مشخصات سگ ماستیف ناپلی

مشخصات سگ ماستیف ناپلی

مشخصات سگ ماستیف ناپلی


مشخصات سگ ماستیف ناپلی

این بار با مشخصات سگ ماستیف ناپلی آشنا میشیم.سگی حسود و در عین حال مهربان… باهلث کده همراه شوید.

تاریخچه

ماستیف (به انگلیسی: MASTIFF) از انواع سگ‌های نگهبان به‌شمار می‌رود. منشا این سگ کشور انگلستان است. از نظر ویژگی‌های ظاهری دارای مویی کوتاه و بدنی قوی و عضلانی و سنگین می‌باشد. با وجود این به عنوان سگ نگهبان و سگ ورزشی مناسب می‌باشد.

سر این حیوان عریض و چند ضلعی بوده، پوزه کوتاه است.

گوش‌ها کوچک و آویزان می‌باشد اما نباید گوش‌های آن‌ها را قطع کرد.

دم این سگ بلند است.

این سگ به ورزش و تحرک زیادی نیاز دارد.

این سگ‌ها دارای رنگ‌های زرد،بنفش، نقره‌ای و حنایی می‌باشد اما در تمام موارد پوزه، گوش‌ها و بینی سیاه است. ارتفاع

سگ نر ۹۹ سانتی‌متر و وزن آن ۷۵ کیلوگرم می‌باشد.

منبع:ویکی پدیا

با شنیدن این نام بلافاصله خود را در جنوب ایتالیای آفتابی ، جنگهای گلادیاتور و مسابقه های مافیایی نشان می دهد.

و در واقع، ماستیف ناپولیتن سگ – یک نسل مستقیم از حیواناتی که زمانی در استادیوم های سراسر امپراتوری جنگ می کردند.

ویژگی های نژاد و شخصیت ماستیف ناپلی

ویژگی نژاد ماستیف ناپلی را می توان غریزه مالکیت آنها دانست. این سگها رقابت را تحمل نمی کنند ، صاحب آن باید کاملاً متعلق به ناپلی باشد و در غیر این صورت…

این حیوانات به همه چیز بسیار حسادت می کنند – سگهای دیگر ، همسترها ، نوزادان ، افراد جدید در خانه. برای تهیه یک توله سگ ناپلی ماستیف فقط در یک خانواده مستقر وجود دارد ، با یک کودک بیش از 12-14 سال ، که صاحب “اصلی” خواهد شد.

ناپلیتی شخص را “خدا و پادشاه” می داند ، اما فقط یک نفر. بقیه اعضای خانواده برای این سگ اعضای بسته ، “دارایی آنها” هستند ، که باید محافظت شود ، محافظت شود و آزاری نداشته باشد. ناپلی تفاوتی بین مبل مورد علاقه خود ، قلمرو حیاط و اعضای خانواده ایجاد نمی کند ، از نظر سگ ، این مالکیت صاحب پرستش او است.

اما شخصی که ماستینو را پرورش داده است

توسط سگ کاملاً خدایی شده است. این نوع mastiff عاشق آموزش است ، هر و با شور و شوق بسیار زیاد تمام هوی و هوس های صاحب خود را برآورده می کند.

با این حال ، ناپولی ها کاملا بلغمی و محاسبه گر هستند. آنها هرگز سو abuse استفاده را قبول نخواهند کرد ، با عزت نفس و عزت درونی نظم کاملی دارند ، مانند همه انواع دیگر خانواده بزرگ مستیست.

ویژگی های نژاد و شخصیت ماستیف ناپلی

ویژگی های نژاد و شخصیت ماستیف ناپلی

این سگ نیز هرگز اول حمله نخواهد کرد ، در پوسته پوسته نمی شود. ماستینوس ، در اصل ، بسیار سکوت است ، حتی برای گرفتن پای کسی که ، به نظر آنها ، در حیاط صاحب محبوب خود تجاوز می کند ، این سگها در سگ توله سکوت را ترجیح می دهند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سگ لئون برگر
ناپولی ها

شنوایی و عطر بسیار خوبی دارند. این اجازه می دهد تا از این حیوانات به عنوان سگ های جستجوگر استفاده شود و ذات ذاتی صاحبان آنها باعث می شود Mastiffs ایتالیایی بهترین نگهبانان و محافظان جهان باشد.

