نی نی سایت طلسم جدایی

نی نی سایت طلسم جدایی

نی نی سایت طلسم جدایی


طلسم جدایی

آیا برای جدا کردن دو فرد طلسم جدایی وجود دارد؟ علایم طلسم شدن چیست؟ این مطالب در هلث کده پاسخ داده شده است…

علایم طلسم شدن

علایم طلسم سردی مطالبی که هلث کده

در مورد طلسم جمع آوری کرده برگرفته از نسخه های قدیمی است

و هیچ مدرکی دال بر صحبت و اعتبار آن ها وجود ندارد.

لذا فقط جهت افزایش اطلاعات عمومی و آشنایی

با چنین باورهای قدیمی و سنتی در مورد آن نوشته شده است.

خیلی ها می پرسند اصلا از کجا باید بفهمیم جادو شده ایم

و طلسمی گریبان گیر زندگی مان است

و علایم طلسم سردی چیست تا بتوانیم آن را باطل کنیم؟

این سوال خیلی سوال خوب و به جایی است زیرا تا وقتی جادویی وجود نداشته باشد

اقدام برای باطل کردن آن کاری عبث و بیهوده خواهد بود.

به همین منظور در این مطلب با عنوان علایم طلسم سردی راه هایی

برای تشخیص طلسم شدن در اختیار شما می گذارد.

طلسم هایی که می توانید به کمک ای

ن مطلب تشخیص دهید طلسم دل سیاهی، طلسم شدن بخت ،

طلسم سردی و جادوی سیاه با استفاده از علایم و نشانه های آن ها خواهد بود.

از مطالب زیر هم دیدن کنید

نشانه های طلسم دل سیاهی

طلسم دل سیاهی طلسمی است که می تواند بین شما و فرد دیگری جدایی و نفرت ایجاد کند و باعث شود از هم جدا شوید. یکی از مهم ترین نشانه های طلسم دل سیاهی، احساس نفرت نسبت به فردی است که قبلا خیلی دوستش داشتید.

برخی دیگر از نشانه های این طلسم به صورت زیر است:(نگاه کنید به باطل کردن طلسم جدایی و طلاق)  احساس خفگی و خستگی. بی حال بودن بدون اینکه کاری انجام داده باشید خواب و رویا و کابوس های وحشتناک دیدن تاخیر در ازدواج یا ازدواج کردن و جدایی سریع و طلاق بدون دلیل تغییر ناگهانی در رفته معشوقه شما و در اوج علاقه بدون دلیل نسبت به شما سرد می شود یا با یک بحث کوچک جدایی پیش می آید

نشانه های طلسم شدن بخت

در موضوع علایم طلسم سردی بهتر است به نشانه های طلسم شدن بخت نیز بپردازیم. از نشانه های طلسم شدن بخت این است که اصلا خواستگار ندارید. یا خواستگار زیاد دارید ولی به دلایل نامعلوم به خواستگاری رسمی نمی آیند. یا به خواستگاری می آیند و ولی بر سر یک مسئله ی جزئی به هم می خورد .

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت قد شوهر

(این دو مورد برای خانم هاست) از کجا به بسته بودن بخت در آقایان پی ببریم: یکی از نشانه های طلسم شدن بخت در آقایان این است که خود شخص اصلا تمایل و رغبتی به ازدواج ندارد. پسر به خواستگاری دختران زیادی رفته است ولی هیچ کدام از آن ها به او جواب مثبت نداده اند.

تشخیص طلسم شدن :

از علایم طلسم سردی و طلسم دل سیاهی این است که مشکلات گوارشی شدید و اینکه شخص احساس قولنج و دلپیچه و گرفتگی و انقباضات شدید در معده خواهد داشت و این فرایند مداوم است.

سرگیجه های مداوم و مستمر گریه های بدون دلیل احساس حالت تهوع مداوم و مکرر خصوصا در اثنای طلسم شدن نفس نفس زدن بیش از حد از بینی و زیاد شدن آب دهان درد شدید در ناحیه شکمی احساس حرارت و تهوع شدید سرو صدای ناحیه شکمی (بطن) و زیاد شدن گازهای شکمی در زمان طلسم دردهای شدید مقطعی خروج رایحه کریهه (بوهای ناخوشایند) از معده از طریق دهان عدم رغبت به خوردن و آشامیدن امساک مزمن (نخوردن و نیاشامیدن) در بعضی حالات ضعف قوه بینایی و اینکه در چشم خود نوری را مشاهده مینماید

از علامات و نشانه های مهم سحر و طلسم خوردنی سیاه شدن چهره است.

این علامت در زمان باطل شدن طلسم از بین میرود و رنگ رخسار و صورت شخص طلسم شده به حالت عادی خود برمیگردد. علایم جادوی سیاه از علائم جادوی سیاه و علایم طلسم سردی و طلسم دل سیاهی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

۱_ رفتارهای غیر طبیعی و تغییر رفتار های عادی.

۲_ به وجود آمدن حس تنفر.

۳_ تخیلات مانند محبت ناگهانی.

۴_ داشتن رفتارهای جنون آمیز.

۵_ اختلال‌ در کار مغز.

۶_ گریه کردن و حساس شدن.

۷_ ترس نیز می تواند علامت سحر و جادوی سیاه باشد.

