم کم از خودروسازی به خرید شرکت های تولید فولاد چون؛ شرکت فولاد تبریز، ذوب آهن شمش تبریز، مجتمع فولاد تبریز، مجتمع فولاد بناب و عجیب شیر و … رسید.

او سال 1387 هواپیمایی آتا را بنیان گذاری کرد که حالا 21 هواپیما دارد، او همچنین سهام دارد ارشد بانک گردشگری و سامان می باشد.

وی اکنون اولین سرمایه دار آذربایجان و جز 10 سرمایه دار مشهور ایران است که ابتدا با باشگاه گسترش فولاد چندین سال تیم داری کرد و حالا با تراکتور سازی در لیگ فوتبال حضور دارد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  شخصیت هادس

دارندگان باشگاه های فوتبال از پرداخت مالیات معاف هستند.

شخصیت شناسی

محمدرضا زنوزی مطلقمحمدرضا زنوزی مطلق اینستاگراممحمدرضا زنوزی مطلق تبریزیمحمدرضا زنوزی مطلق دارایی خالصمحمدرضا زنوزی مطلق زندگینامهمحمدرضا زنوزی مطلق كيستمحمدرضا زنوزی مطلق کیستمحمدرضا زنوزی مطلق گسترشمحمدرضا زنوزی مطلق متولد کجاستمحمدرضا زنوزی مطلق مرتضی حیدریمحمدرضا زنوزی مطلق ویکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شخصیت هادس x بخوانید...