به طور کلی ، این حیوانات همراه ایده آل هستند. بسیار وفادار و حساس ، هم در رابطه با کیفیت کار و هم در گرفتن روحیه مالک. این سگ یک نفره ، ارزش ندارد یک ماستینوی “آماده” که به هر دلیلی داده شده است را بدون داشتن اطلاعاتی در مورد اوضاع خانواده بگیرید.

اگر صاحب سگ بمیرد ، یا او فقط بدون اینکه حیوان را بردارد برای همیشه جایی بماند ، ماستیف تمام عمر خود منتظر بازگشت این شخص خواهد بود ، هر چقدر هم از او مراقبت کنند. و تاسیس یک سگ یا حیوان خانگی دیگر ، توسط ناپولیتی های مسن به عنوان یک خیانت تلقی می شود ، که اغلب حیوانات را به یک قلب شکسته تبدیل می کند.

گربه ها تنها استثنا هستند

، اما حتی در آن زمان ، گربه ها باید در زمان حضور توله سگ در خانه موجود باشند و البته از زانوی صاحب آن جا استفاده نکنند ، زیرا ناپلیتی ها حسادت می کنند و مطمئناً رقیب را از آن دور می کنند.

زندگی کوتاه را نیز می توان از ویژگی های مستیست های ایتالیایی دانست. متأسفانه ، اصطلاح روی زمین برای این مردان زیبا فقط 6-8 سال است ، به ندرت زمانی که ناپولی ها تا 9 سال زندگی کنند.

شرح نژاد Mastiff ناپلی (الزامات استاندارد)

در طول قرن گذشته ، الزامات موجود در استاندارد برای این حیوانات بدون تأثیر بر اجزای اصلی اصلی ظاهر ماستیف ، در جزئیات مختلف تغییر کرده است.

چنین وضعیتی البته کاملاً مناسب پرورش دهندگان نبود و در سال 1991 یک استاندارد کاملاً گسترده نژاد تصویب شد که هنوز هم ادامه دارد.

مهمترین و مهمترین نیازهای ناپولیستان به شرح زیر است:

– حداقل قد برای سگ از 65-75 سانتی متر ، برای یک عوضی – از 60-70 سانتی متر است.
– حداقل وزن برای یک سگ از 60-70 کیلوگرم ، برای یک سگ ماده – از 55-60 کیلوگرم ؛
– فرم طلایی تناسب برای این مستی ها – طول سر با رشد 3 تا 10 ارتباط دارد ، طول پیشانی تا طول پوزه 2 به 1 است و طول بدن حیوان باید 10٪ از قد آن فراتر رود.

آستانه پایین تر برای قد و وزن در کشورهای مختلف متفاوت است ، به عنوان مثال ، کلوچه ماستینو در ناپل اجازه رشد مردان در 65 سانتی متر را می دهد ، اما در نمایشگاه در لندن این یک نقطه ضعف است ، در آنجا ناپلی نمی تواند زیر 70 سانتی متر باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سگ باهوش

مطالب تصادفی برای شما:

با این حال ، در صورت رعایت تمام نیازهای اساسی نسبت در ظاهر سگ ، کمبود قد و وزن دلیل بر رد صلاحیت حیوان نیست.

رنگ حیوانات نکته جنجالی دیگری است که اغلب در نسخه های مختلف استاندارد برای Mastiffs ایتالیایی تغییر کرده است.

مشخصات ظاهری

علامت های سفید کوچک بر روی سینه و انتهای انگشتان نقص سلب صلاحیت نیستند ، اما توسط قضات در نمایشگاه های همه کشورها و همه متخصصان و طرفداران این سگ ها بسیار منفی تلقی می شوند.

