نی نی سایت عمل بینی مشهد

نی نی سایت عمل بینی مشهد

نی نی سایت عمل بینی مشهد


جراحی بینی در مشهد

بهترین جراح بینی در مشهد کیست؟ این سوالی است که اغلب کاربران از ما می پرسند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این پست، تعدادی از بهترین جراحان بینی در مشهد را معرفی کنیم. همچنین رزومه مختصری از هر جراح به همراه تعدادی نمونه کار از عمل های قبلی او آورده شده است. اگر قصد انجام عمل بینی در مشهد را دارید حتما این مقاله هلث کده را تا انتها مطالعه کنید.

جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی (به انگلیسی: nose reshaping یا nose job) یا راینوپلاستی (به انگلیسی: Rhinoplasty) عمل جراحی‌ای است که معمولاً توسط جراح گوش و حلق و بینی، جراح فک و صورت یا جراح پلاستیک به منظور بهبود کارایی (جراحی ترمیمی) یا نمای (جراحی زیبایی) بینی انسان انجام می‌شود. جراحی بینی را می‌توان به‌منظور برآوردن اهداف زیبایی یا اهداف ترمیمی به‌منظور اصلاح آسیب‌ها، نقص‌های مادرزادی، انحراف تیغه بینی و مشکلات تنفسی انجام داد. جراحی بینی می‌تواند با دیگر عمل‌های جراحی مانند جراحی زیبایی پلک یا بزرگ‌کردن چانه به‌منظور بهبود نتایج زیبایی ترکیب شود.

منبع:ویکی پدیا

 

معیارهای جراح بینی خوب در مشهد چیست؟

  • تخصص و مهارت پزشک در زمینه جراحی بینی
  • اخلاق حرفه ای و دلسوزانه در قبال بیماران خود
  • صبر و شکیبایی در پاسخ به سوالات بیمارن
  • اولویت قرار دادن سلامت بیمار در زمان جراحی
  • داشتن تجهیزات پیشرفته و پرسنل با اخلاق

به مقاله چسب زدن روی بینی مراجعه کنید.

معرفی چند جراح برتر بینی در مشهد (سال ۱۴۰۰)

دکتر پور صادق جراح بینی در مشهد

 

دکتر مهدی پور‌ صادق جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و عضو هیات علم دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد.

دکتر پورصادق در سال ۱۳۶۰ وارد رشته پزشکی دانشگاه مشهد شد و پس از پایان دوره پزشکی عمومی، در رشته تخصصی گوش، گلو و بینی ادامه تحصیل داده و بلافاصله پس از فارغ التحصیلی، به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد استخدام شد.

در حال حاضر فعالیتهای ایشان در دو رشته جراحی زیبایی بینی و بیماری های گوش متمرکز شده است.

روال کار در مطب دکتر پورصادق به این صورت است که ابتدا ویزیت اولیه توسط پزشک صورت می‌گیرد و سپس وقت عمل تعیین می‌شود. جراحی های دکتر پورصادق در بیمارستان سینا مشهد و همچنین کلینیک حضرت معصومه انجام می‌شود.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  رفتینگ چیست

دکتر نعیمی جراح بینی در مشهد

 

دکتر محمد نعیمی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ زیبایی صورت از آمریکا و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد.

دکتر نعیمی در سال ۱۳۶۰ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شد (پزشکی عمومی) و در سال ۱۳۷۰ موفق به اخذ برد تخصصی گوش، حلق و بینی از همین دانشگاه شد. ایشان در سال ۱۳۷۹ دوره فلوشیپ زیبایی صورت را در دانشگاه میامی آمریکا به پایان رساند.

 

پیشنهاد شده از سراسر وب

 

 

دکتر بخشایی جراح بینی در مشهد

 

دکتر مهدی بخشایی جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و فوق تخصص آندوسکوپی بینی و سینوس از دانشگاه تهران می‌باشد.

دکتر بخشایی متولد سال ۱۳۵۱ در شهر بیرجند است که پس از طی تحصیلات مقدماتی در این شهر، در سال ۱۳۶۹ وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده و دوره عمومی و تخصصی پزشکی را در این دانشگاه طی کرد.سپس در اولین دوره فوق تخصصی فلوشیپ رینولوژی شرکت کرده و در سال ۱۳۸۸ از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد.

به مقاله عمل بینی گوشتی مراجعه کنید.

دکتر اکبریان جراح بینی در مشهد

 

دکتر محمد اکبریان جراح و متخصص گوش، حلق، بینی و جراح سر و گردن در مشهد می‌باشند.

 

دکتر خدیوی جراح بینی در مشهد

دکتر احسان خدیوی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد. ایشان در سال ۱۳۷۰ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه مشهد شد و در سال ۱۳۸۳ موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی در رشته گوش، حلق و بینی شد.

