نوافن

نوافن

نوافن

قرص نوافن داروی ضد التهاب غیر استروئیدی که ترکیبی از استامینوفن ،ایبوپروفن و کافئین است و برای دندان درد، سردرد،
دردهای مفصلی ،درد قاعدگی استفاده می شود.

قرص نوافن (novafen ) یک داروی ضد التهاب غیر استروئیدی است و با کاهش هورمون هایی که باعث ایجاد التهاب و درد در

بدن میشود کار میکند.

کپسول نوافن برای درمان درد یا التهاب ناشی از بسیاری از شرایط استفاده میشود.از موارد مصرف این دارو درمان سردرد ، درد دندان ، ارتروز ، درد قاعدگی و یا درد ناشی از صدمات جزئی اشاره کرد.

این کپسول  حاوی 325 میلی گرم استامینوفن ، 40 میلی گرم کافئین و 200 میلی گرم ایپوبروفن است و به دلیل داشتن استامینوفن و ایبوپروفن دارای اثر ضد تب و ضد درد میباشد.

نوافن كبسول

این قرص یک داروی برای انواع دردها مورد استفاده قرار میگیرد. نووافن به دلیل ترکیب استامینوفن ، ایبوپروفن و کافئین به عنوان یک داروی غیر استروئیدی میتوانید برای کاهش دردها از جمله سردرد ، بدن درد و درد قاعدگی استفاده کنید.نوافن در دستگاه گوارش جذب میشود و حدود 3 ساعت نیمه عمر آن است. متابولیسم این دارو کبدی میباشد.

نوافن برای چیست

بیشتر بدان، بیشتر بخوان

این قرص برای درمان دردهای خفیف تا متوسط ناشی از سردرد (عصبی و میگرنی)، دندان درد، دردهای عصبی- ماهیچه ای، دردهای مفصلی و دیس منوره ،درد قاعدگی استفاده می شود و به دلیل داشتن استامینوفن و ایبوپروفن دارای اثر ضد تب و ضد درد میباشد.

مقدار مصرف قرص نوافن اینگونه است که هر 8 ساعت یکبار یک کپسول نوافن را باید مصرف کنید. مصرف بیشتر این دارو را پزشک باید مصرف کند. چون این قرص حاوی سه دارو است و ممکنست یکی از این داروها برای شما خیلی مفید نباشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  لوراسپام

نوافن برای درد پریود

  • اگر دچار آلرژیک شدید از جمله آنافیلاکسی یا آنژیوادم ناشی از داروهای ضدالتهاب غیر استروئیدی هستید نباید این دارو
  • را مصرف کنید.
  • همچنین اگر دچار الکلیسم فعال بیماری کبدی و هپاتیت ویروسی استامینوفن هستید، باید این دارو را با احتیاط و با مشورت پزشک مصرف کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دارو سفیکسیم x بخوانید...