پوست باید بسیار ضخیم باشد و این تصور را ایجاد کند که مقدار زیادی وجود دارد. برای این دسته ها ، تعداد چین و چروک ، چروک و چروک بسیار مهم است. در غیاب آنها ، حتی یک ایتالیایی کاملاً متناسب نیز رد می شود.

کت سگ شبیه لمس سجاده سخت است ، کوتاه ، ضخیم ، اما متشکل از موهای نازک است که طول آن از 1-1.5 سانتی متر بیشتر نیست. ماستیف ها نقص کمی دارند. یک حیوان تنها در صورتی قابل رد صلاحیت است که علائمی از قبیل:

– پیش آگهی آشکار ، یعنی گزش زیر شعله ور ؛

– دم خم شده در بالای سطح پشت در حالت استراحت ؛
– رشد به طور قابل توجهی ، بیش از 2 سانتی متر کمتر از حد مجاز پایین است.
– enogmatism در هر درجه شدت ، یعنی بیش از حد در گزش ؛
– زاویه انتقال مشخص از پوزه به پیشانی ، یعنی سر سنت برنارد ؛
– پوزه بینی بینی
– قسمت استخوانی پوزه را کاهش دهید
– پشت بینی مقعر ، کوهان دار یا خمیده ؛
– رنگ آمیزی کامل یا رنگ پیگگی پوست بینی ، لب ها و لبه های پلک ها ؛
– چشمهای آبی – یک لحظه بحث برانگیز ، در ایتالیا آنها را رذیله نمی دانند.

– چشمک زدن

– عدم چین و چروک ، چین خوردگی های برجسته ، افتادگی باران روی پوست ؛
– دم کوتاه ، هم مادرزادی و هم کوتاه – که همچنین یک نکته بحث برانگیز است ، زیرا در بسیاری از کشورها قبل از 1991 لازم بود که دم را ببندید.
– لکه های سفید گسترده روی پاها یا سینه و علامت های سفید روی سر از هر اندازه
– رمزنگاری در مردان

بقیه نقص ها در ارزیابی سگ مهم است ، اما دلیل برای رد صلاحیت نیست.

مراقبت و نگهداری

مهمترین نکته در نگهداری این سگ عدم ​​وجود تنهایی طولانی است. اعضای خانواده حساب نمی شوند ، فقط مربوط به مالک است. برای کسانی که اغلب به سفرهای کاری می روند ، ماستیف ناپلایت مناسب نیست.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  سگ دیرهوند اسکاتلندی

در چندین مورد ، ناپولیتی ها هنگام ترک در هتل های سگ بر اثر حملات قلبی عظیم درگذشت. این سگ یک همراه مطلق است و در پاسخ به فداکاری و پرستش خود انتظار دارد که دقیقاً همان نگرش را دریافت کند.

سگ باید روی تشک نرم یا روی مبل یا مبل بخوابد

. فرش های سفت موهای مفاصل حیوانات را می شویند ، و ناصافی هایی که همیشه چند سانتی متر از کف زمین فاصله دارند ، در طول سال ها آسیب های آرتروز در سگ ها ایجاد می شود. تمیز کردن گوش و چشم باید دائمی باشد ، اما ایتالیایی ها هنوز هم باید دندان ها و بسیاری از چین و چروک های پوست ، به خصوص “صورت” را تمیز کنند.

هنگام تعریق ، یا برخی دیگر از آلودگی ها ، این چین و چروک ها ، که باعث افتخار صاحب ناپلی است ، شرایط بسیار مطلوبی را برای تولید مثل یک لیست کامل از باکتری ها ایجاد می کند ، فعالیت آنها منجر به ریزش مو ، بثورات آلرژیک ، درماتیت و بسیاری از مشکلات دیگر می شود.

تغذیه با حیوان کار سختی نیست

، سگ ها همه چیزخوار هستند و خوراک های آماده و مدرن مدرن هر آنچه که نیاز دارند را کاملاً به ناپولی ها می رساند. با توجه به راه رفتن ، این سگ ها مطالبه گر نیستند ، اما آنها به یک دلیل دوست دارند راه بروند.