ایشان همچنین دارای مدرک فلوشیپ حنجره از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد. زمینه های تخصصی فعالیت دکتر خدیوی عبارتند از: جراحی زیبایی بینی، جراحی پلاستیک سر و گردن، جراحی پلاستیک صورت. در ادامه نمونه عمل زیبایی بینی که توسط دکتر خدیوی انجام شده است را مشاهده می‌کنید:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت قد و وزن

 

دکتر خدیوی جراح بینی در مشهد

دکتر خدیوی جراح بینی در مشهد

 

 

دکتر زرین قلم جراح بینی در مشهد

 

دکتر محمد علی زرین قلم فوق تخصص جراحی زیبایی بینی و صورت و جراح زیبایی در مشهد هستند.

دکتر زرین قلم در سال ۱۳۷۵ از دبیرستان استعدادهای درخشان مشهد فارغ التحصیل شده و در همان سال در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدند.

پس از اتمام دوره پزشکی عمومی، ایشان با رتبه برتر در آزمون تخصصی رشته گوش حلق بینی پذیرفته شدند و پس از آن به مدت ۵ سال به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعالیت کردند.

پس از پایان این دوره، ایشان با رتبه ۱ کشوری در آزمون فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زیبایی صورت و بینی پذبرفته شدند و زیر نظر اساتید مجرب دانشگاه تهران به مدت ۱۵ ماه آموزش دیدند.

 

دکتر رضایی جراح بینی در مشهد

 

دکتر عزت الله رضایی فوق تخصص جراحی پلاستیک و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد.

دکتر رضایی در سال ۱۳۶۲ وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده و در سال ۱۳۶۸ در تخصص جراحی عمومی همین دانشگاه پذیرفته شد. دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک را نیز از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۵ در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذراند.

دکتر رضایی علاوه بر جراحی زیبایی بینی، سایر اعمال زیبایی مثل پروتز سینه، جراحی فک، جراحی شکم، لیپوساکشن و لیفت صورت و ابرو را نیز انجام می‌دهد.

 

 

دکتر ناهید جراح بینی در مشهد

 

دکتر کیانوش ناهید جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و دارای برد تخصصی دانشگاه UM مالزی می‌باشد.

دکتر ناهید علاوه بر حرفه پزشکی، در رشته مجسمه سازی نیز تبحر دارد و از اساتید این رشته محسوب می‌شود که طبعا بر سبک جراحی بینی ایشان نیز تاثیر گذار بوده است.

 

دکتر لطفعلی زاده جراح بینی در مشهد

 

دکتر امیر عباس لطفعلی زاده جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و عضو هیات علمی دانشگاه می‌باشد. ایشان جزو اولین پزشکانی است که اعمال جراحی پلاستیک را در مشهد انجام داده است.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  تجربیات نازایی نی نی سایت

خدماتی که دکتر لطفعلی زاده به بیماران ارائه می‌دهد عبارتند از: عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی)، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی). در زیر دو نمونه از عمل های دکتر لطفعلی زاده را مشاهده می‌کنید. جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر، می‌توانید به اینستاگرام ما مراجعه کنید.

 

دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

دکتر احمد میمنه جهرمی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌باشد.

دکتر میمنه در سال ۱۳۶۴ دوره عمومی پزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان رساند و سپس وارد رشته تخصص گوش، حلق و بینی شد که توانست در ۱۳۷۳ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شود.

 

دکتر افشار جراح بینی در مشهد

دکتر علی افشار جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و جراح زیبایی بینی در مشهد می‌باشد.

دکتر افشار دوره پزشکی عمومی را در سال ۱۳۷۶ در دانشگاه علوم پزشکی ایران به پایان رساند و پس از  آن وارد رشته تخصصی گوش، گلو و بینی شد که توانست در سال ۱۳۸۴ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شود. دو نمونه کار از دکتر افشار:

 

دکتر آموزگار جراح بینی در مشهد

 

دکتر محمد حسن آموزگار فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراح زیبایی بینی در مشهد می‌باشد.

 

دکتر غلامی جراح بینی در مشهد

 

دکتر مهدی غلامی متخصص جراحی فک و زیبایی صورت و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند. ایشان مدرک دکتری عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دکتری تخصصی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نموده اند.

جهت کسب تجربه و آگاهی از روشهای نوین جراحی در سال ۲۰۱۶ طی یک فرصت مطالعاتی در Peking University Hospital of Stomatology کشور چین و در سال ۲۰۱۷ در بیمارستان UNIKLINIK RWTH آخن آلمان حضور یافتند.

دکتر سنجر موسوی جراح بینی در مشهد

 

دکتر ناصر سنجر موسوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد می‌باشد.

 

 

1 دیدگاه

  • با سلام
    خانم دکتر متدین هم دکتر خیلی خوبی هستن. من پیش ایشون عمل زیبایی انجام دادم. از نتیجه کاملا راضی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکسترومتورفان x بخوانید...