نی نی سایت جراح بینی در شیراز

نی نی سایت جراح بینی در شیراز

نی نی سایت جراح بینی در شیراز


جراحان بینی در شیراز

بهترین دکتر جراح بینی در شیراز کیست؟ این سوالی است که اغلب کاربران از ما می‌پرسند. ما قبلا در مقاله عمل بینی در شیراز هلث کده به ملاک های انتخاب پزشک و همینطور هزینه ها اشاره کردیم ولی تصمیم گرفتیم در این مقاله به صورت کامل به معرفی پزشکان برتر جراحی بینی شیراز اشاره کنیم. ضمنا رزومه مختصری از هر پزشک آورده شده است.

 

دکتر ساریخانی جراح بینی در شیراز

 

دکتر داریوش ساریخانی متخصص گوش حلق بینی و از جراحان زیبایی بینی در شیراز است که سالانه بیش از ۱۰۰۰ عمل جراحی موفق در کارنامه خود دارد.

ایشان پس از طی دوره ابتدایی و متوسطه، وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند و پس از طی دوره عمومی، در همان دانشگاه در رشته گوش حلق بینی مدرک تخصصی خود را دریافت کردند.

در حال حاضر خدماتی که در مطب ایشان ارائه می‌شود شامل موارد زیر است:

عمل زیبایی بینی، جراحی پلک، زاویه دار کردن صورت و فک، پروتر گونه، جراحی زیبایی گوش، لیفت صورت و رفع غبغب.

 

 

دکتر مرادیان جراح بینی در شیراز

دکتر حسین مرادیان متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن در شیراز می باشند.
ایشان در سال ۱۳۶۵ متولد شدند و در سال ۱۳۸۴ در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدند. همچنین در سال ۱۳۹۳ موفق به ورود به رشته گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن گردیدند و در نهایت در سال ۱۳۹۷ موفق به دریافت دوره تخصص خود از این دانشگاه شدند.

 

دکتر وحید عین آبادی جراح زیبایی در شیراز

دکتر وحید عین آبادی جراح زیبایی در شیراز

دکتر وحید عین آبادی جراح زیبایی در شیراز

دکتر وحید عین آبادی متخصص و جراح زیبایی بینی در شیراز هستند.

دکتر عین ابادی دوره های پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه های علوم پزشکی تهران و شیراز گذراندند. ایشان همچنین دارای مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک از کشور فرانسه هستند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت قد شوهر

دکتر عین آبادی تا کنون بالغ بر ۱۵ هزار عمل جراحی زیبایی موفق را در کارنامه خود دارند.

 

دکتر پوستچی جراح بینی در شیراز

دکتر پوستچی جراح بینی در شیراز

دکتر پوستچی جراح بینی در شیراز

دکتر حامد پوستچی جراح و متخصص گوش گلو بینی و از اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشد. دکتر پوستچی دوره عمومی پزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراند و سپس تخصص گوش گلو بینی را از دانشگاه جندی شاپور اهواز اخذ کرد.

ایشان همچنین دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت می‌باشند.

دکتر خسروی جراح بینی در شیراز

 

دکتر خسرو خسروی متخصص جراحی عمومی و جراح زیبایی بینی در شیراز است. دکتر خسروی علاوه بر جراحی بینی، در زمینه پیکرتراشی و لیپوماتیک با دستگاه اولترازد نیز فعالیت دارند. در ادامه چند نمونه کار عمل بینی دکتر خسروی را ملاحظه می‌کنید.

 

دکتر حاتمی پور جراح بینی در شیراز

 

دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص جراحی زیبایی پلاستیک و عضو هیات علمی دانشگاه می‌باشند.

دکتر حاتمی پور دوره فلوشیپ خود را در کشور کانادا طی نموده است و هم اکنون علاوه بر جراحی زیبایی بینی، در زمینه جراحی های زیبایی سینه و شکم نیز فعالیت دارد.

 

دکتر مصباحی جرا بینی در شیراز

 

دکتر سید علیرضا مصباحی جراح و فوق تخصص بین المللی جراحی صورت و گردن در شیراز می‌باشد. دکتر مصباحی مدرک پزشکی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نمود و سپس موفق به اخذ فلوشیپ فوق تخصصی جراحی صورت و گردن گردید.

ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی، در زمینه جراحی های زیبایی گوش، پلک و چانه نیز فعالیت دارد.

 

دکتر گندمی جراح بینی در شیراز

 

دکتر بهروز گندمی متخصص گوش حلق بینی و جراح زیبایی بینی در شهر شیراز است. ایشان دوره های تکمیلی و فلوشیپ خود را کشورهای استرالیا و اتریش طی کرده است.

 

 

دکتر ربیعی جراح عمل بینی در شیراز

 

بیشتر بخوان بیشتر بدان  دیکلوفناک

دکتر بیژن ربیعی متخصص گوش حلق بینی و جراح زیبایی بینی در شیراز است

 

دکتر آصفی جراح زیبایی شیراز

دکتر ونون آصفی جراح و متخصص گوش حلق بینی در شیراز و دارای بورد تخصصی این رشته می‌باشند. دکتر آصفی از سال ۱۳۸۵ تا کنون در زمینه جراحی های زیبایی صورت در شیراز فعالیت داشته اند.

خدماتی که در مطب دکتر آصفی ارائه می‌شود عبارتند از جراحی زیبایی انواع (بینی گوشتی، استخوانی، دارای انحراف یا شکستگی)، بلفاروپلاستی، پروتز گونه و تزریق ژل و بوتاکس.

 

 

دکتر غیاثی جراح پلاستیک بینی در شیراز

 

دکتر سینا غیاثی حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشند. دکتر غیاثی در سال ۲۰۰۴ بورد تخصصی خود را دریافت کرد و در سال ۲۰۰۸ مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نمود.

خدماتی که در مطب دکتر غیاثی ارائه می‌شود عبارتند از: جراحی زیبایی صورت و بینی، جراحی زیبایی سینه، جراحی های شکم شامل ابدومینوپلاستی و پیکرتراشی، جراحی زیبایی باسن، جراحی های ترمیمی و سوختگی تمام نقاط بدن.

پیشنهاد شده از سراسر وب

دکتر حق پناه جراح بینی در شیراز

 

دکتر پیام حق پناه متخصص گوش حلق بینی و جراح زیبایی بینی در شیراز است. دکتر حق پناه علاوه بر شیراز، در شهر تهران نیز پذیرای مراجعین می‌باشند.

دکتر رجایی جراح بینی در شیراز

 

دکتر احمدرضا رجایی متخصص گوش گلو بینی و جراح زیبایی بینی در شیراز است. دکتر رجایی در سال ۱۳۷۷ وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و سپس تحصیلات تکمیلی خود را در رشته گوش گلو بینی به اتمام رساند.

دکتر رجایی علاوه بر شیراز، در شهر تهران نیز پذیرای مراجعین خود می‌باشد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  گیاه استویا

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قرص مولتی دیلی x بخوانید...