ناپولیتی ها به روحیه فرد بسیار حساس هستند و اگر هدفی را در پیاده روی داشته باشند بسیار خوشحال می شوند. این است که ، راه رفتن با ماستینو ، شما فقط نمی توانید بروید ، به عنوان مثال ، به بازار بروید یا به یک مغازه تنباکو بروید ، این باید انجام شود.

همچنین ، سگ در مراقبت از یک ویژگی بسیار بزرگ برخوردار است – شما همیشه باید دستمال هایی را به همراه داشته باشید ، زیرا بزاق یک ناپلی می تواند کاملا همه چیز را از اطراف ، از جمله صورت خود حیوان ، بپوشاند.

قیمت و بررسی ها

ماستیف ناپلی را بخرید نه چندان دشوار ، این سگها از زمان پس از جنگ در کشور ما بسیار محبوب و مورد تقاضا هستند. رونق محبوبیت ماستینو در روسیه در آغاز این قرن رخ داد ، اکنون سگ ها در هر مرحله پیدا نمی شوند ، اما نژاد هنوز بسیار

مناسب است.

قیمت ماستیف ناپلی و در کشور ما به طور متناقضی از 24 تا 55 هزار روبل متفاوت است. البته ، توله سگهای با عنوان ، با شجره نامه باورنکردنی تولیدکنندگان گران هستند ، اما حتی در میان سگهایی که اسناد ندارند ، ظاهر نژاد بدتر و اغلب حتی

بهتر نیست.

حیوانات

آشنایی با سگ سگ ماستیف ناپلیآشنایی باسگ ماستیف ناپلیباست هوندتاریخچه سگ سگ ماستیف ناپلیتاریخچه سگ ماستیف ناپلیتاریخچه نژاد سگ ماستیف ناپلیتربیت سگ سگ ماستیف ناپلیتربیت سگ ماستیف ناپلیتربیت نژاد سگ ماستیف ناپلیتربیت و نگهداری سگ سگ ماستیف ناپلیتغذیه سگ سگ ماستیف ناپلیتغذیه سگ ماستیف ناپلیتغذیه نژاد سگ ماستیف ناپلیخصوصیات سگخصوصیات سگ ماستیف ناپلیخصوصیات نژاد سگ ماستیف ناپلیخلق و خوی سگ سگ ماستیف ناپلیخلق و خوی سگ ماستیف ناپلیراهنمای تربیتی سگ سگ ماستیف ناپلیراهنمای تغذیه سگ سگ ماستیف ناپلیسایز سگ سگ ماستیف ناپلیسایز نژاد سگ ماستیف ناپلیسایزسگ ماستیف ناپلیسگ سگ ماستیف ناپلیسگ سگ ماستیف ناپلی در ویکی پدیاسگ ماستیف ناپلیطول عمر سگ سگ ماستیف ناپلیطول عمر نژاد سگ ماستیف ناپلیطول عمرسگ ماستیف ناپلیقد انواع سگ سگ ماستیف ناپلیقد سگ سگ ماستیف ناپلیقد سگ ماستیف ناپلیقد نژاد سگ ماستیف ناپلیمشخصات سگ سگ ماستیف ناپلیمشخصات سگ ماستیف ناپلیمشخصات ظاهری سگ ماستیف ناپلیمعرفی سگ سگ ماستیف ناپلیمعرفی سگ ماستیف ناپلیمعرفی نژاد سگ ماستیف ناپلینژاد سگ سگ ماستیف ناپلینژاد سگ ماستیف ناپلینگهداری سگ سگ ماستیف ناپلینگهداری سگ ماستیف ناپلیوزن سگ سگ ماستیف ناپلیوزن سگ ماستیف ناپلیوزن نژاد سگ ماستیف ناپلیویژگی نژاد سگ ماستیف ناپلیویژگی های سگ ماستیف ناپلیویژگی های ظاهری سگ ماستیف ناپلی

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سگ در خواب x بخوانید...