نی نی سایت طلسم صبی

نی نی سایت طلسم صبی

نی نی سایت طلسم صبی


طلسم صبی چیست

شاید تاکنون اسم طلسم صبی به گوشتون خورده باشه. قبل از اقدام برای چنین طلسمی بهتر است این مقاله هلث کده را دنبال کنید.

 

طلسم صبی از کجا نشات گرفته؟

طلسم صبی چیست و از کجا شکل گرفته است؟طلسم صبیکمی برای بررسی موضوع و تاریخچه پیدایش طلسم صبی باید به عقب برگردیمبه آن زمان که دو فرشته به نام های هاروت و ماروت به آموزش طلسم به برخی افراد پرداختندسپس آن عده از مردم  که آموزش طلسم را آموخته بودند در راههای دیگری هم از طلسم و دعانویسی استفاده کردندطلسم صبیدر اصل پیدایش طلسماتی که از آموزش های هاروت و ماروت خارج شده بود همان طلسمات یهودی بودبعدها یهودیان برای حفظ این دستاورد که همان طلسم یهودی بود از رمزهایی برای مخفی کردن اصول اجرای طلسمات یهودی بهره بردندبا پیدایش دین مندایی که شاخه ای از یهود است و به طبع آن علوم هم از یهود وارد مندایی یا صائبین گردید که در لفظی خلاصه به آنان صبی میگویند.

منداییان یا صائبین که امروزه در لفظی مختصر به آنها صبی میگویند

در اصل یک دین و آیین اقتباس گرفته شده از یهودیت هستند

طلسم صبیمنداییان به تدریج طلسمات یهودی را ساده سازی کردند

و به مرور کدهای محرمانه را از طلسمات یهودی برداشتند و

در نزد خود به شکل محرمانه استفاده کردند که به این کدها متغیر میگویند.

طلسم صبی چیست

طلسم صبی چیست

 

و از آنجا که هیچ رازی تا ابد سربسته نخواهد ماند

امروزه به جایی رسیدیم که طلسمات صبی را به آسانی هرچه تمام تر میتوانیم توسط خودمان اجرا نمایی مدر سایت لینک کانال مامازار حلیمه سرحانی کنهء را قرار دادیم که در این کانال تلگرامی تمامی طلسمات مطرح صبی را بهمراه توضیح و نحوه اجرا به شکل رایگان قرار داده است تا اشخاص خودشان با دست خودشان رایگان به انجام طلسم بپردازند.

در این کانال به جرات میتوان گفت که بسیاری از طلسمات مطرح یهودی را به زبان ساده و با دستور عمل به شکل رایگان مشاهده خواهید کرد.پس در پاسخ به این موضوع که میگیند طلسم صبی چیست یا خواص طلسم صبی چیست، باید گفت که همان طلسم یهودی ساده سازی شده استبرای آموزش ابتدا به مرحله اول میرویم و پس آموزش مرحله اول در مرحله دوم طلسم مورد نظر را انتخاب و اجرا میکنیم.جهت رفتن به مرحله بعدی بر روی نوشته زیر کلیک نمایید: ((((( طلسم صبی ))))نویسنده: ابراهیم هاشم پور

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت خواستگاری عجیب

دعای صبی خوب است یا بد؟

دعای صبی خوب است یا نه قوی هست و آیا چیزهایی که در مورد آن میگویند حقیقت دارهخیلی از افراد بدنبال طلسم صبی هستند و فکر میکنند با گرفتن آن همه مشکلات حل میشودو یا گاه افرادی هم در شبکه های اجتماعی داستانسرایی های زیادی در مورد آن میکنند.اما آیا این حرفها حقیقت دارد . البته هیچ طلسم و دعایی بی اثر نیست اما اثر آن بسته به درست انجام شدن و یا درست انجام نشدن و شخصیت متقاضی فرق میکنه برای همین گاه کسی دعایی برای حل مشکلی میگیره اما برعکس نتیجه منفی میگیره و مشکل حادتر میشه.

تجربه من و خیلی از استادان این را میگه طلسمات صبی که با نجاسات انجام میشه و یا فعل حرام مستقیم با نیروهای شیطانی و منفی در ارتباط است و نیروی منفی هرگز در مسیر مثبت اثر گذار نیست شما اگرر یک بذر جو بکارید گندم بشما نمیده و برعکس دعای صبی هم به همین گونه عمل میکنه.

مطالب تصادفی برای شما:

دو نفر که به نادرستی با هم ارتباط دارند و بین آنها شکرآب میشه ممکنه

با یک کار صبی مشکل حل بشه و دوباره خوب و خوش باشند

اما نتایج خوبی در آخر نخواهد داشت

و میتونه حتی موجب تغییر مسیر زندگی به تباهی بکشه

و عوارض خیلی بدی هم در زندگی ایجاد کنه.

من طلسمات صبی زیادی دیدم که

از نجاسات و اعمال چندش آوری برای انجام آن استفاده میشود

و پلیدی حاصلی جز پلیدی ندارد.

خصوصا برای ما مسلمانان که این اعمال موجب تباهی است و توصیه میکنم هرگز گرد دعای صبی نروند میدونم خیلی ها نامزد یا همسر و یا معشوقه آنها را ترک کرده و بسیار عذاب میکشند و گاه به من میگن هر کاری میتوانید برای من انجام بدید حتی اگر گناه باشه من گناه آنرا میخرم .

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت جنین مرده

اما باور کنید در آخر اگر دعای نادرست بگیرید

و جواب هم بگیرید فقط مدتی خوشی دارید

و بعد هزینه سنگینی در زندگی خواهید پرداخت که

اونموقع حاضرید یکبار دیگه هر گناهی را بخرید

که خواسته قبلی خود را محو کنید.

و اما آیا طلسم صبی واقعا صددرصد است و رد خور نداره؟

دوستان عزیز من اینو بصراحت بشما میگم هیچ طلسمی در دنیا حتمی نیست کمی فکر کنید اگر یک صبی میتوانست با یک دعای صبی کسی را به کسی برسونهو یا عاشق خود کنه پس مثلا میتونست کاری کنه پسر خودش بزرگترین تاجر شهر ازدواج کنه اما زندگی آنها را ببینیدمتوجه همه چیز خواهید شد. پس چطور شما اعتماد میکنید هم پول خود را میدهید و هم روح خود را.

و موضوع دیگر ادعای افرادی برای انجام دعای صبیخودم شخصا هنوز در فضای مجازی نتوانستم یک صبی واقعی پیدا کنم و با هرکدام که حرف زدم و سوالاتی کردم متوجه شدم کلاهبردار است و از این اسم برای گول زدن مردم و گرفتن پول آنها استفاده میکنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تفاوت مایکروویو و مایکروفر x بخوانید...