ني ني سايت طلسم

ني ني سايت طلسم

ني ني سايت طلسم


طلسم محبت

برخی افراد برای جلب محبت معشوق یا عشق از دست رفته به دنبال سحر و طلسم هستند آیا طلسم محبت صحت دارد؟ هلث کده را تا پایان همراهی کنید.

طلسم چیست؟

طلسم (به انگلیسی: Talisman) (به عربی: طلسم (ṭilsam) و یونانی: τέλεσμα telesm n.) یک باور خرافی است که می‌تواند هر شیء یا نگاره‌ای متشکل از واژگان، شمارگان، اشکال و جداول است که دارای قدرت مذهبی یا جادویی باشد که هدف آن محافظت، التیام یا حتی آسیب رساندن به افرادی است که برای آنها ساخته شده‌است.

طلسم‌ها غالباً اشیای قابل حمل هستند که از طرق مختلف بر روی شخصی حمل می‌شوند، اما همچنین می‌توانند به‌طور دائمی در معماری نصب شوند. طلسم‌ها با تعویذها ارتباط نزدیکی دارند، و بسیاری از نقشهای مشابه را انجام می‌دهند، اما تفاوت اصلی در شکل و ماده آنها است، طلسم‌ها اغلب به شکل اشیا مانند لباس، سلاح یا پارچه با متن جادویی در می‌آیند.

طلسم‌ها در طول تاریخ در تمدن‌های بسیاری مورد استفاده قرار گرفته‌اند، که ارتباط آنها با شیوه‌های نجومی، علمی و مذهبی است. اما نظریه پیرامون تهیه و استفاده در برخی فرهنگ‌ها با نظریه طلسموی جدیدتر، عصر جدید، تغییر کرده‌است. طلسم‌ها برای طیف وسیعی از عملکردها استفاده می‌شوند، مانند: محافظت شخصی از پوشنده، عزیزان یا وسایل، کمک به باروری و کمک به تولید محصولات زراعی.

در مفهوم کلی و کاربردی طلسم شیئی است که: بنا بر پاره‌ای از باورها دارای خاصیت‌ها و ویژگی‌های جادویی یا وابسته به مراسم مذهبی ویژه‌ای است که می‌تواند برای صاحب آن اقبال ارائه دهد یا احتمالاً او را از شر یا آسیب حفاظت کند.

علم اشتقاق لغات

طلسم کلمه‌ای یونانی τέλεσμα (telesma) است به معنی «تکمیل، آیین مذهبی، پرداخت»، که از طریق عربی طلسم (طلسم، جمع: طلاسم) وارد فارسی شده‌است. ریشه آغازین عبارت فعل teleō (τελέω)، به معنای «من کامل می‌کنم، یک مراسم را انجام می‌دهم» است.

تهیه طلسم‌ها

دوران جدید

بر اساس شیوه‌های طلسمی عصر جدید، ویژگی‌های همراه با جادوگری – مانند رنگ‌ها، رایحه‌ها، نمادشناسی، الگوها و چهره‌های کابالیستی – می‌توانند علاوه بر نمادگرایی سیاره ای یا عناصر انتخاب شده، در ایجاد یک طلسم ادغام شوند. با این حال، اینها باید هماهنگ با نیروی عنصری یا سیاره ای انتخاب شود تا قدرت مورد نظر طلسم را تقویت کند. همچنین می‌توان با تلفیق آیه، کتیبه یا الگویی که از نظر سازنده از معنای خاصی برخوردار است، لمس شخصی به طلسم نمود. این کتیبه‌ها می‌توانند سیگلیس (آرم‌های جادویی)، آیات کتاب مقدس یا غزل باشند، اما باید با هدف اصلی طلسم همخوانی داشته باشند.

اسلام

در اسلام، دعاها و دعاهایی که با آیات قرآنی تزریق می‌شوند، «مواد اصلی» داروهای پیشنهادی در معاهدات پزشکی نبوی هستند. طلسم‌ها را می‌توان از انتخاب متنوعی از اشیا تهیه کرد. هر چیزی از یک مهره تا یک یادگار مقدس تا یک نقاشی می‌تواند دارای ویژگی‌های طلسم باشد.

برای استناد به این خصوصیات، می‌توان به طلسم‌ها

نام شخصیت‌های مقدس مانند خدا، فرشتگان، مقدسین و جن‌ها

و همچنین آیاتی از قرآن و حتی نمادهای نجومی را نوشت. به عنوان مثال،

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت طلسم شوهر

مسلم ابن الحجاج به فرماندهان نظامی دستور داد قرآن ۵۴:۴۶ را هنگام ظهور ترازو و

در ساعت آفتاب بر روی پارچه ای با گلاب، مشک و عنبر نگاشته و

آن را به میدان نبرد برسانند تا از ظالمان شکوفا شود؛ و کافران.

