ني ني سايت قرص لاغري

ني ني سايت قرص لاغري

قرص لاغری ونوستات نوعی داروی کاهش وزن است که دو نوع دارد. نوع اول ارلستات است که بدون نیاز به نسخه و Xenical که تنها با تجویز پزشک، به فروش می‌رسند. تمام قرص‌های لاغری ۶۰ میلی گرم ارلستات دارند اما قرص‌های Xenical دارای ۱۲۰ میلی گرم از این ماده هستند. قرص ونوستات برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ توسط سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) تایید شد.
چندین تحقیق بزرگ انسانی روی قرص لاغری ونوستات یا ارلستات که ماده فعال درون قرص‌های لاغری هستند انجام شده است. یکی از شناخته شده‌ترینِ این تحقیقات مربوط به محققان سوئدی می‌باشد. در این آزمایش ۳۳۰۵ فرد مبتلا به اضافه وزن به مدت ۴ سال مورد آزمایش قرار گرفتند. افراد در این تحقیق به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه سه مرتبه در روز ۱۲۰ میلی گرم ونوستات یا ارلستات و گروه دیگر شبه دارو دریافت می‌کردند. تمام شرکت کنندگان روزانه ۸۰۰ کالری کمتر از حد معمول کالری مصرف می‌کردند و چربی خوراکی را به ۳۰ درصد کالری محدود کرده بودند.

ني ني سايت قرص لاغري

همچنین این افراد تشویق می‌شدند که هر روز پیاده روی بروند. در طول سال اول متوسط کاهش وزن در گروهی که ونوستات مصرف می‌کردند ۱۰٫۶ کیلوگرم بود در حالی که این مقدار برای گروه دوم ۶٫۲ کیلوگرم بود. محققان در تحقیقی دیگر دریافتند که لاغری با ونوستات در مقایسه با کسانی که این دارو را مصرف نمی کردند، سبب شد گروه اول ۳٫۴ کیلوگرم بیشتر وزن کم کنند. البته بعد از گذشت یک سال، وزن کسانی که با قرص لاغری ونوستات کاهش وزن داشتند دوباره برگشت. جالب اینجاست که تحقیق دیگری نیز نشان داد رژیم غذایی کم کربوهیدرات بدون مصرف دارو به همان اندازه رژیم غذایی کم چرب به همراه ونوستات تاثیر گذار است.

نی نی سایت قرص لاغری گلوریا

قرص لاغری گلوریا محصولی اسپانیایی است.
این قرص از جمله راهکارهایی است که برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام به کار گرفته می‌شود.
امروزه اضافه وزن یکی از مشکلاتی است که در پی کاهش فعالیت بدنی و تغذیه نادرست ناشی از زندگی شهری ایجاد شده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت قرص لاغری جی سی

قرص لاغری گلوریا یکی از انواع داروهای مکمل برای کاهش وزن است. مکانیزم اثر آن بر بالا بردن سوخت و ساز بدن در کنار حذف چربی‌های بدن است.
امروزه از گیاه لوتوس هندی یا لاله مردابی به عنوان یک گیاه دارویی استفاده می‌کنند که جنبه‌های درمانی متعددی را به همراه دارد.
این گیاه دارویی امروزه برای کاهش وزن و چربی سوزی در قرص گلوریا نیز به کار گرفته می‌شود. گلوریا، به عنوان داروی گیاهی طبیعی یکی از پرطرفدارترین داروهای کاهش وزن محسوب می‌شود.

نی نی سایت قرص لاغری هزال

قرص لاغری هزال سینا فرآور 100% طبیعی و گیاهی است که بدون هیچ آسیبی، علاوه بر تناسب اندام به عنوان یک داروی تقویت کننده معده، کاهنده کلسترول و تری گلیسیرید نیز می تواند مصرف شود. همچنین این داروی گیاهی برای افرادی که دارای کبد چرب نیز هستند مفید است.

قرص لاغری هزال سینا فرآور محصول شرکت سینافرآور ایران است. هزال برای افرادی که اضافه وزن دارند، افرادی که چربی خون آنها بالاست، افرادی که کبد چرب دارند، افرادی که اشتهای زیادی دارند و تمامی افرادی که مایلند بدون آسیب و با حفظ سلامتی، وزن خود را کاهش دهند کاملا مناسب است.

هزال برای افرادی که اضافه وزن دارند، افرادی که چربی خون آنها بالاست، افرادی که کبد چرب دارند، افرادی که اشتهای زیادی دارند و تمامی افرادی که مایلند بدون آسیب و با حفظ سلامتی، وزن خود را کاهش دهند کاملا مناسب است. در واقع باید گفت این فرآورده تنها موجب کاهش وزن نمی‌شود، بلکه گیاهان موجود در آن همزمان با کاهش وزن، پاکسازی‌های بسیار مفیدی را نیز برای بدن شما به همراه خواهند داشت.

نی نی سایت قرص لاغری بلوبری

قرص لاغری بلوبری یکی از قویترین و کارآمد ترین محصولات لاغری با کاهش وزن بالا، مناسب برای افراد با اضافه وزن بالا و وزن های استپ کرده و افرادی که از محصولات لاغری ضعیف ترنتیجه نگرفته اند. فرمول منحصر به فرد مواد تشکیل دهنده فعال در کپسول موجب لاغری متناسب بدن شما می شود، کاهش چربی از پاها، شکم، ران، کفل، بازو و صورت به شکل کامل متناسب انجام می شود. بلوبری میتواند عمل تبدیل گلوکز به چربی را متوقف کرده و جذب انرژی در بدن را کاهش دهد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص تاخیری گیاهی

توجه داشته باسید که بدن شما در طول مدت مصرف به آب فراوان و مواد قندی طبیعی مانند خرما ، کشمش و … به همراه فیبر فراوان که در میوه و سبزیجات موجود است نیاز دارد. بی اشتهایی که بلوبری برای شما ایجاد میکند، شما را از خوردن لذیذترین غذاها منصرف میکند.

