نی نی سایت عروسی کرونا

نی نی سایت عروسی کرونا

نی نی سایت عروسی کرونا


عروسی در کرونا

شادگان- رئیس مرکز بهداشت شادگان گفت: مراسم عروسی و عزا از عوامل اصلی شیوع کرونا در این شهرستان است و نقش صاحبان مراسم عزا و عروسی در این زمینه اهمیت زیادی دارد.

نکیسا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: افرادی دانسته یا ندانسته در شهر و روستاهای شهرستان شادگان اقدام به برگزاری مراسم‌های ترحیم و به ویژه عروسی می‌کنند که با تجمع افراد شاهد شیوع روز به روز کرونا و افزایش مبتلایان در این شهرستان هستیم.

وی، شرکت نکردن در مراسم عزا و عروسی را مهم‌ترین توصیه بهداشتی در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا دانست و افزود: نقش صاحبان عزا و عروسی در این مراسم‌ها بسیار مهم است که اعلام کنند به دلیل بیماری کرونا هیچ‌گونه مراسمی برگزار نمی‌شود.

خسروی ادامه داد: برگزاری مراسم عروسی نیز با توجه به اینکه فعالیت تالارهای عروسی ممنوع است ولی مردم این مراسم را در منزل و فضاهای کوچک‌تر برگزار می‌کنند که با توجه رعایت نشدن فاصله در منزل امکان ابتلاء به کرونا بیشتر است.

رئیس مرکز بهداشت شادگان تأکید کرد: برگزاری مجالس عزا و عروسی به عنوان کانون‌های اصلی خطر، مهم‌ترین عامل در شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان محسوب می‌شوند.

خسروی گفت: در حال حاضر مراسماتی نیز در حال برگزاری است که پیش‌تر نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هشدار و تذکر داده بودیم.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص ویگرا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درمان فوری شپش نی نی سایت x بخوانید...