قرن دهم Tha ریاضیدان عباسی،

ثابت بن قورا، متخصص طلسم‌ها تلقی می‌شد. وی در یکی از متن‌های خود در مورد طلسم‌ها نوشت: «نجیب‌ترین قسمت نجوم، علم طلسمات است.» مطابق با قرن ۱۲ مترجم جان از سویل و نسخه لیمیا از متن عربی بن قورا، De imaginibus، وی دید که طلسمات و نجوم برای دستیابی به خرد بسیار مهمتر از مطالعات هندسه و فلسفه است. در ترجمه Adelard of Bath از همان متن، تأکید شده‌است که برای ایجاد یک طلسم به دانش گسترده‌ای از نجوم و طالع بینی نیاز است.

این اطلاعات لازم است زیرا طلسم‌ها باید در لحظه یک واقعه آسمانی فرخنده ساخته شوند. فال تولد One همچنین می‌تواند عاملی در تأثیر طلسم‌ها باشد. سازنده نمی‌تواند هیچ حواس‌پرتی یا شک داشته باشد، در غیر این صورت طلسم آنها ناتوان خواهد بود.

ترجمه آدلارد مشخص می‌کند که برای ساختن طلسمی که می‌تواند عشق خود را از یک پادشاه، یکی از اعضای خانواده یا همسالان بدست آورد، باید از سرب، آهن، برنز، طلا یا نقره استفاده کرد. برای ایجاد یک طلسم مضر برای ایجاد درگیری بین دیگران، دریافت پول، دفاع یا تخریب مکان یا پیروزی در یک نبرد قانونی، باید از زمین و قیر، قیر و آلوئه استفاده کرد. مثالی از نحوه ساخت طلسم عشق طبق کتاب ابن قره به شرح زیر است:

اولاً، باید اطمینان حاصل کنید

که زمان طالع بینی صحیح برای انجام این آیین است زیرا این مکان یازدهم یا خانه است که به دوستی متصل است. در مرحله بعدی، باید یک طلسم از شکل یک مرد در زمان طالع بینی خاص، و با قصد خاص ایجاد کرد، و باید با نام شخص مقابل حک شود. ثالثاً، شخص باید یک طلسم دوم بسازد، و روی آن باید نام گیرنده این عشق حک شود.

بعد از این، باید هر دو نام و نام خانوادگی هر فرد روی هر دو طلسم حک شود. آنها باید به گونه ای قرار بگیرند که اسامی روی هر طلسم قلب طلسم دیگر را لمس کند. مرحله بعدی این است که یک قطعه پوست یا پارچه استفاده نشده را که با مشک، عنبر و کافور خالص سازی شده‌است، بردارید و «حلقه‌های» اربابان محل صعود و یازدهم را بکشید. طلسم‌ها را باید با زعفران، چوب آلوئه و کندر تصفیه کرد و سپس آنها را در پارچه یا پارچه آماده شده قبلی تا کرد. این روند تصفیه باید به مدت سه شب متوالی تکرار شود. در طی این فرایند،

باید دعای خاص مربوط به قصد سازنده خوانده شود و

فرد باید غسل داده و لباس تمیز داشته باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت طلسم و جادو

منبع: ویکی پدیا

آیا می شود از طریق سـحـر و جــادو کسی را به تسخیر در آورد؟

سلام به همه عزیزانم  .سوالی که همیشه و در هر کجا از ما و خیلی های دیگه سوال میشه . میخواهیم امروز به صورت دقیق به این سوال پاسخ بدیم. و پاسخ این سوال فقط از تجربیات چندین ساله ماست.

آیا می شود از طریق سـحـر و جــادو کسی را به تسخیر در آورد؟

آیا می شود از طریق سـحـر و جــادو کسی را به تسخیر در آورد؟

بله، امکان تسخیر افراد وجود دارد.

بیشتربخوانید بیشتر بدانید

اصولاً یکی از اهداف ساحران

و نیز کسانی که مشتری های دائمی جادوگران هستند، همین مسأله است. مثلاً پسری و دختری به هم علاقه ای طبیعی دارند ولی یکی از آن ها برای آن که طرف مقابل شیفته و دلبسته گردد از طریق سحر و جادو، آن چنان در قلب او شیدایی و از خود بی خود شدن ایجاد می کند که طرف مقابل چشم و گوش بسته به ازدواج تن می دهد یا خانواده ای با ازدواج دخترشان با پسری مخالف است و خانواده پسر از طریق سحر و جادو زبان خانواده دختر را می بندند. در کتاب های مربوطه، روش ها و طلسم هایی ذکر شده که می توان از طریق مهر و محبت، تسخیرات، زبان بندها و … افراد را به اطاعت محض از خود واداشت.