نی نی سایت قرص لاغری ادیوس

قرص لاغری ادیوس از جمله داروهایی است که شهرت بالایی بین افراد علاقمند به کاهش وزن، دارد. امروزه کاهش وزن به دلیل همه گیر شدن چاقی و اضافه وزن در بسیاری از محافل حرف اول برای صحبت را می‌زند. برای افرادی که دوست دارند سریعا خوش اندام شوند بدون آنکه زحمت پیروی از رژیم لاغری و یا انجام ورزش را متحمل شده باشند، داروی لاغری گزینه بسیار خوبی است.

طبق آمار وزارت بهداشت که در اردیبهشت ماه سال 98 ارائه شد، بیش از 59 درصد از افراد ایرانی دارای اضافه وزن هستند. این یعنی تقریبا 60 درصد افرادی که در اطراف خود می‌بینیم ممکن است به مشکلات چاقی در آینده‌ای نه چندان دور مبتلا شوند. به همین دلیل نیاز به کاهش وزن برای پیشگیری از بروز عوارض چاقی به روش‌های گوناگون ایجاد می‌شود.

قرص لاغری ادیوس محصول کشور اسپانیا، ساخت کارخانه (H&R) اسپانیایی است. ادیوس به اسپانیایی به معنی خداحافظ است. نام این قرص در اولین نگاه به ما می‌فهماند که می‌توان با مصرف این قرص با چاقی خداحافظی کرد.

روی جعبه قرص ادیوس به مشتریان گفته می‌شود که این قرص‌‌های لاغری با ترکیبات گیاهی ساخته شده‌اند. علاوه بر این موضوع به روش سنتی تهیه شده‌اند و فقط باید در کنار رژیم‌های کالری سوزی مصرف شوند تا نتیجه مطلوب را به همراه داشته باشند.

نی نی سایت قرص لاغری جی سی

قرص لاغری جی سی طلایی محصول کشور آلمان یک قرص لاغری بسیار قدرتمند و دارای ترکیبات گیاهی می باشد.مصرف قرص لاغری جی سی می تواند به تنهایی موجب کاهش وزن بدون عوارض و بدون بازگشت شود و در زمان مصرف این قرص

نیازی به ورزش و رژیم غذایی نمی باشد.
جی سی طلایی دارای ترکیبات گیاهی و ظبیعی می باشد که بدون اسیب زدن به بدن باعث کاهش سریع وزن می شود. به طوری که از همان روز های اول با مصرف جی سی شگفت زده خواهید شد.
کپسول لاغری جی سی اشتهای فرد را بسیار کاهش می دهد به طوری که بدن را مجبور می کند برای استفاده و تغذیه روزانه

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص سرترالین چیست

خود از چربی های کهنه و انباشته شده استفاده کند.

نی نی سایت قرص لاغری گامنو

کپسول لاغری گامنو

کاهش 4 تا 10 کیلو در ماه
بدون نیاز به رژیم و ورزش

کاهش دهنده اشتها
افزایش سوخت و ساز بدن

معجزه لاغری گیاهی گامنو مخصوص افرادی هست که بیشتر از 5 کیلو اضافه وزن دارند

و استپ وزنی کردن و زود میخان لاغر بشن

کاملا گیاهی و بدون عوارض

ترکیبات کپسول لاغری گامنو :
چای سبز، قهوه سبز، سورنجان، صبر زرد، هلیله سیاه، هل باد چشم، زیره سیاه، سنا، تخم کرفس، تخم کتان، جدوار، شنبلیله، لیمو و….

نی نی سایت قرص لاغری پاپایا

قرص لاغری پاپایا اسلیم  به عنوان قرص لاغری خیلی قوی، تولید کشور فیلیپین و حاوی عصاره میوه پاپایا می باشد. به دلیل اثر گذاری بالای این محصول در کاهش وزن، رقیب سرسختی برای قرص های لاغری گیاهی دیگر مانند گلوریا و آلفا اسلیم است.

میوه پاپایا دارای کالری کم اما فیبر بسیار فراوان است. به همین دلیل می تواند شما را تا مدت ها سیر نگه دارد و اشتهای شما کاهش پیدا کند. دانه های موجود در پاپایا نیز در کاهش جذب چربی در بدن موثر هستند. پاپایا و دیگر ترکیبات موجود در این قرص باعث تقویت سیستم گوارشی و سیستم ایمنی بدن و هم چنین سم زدایی می شود. در نتیجه برای کاهش وزن گزینه مناسبی است.

قرص لاغری پاپایا هم چنین حاوی عصاره ویدانگا، فلفل بلند هندی، گارسینا کامبوجیا، قهوه سبز و کافئین می باشد. این ترکیبات به تنهایی از قوی ترین عصاره های گیاهی برای کاهش وزن است. در نتیجه ترکیب آن ها با یک دیگر قرص لاغری پاپایا را

تبدیل به بهترین قرص چربی سوز شکم و پهلو کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قرص رینوفکس 180 x بخوانید...