نوافن

نوافن

نوافن

قرص نوافن داروی ضد التهاب غیر استروئیدی که ترکیبی از استامینوفن ،ایبوپروفن و کافئین است و برای دندان درد، سردرد،
دردهای مفصلی ،درد قاعدگی استفاده می شود.

قرص نوافن (novafen ) یک داروی ضد التهاب غیر استروئیدی است و با کاهش هورمون هایی که باعث ایجاد التهاب و درد در

بدن میشود کار میکند.

کپسول نوافن برای درمان درد یا التهاب ناشی از بسیاری از شرایط استفاده میشود.از موارد مصرف این دارو درمان سردرد ، درد دندان ، ارتروز ، درد قاعدگی و یا درد ناشی از صدمات جزئی اشاره کرد.

این کپسول  حاوی 325 میلی گرم استامینوفن ، 40 میلی گرم کافئین و 200 میلی گرم ایپوبروفن است و به دلیل داشتن استامینوفن و ایبوپروفن دارای اثر ضد تب و ضد درد میباشد.

نوافن كبسول

این قرص یک داروی برای انواع دردها مورد استفاده قرار میگیرد. نووافن به دلیل ترکیب استامینوفن ، ایبوپروفن و کافئین به عنوان یک داروی غیر استروئیدی میتوانید برای کاهش دردها از جمله سردرد ، بدن درد و درد قاعدگی استفاده کنید.نوافن در دستگاه گوارش جذب میشود و حدود 3 ساعت نیمه عمر آن است. متابولیسم این دارو کبدی میباشد.

نوافن برای چیست

بیشتر بدان، بیشتر بخوان

این قرص برای درمان دردهای خفیف تا متوسط ناشی از سردرد (عصبی و میگرنی)، دندان درد، دردهای عصبی- ماهیچه ای، دردهای مفصلی و دیس منوره ،درد قاعدگی استفاده می شود و به دلیل داشتن استامینوفن و ایبوپروفن دارای اثر ضد تب و ضد درد میباشد.

مقدار مصرف قرص نوافن اینگونه است که هر 8 ساعت یکبار یک کپسول نوافن را باید مصرف کنید. مصرف بیشتر این دارو را پزشک باید مصرف کند. چون این قرص حاوی سه دارو است و ممکنست یکی از این داروها برای شما خیلی مفید نباشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  کلاریترومایسین

نوافن برای درد پریود

  • اگر دچار آلرژیک شدید از جمله آنافیلاکسی یا آنژیوادم ناشی از داروهای ضدالتهاب غیر استروئیدی هستید نباید این دارو
  • را مصرف کنید.
  • همچنین اگر دچار الکلیسم فعال بیماری کبدی و هپاتیت ویروسی استامینوفن هستید، باید این دارو را با احتیاط و با مشورت پزشک مصرف کنید.

داروشناسی

نوافننوافن برای چیستنوافن برای درد پریودنوافن برای دندان دردنوافن برای سردردنوافن برای سرماخوردگینوافن در شیردهینوافن كبسولنوافن کپسولنوافن ویکی پدیانوافن یا ژلوفن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زولپیدم چیست x بخوانید...