نی نی سایت عروسی خز

عروسی خز

شاید براتون جالب باشه که چه حرکات خزی در عروسی ها می تونه وجود داشته باشه. هلث کده نمونه ای از این عروسی های خز رو دنبال کرده. با ما باشید.

نمونه عروسی های خز

عروسی در هند

هر جوانی آرزو دارد تا مراسم ازدواجش را به بهترین شکل ممکن و با حضور خانواده، دوستان و اقوامش جشن بگیرد. اما این روز‌ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده و مرگ روزانه صد‌ها هندی در بیمارستان‌های این کشور در سطر خبر‌ها قرار دارد. این اتفاق شوم موجب شده تا میلیون‌ها زوج هندی برای برپایی جشن عروسی خود با مشکل روبه‌رو شوند.

اما به تازگی شیوه عجیب یک زوج جوان هندی برای برپایی جشن عروسی خود در مقابله با کرونا به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است. این زوج اهل ایالت «بیهار» هند در حالی که از ابتدا تا انتهای جشن، فاصله خود را از یکدیگر حفظ کرده بودند حتی با روشی عجیب اقدام به انداختن حلقه گل به گردن یکدیگر کردند. در ویدئویی که به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی هند منتشر شده این زوج جوان با چوب بامبو، حلقه‌های گل را به گردن هم می‌اندازند.

نمونه عروسی های خز

نمونه عروسی های خز

انتشار این ویدئو در فضای مجازی با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. در حالی که برخی از کاربران حرکات عروس و داماد را خنده دار توصیف کردند، برخی نیز از این زوج به دلیل برپایی جشن عروسی در این شرایط خطرناک انتقاد کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این جشن اساسا نباید برگزار می شد تا نیاز به انجام چنین حرکات مسخره ای نباشد!»

 

 

عروسی در لندن

خانم 28 ساله ساکن لندن روز عروسی اش تصمیم گرفت مسافت تا کلیسا را با اتوبوس طی کند و همه مسافران این اتوبوس را شوکه کرد. در حالیکه همه عروسها دوست دارند با کالاسکه های سفید به کلیسا رفته و لحظه های رومانتیکی خلق کنند ” جنی کلوکو” این فاصله را با وسیله نقلیه عمومی طی کرد.

حرکت جالب

او به همراه دو ساقدوشش سوار بر اتوبوس در میان بهت و حیرت مسافران حاضر به کلیسا رفت. این دختر خانم خوش ذوق میگوید:دوست داشتم در روز عروسی ام کار متفاوتی انجام دهم. در اوکراین رسم بر این است که عروس مسافتی را پیاده طی کند تا کسانی که به مراسم دعوت نشده اند هم بتوانند او را ببینند. با الهام از این مسئله من تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. او اضافه میکند جالب است که حتی یک نفر هم صندلی اش را به این عروس خانم تعارف نکرده است و او مجبور شده است همه راه را بایستد.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  پوست کندن نارگیل

مطالب تصادفی برای شما:

عروسی در چین

این زن که راننده اتوبوس شهری در یکی از شهرهای استان شاندونگ چین است تصمیم گرفت تا اتوبوس خود را تبدیل به ماشین عروس کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛در حالی که برخی عروس ها ماشین های گرانقیمت چند صد میلیون تومانی یا هلیکوپتر را برای ماشین جشن عروسی خود انتخاب می کنند یک عروس چینی در اقدامی جالب یک اتوبوس را برای ماشین عروسی اش انتخاب کرد.

” وو ژنگ ” در حالی خود با این اتوبوس رانندگی می کرد که شوهرش نیز در کنارش حضور داشت. وی که راننده اتوبوس شهری در یکی از شهرهای استان ” شاندونگ ” است پیشتر و نخستین بار در همین اتوبوس با شوهرش آشنا شد.

وی در خصوص این تصمیم جالبش گفت : ” خواستم با این اقدام، مخالفت خود را با فخرفروشی نشان دهم و از طرفی با این کار توجه همگان را به حفاظت از محیط زیست جلب کنم.”

گفتنی است؛ ” وو” نخستین عروس چینی نیست که برای حفاظت از محیط زیست دست به چنین اقدام جالبی می زند. پیشتر نیز چند عروس چینی در روز عروسی خود از دوچرخه و همچنین کامیون استفاده کرده بودند.

عروسی در چین

عروسی در چین

 

عروسی در ایران

خز بازی عروسی در ایران

عروسی در ایران

عروسی در ایران

 

 

 

عروسی در ایران

عروسی در ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نحوه ی تغذیه یک خرگوش در خانه x بخوانید...