هر کس که با الفبای کار ساحران و جادوگران آشنا باشد می تواند تأیید نماید که تسخیر دیگران از این طریق بسیار امکان پذیر و شدنی است  اما به هر حال، حرام بوده و از نظر فقها موجب حق الناس است زیرا باعث سلب اختیار و اراده آدمی شده و انسان را به کارهایی وادار می کند که در حالت عادی و طبیعی هرگز انجام نمی دهد .

این امر از طریق اجنه و شیاطین صورت گرفته

و آن ها با ورود به خواطر انسان و نیز ذهن و اندیشه او به وسوسه گری و

ایجاد وهم و خیال (در تایید کسی که قصد تسخیر ایشان را دارد) پرداخته

و وانمود می کنند که اطاعت و حرف شنوی از این فرد درست و منطقی است.

نیز اجنه و شیاطین این مهارت و توانایی را دارند که

شرایط زیبا و دلپذیری را در نگاه و نظر بیننده ایجاد نمایند و

او را به اشتباه وادارند تا کاری که مطابق نظر آنان است انجام دهد.

اما نکته ای که در این رابطه باید اشاره شود

این است که سحر هر قدر قوی هم باشد قابلیت ابطال نیز دارد. علماء عامل و عرفای حقیقی که به واسطه زهد حقیقی و ریاضیت های پسندیده

نفسانی به درجه ای رسیدند که خداوند به آن ها قدرت تسلط

بر موجودات و تصرف در عالم را می دهد می توانند به یک اشاره،

بیشتر بخوان بیشتر بدان  فال قهوه رایگان نی نی سایت

بند از دست و پای مسحور بگشایند و آزادش کنند.

البته کسانی هم هستند که از طریق همان سحر و جادو

برای باز کردن فرد سحر شده تلاش می نمایند که

در برخی از روایات استفاده از سحر برای باز کردن، جایز دانسته

و در برخی روایات نیز مطلقاً حرام شمرده شده است

لذا بهتر آن است از طریق عرفای حقیقی و اساتید الهی و

یا توسل و اذکار وارد شده در خصوص ابطال سحر وارد شد.

نکته بعدی اینکه کسانی که برای فردی سحر میکنند

بی بروبرگرد این سحر روزی برمیگردد و معکوس عمل میکند. اگر شخص باطل سحر داشته باشد یا شحص در حصاری باشد و یا اگر شخص نماز و قران به صورت منظم میخواند.هر سحری که به او وارد شده سریعا برگشت میکند و دامن مسحور را میگیرد.

وای بروزی که این سحر برگردد .ساحر و عامل ساحر را بیچاره میکند.اگر خانم سحر کند و این سحر برگردد در مرحله اول او را از پای در میاورد و اورا از ناحیه پا و کمر فلج میکند و خوب شدن این شخص با کراما کاتبین است. چون خدا کسانی که برای بندش سحر میکند او را رها میکند و دعای این شخص به اسمان نمیرود. و شیاطین و اجنه بر او وارد میشوند و او را به هر گناهی آلوده میکنند

اگر مرد ساحر باشد و سحر برگردد

اول او را نسبت به کار و زندگی بی انگیزه میکند و او را به فساد میکشاند و

روزی او را تنگ و قطع میکند و زندگی رو بر او ننگ میکند.

دوست عزیز آیا به نظر شما ,ارزششو داره که بخواهید کسی رو سحر کنید و خودتونو از خدا و خانواده دور کنید و الوده به صد گناه کنید؟؟؟ به چه قیمتی؟؟

امیدوارم از حرفهای من رنجیده خاطر نشید و  خوب به حرفهای من فکر کنید و همیشه راه درستو انتخاب کنید

به جای اینکه برای کسی سحر کنید که او را شیفته خود کنید.بروید شخصیت و رفتار خودتونو  درست کنید و آموزش روابط درستو مطالعه کنید. و از ادعیه های و دستوراتی که در کتابهای معتبر اومده استفاده کنید.

به جای اینکه به خاطر حسادت و کینه برای کسی سحر کنید

و شخص رو بخواهید نابود کنید تا به ارامش برسید بروید خودتون تلاش کنید و یک رقابت سالم بوجود بیاورید. بروید مطالعه کنید و راههای رسیدن به موفقیت را تجربه کنید و با شخص به رقابت سالم برخیزید.نه اینکه او را با سحر و جادو بخواهید نابود کنید و در نهایت این سحر برگردد شما و خانواده شما را نابود کند؟؟

خواهش میکنم خوب به حرفهای که زدم گوش کنید و درست عمل کنید. باور کنید اصلا قصد جسارت ندارم فقط میخوام به عنوان کسی که سالها در این زمینه  تحقیق میکند, تجربیات خودمو با شما قسمت کنم. دیگه تصمیم با خودتونه, که میخواهید راه درستو انتخاب کنید یا راه غلطو؟

موفق باشید

***

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نحوه ی تغذیه یک خرگوش در خانه x بخوانید...