مدت زمان اثر طلسم

مدت زمان اثر طلسم در بحث علایم طلسم سردی باید به این مورد اشاره کرد که مدت زمان اثر طلسم های جدایی و سردی و طلسم دل سیاهی بستگی به مقاومت فرد در مقابل طلسم دارد یعنی اینکه طرف چقدر می تواند در مقابل دعا مقاومت کند تا تسلیم شود. بعضی ها مقاومت زیادی دارند و بعضی سریع تسلیم میشوند که این یک مسئله ی درونی و ذاتی است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  فواید ظروف مسی نی نی سایت

هم چنین مدت زمان اثر طلسم بستگی به قدرت طلسم و تناسب آن نیز دارد. به هر حال هر طلسم در کل می تواند از روز اول اثرش را نشان بدهد و تا چهل روز کامل بشود و در نهایت بعد از یک سال باطل شود اما طلسم هایی هستند که تاثیرشان معمولا ماندگار است. هیچکدام از مطالب فوق از لحاظ علمی تایید نمی شود.

مدت زمان اثر طلسم

مدت زمان اثر طلسم

راهکار های باطل کردن سحر

این راهکارها شامل غسل کردن، استفاده از دعا و حتی استفاده از سرکه می باشد. به این صورت که اسماء: جبرئیل- میکائیل- اسرافیل و عزرائیل را بر چهار گوشه کاغذی نوشته و اسم همسر خود را در وسط کاغذ بنویسید و کاغذ را در سیر و سرکه بجوشانید.

برای باطل کردن سحر طلاق سوره حمد را به صورت معکوس (از آخر به اول) نوشته در سیر و سرکه بجوشانید.

– روش غسل ابطال سحر به این صورت است که یک شیشه گلاب را با کمی نمک  تهیه کنید و سوره  حمد  و ۷ مرتبه آیه الکرسی روی آن بخوانید و نصف استکان از این گلاب را بر دارید و با خودتان به حمام ببرید و پس از شستشوی کامل بدن، ابتدا با آب خود حمام باید غسل ترتیبی کنید، برای مثلا بگویید به نیت غسل توحید سر و گردن را می شویم، قربه الی الله. یا به نیت غسل توحید سمت راست را می شویم، قربه الی الله… )

در پایان، برای باطل کردن طلسم جدایی و طلاق کمی از گلاب را هم بنوشید

دعای ابطال نفرین از رسول گرامى اسلام صلى الله علیه و آله روایت شده است که فرمود: «هر کس از نفرین شیاطین و جادوگران بترسد، برای ابطال نفرین و جادوی آن ها دعا و آیه سخره را تلاوت کند: (إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِى خَلَقَ السَّمَـوَاتِ وَالاَْرْضَ فِى سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِى الَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلاَ لَهُ الْخَلْقُ وَالاَْمْرُ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ * أُدْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً إِنَّهُ لاَ یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ * وَلاَ تُفْسِدُوا فِى الاَْرْضِ بَعْدَ إِصْلاَحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ)».

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت خواستگاری رفتن

برای باطل کردن طلسم جدایی و طلاق بعد از نماز شب و قبل از شروع نماز صبح، رو به خانه  ساحر یا ظالم کن وهفت مرتبه بگو: بِسْمِ اللهِ وَبِاللهِ (سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخیکَ وَنَجْعَلُ لَکُما سُلْطَانًا فَلاَ یَصِلُونَ إِلَیْکُمَا بِـَایَاتِنَا أَنْتُمَا وَمَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغَالِبُونَ)»

برای باطل کردن طلسم دل سیاهی، جدایی و طلاق

در روایتى معتبر مى‌خوانیم که : «براى از بین بردن سحر و جادو و ابطال طلسم دل سیاهی این تعویذ را بر پوست آهو بنویسید و همراه داشته باشید تا علائم طلسم سردی از بین رود: بِسْمِ اللهِ وَبِاللهِ وَما شاءَ اللهِ، بِسْمِ اللهِ لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلّا بِاللهِ (قَالَ مُوسَى مَا جِئْتُمْ بِهِ السِّحْرُ إِنَّ اللَّهَ سَیُبْطِلُهُ إِنَّ اللَّهَ لاَ یُصْلِحُ عَمَلَ الْمُفْسِدِینَ) ، (فَوَقَعَ الْحَقُّ وَبَطَلَ مَا کَانُوا یَعْمَلُونَ * فَغُلِبُوا هُنَالِکَ وَانْقَلَبُوا صَاغِرِینَ)».

-این کلمات را سه روز هنگام صبح بر کاغذی نوشته و بر آب جاری بیاندازد سحر باطل می شود

بسم الله الرَّحمن الرَّحیم ذَکَرْنا مِنْ حَیْثُ نَسینا وَ عافیانا مِنْ حَیْثُ بَلینا وَ وَصَلْنا

مِنْ حَیْثُ قَطَعْنا وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحمَّدٍ وَ آلِهِ اَجْمَعینَ

 

 چگونگی باطل کردن سحر و جادو از راه دور

آیت‌الله بهجت برای باطل کردن و خنثی کردن سحر و جادو از راه دور دستور العملی را معرفی کرده اند که بر اساس قرآن است و می تواند تاثیرات بسیار مثبتی در باطل شر داشته باشد.

  1. هنگام اذان در جایی که زندگی میکند ،با صوت جهر و آشکار{صدای بلند مثل نماز صبح}، اذان بگوید.
  2.  پس از نماز صبح ۵۰آیه از قران را با صوت جهر و آشکار تلاوت نماید.
  3.  دو سوره ی معوّذتین (فلق و ناس) را زیاد بخواند
  4.  پیش از خواب ۴قل(یعنی سوره های کافرون،توحید،ناس و فلق) را بخواند.
  5.  همراه خود (مثلاً در جیبش) قران داشته باشد
  6.  آیه الکرسی را فراوان بخواند و آن را نوشته و در خانه نصب کند. {آیه الکرسی ۳ ایه است تا فیها   خالدون}

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شستن کاغذ دیواری x بخوانید...