نی نی سایت لاغری شکم و پهلو

نی نی سایت لاغری شکم و پهلو

نی نی سایت لاغری شکم و پهلو

بسیاری از افراد زمانی که دچار چاقی شکمی می‌شوند، سعی می‌کنند با ورزش‌هایی مانند دراز و نشست و یا دویدن روی تردمیل سریعا چربی‌های اضافه اطراف شکم و پهلو را از بین ببرند. ورزش برای خوش اندام شدن فوق العاده است، اما مشکل اصلی اینجاست که دراز و نشست و دوچرخه و یا اکثر ورزش‌هایی که اسم‌شان را در کنار لاغری و چربی سوزی شکم شنیده‌اید، بیشتر ماهیچه‌های شکم را تقویت می‌کنند تا اینکه آنها را آب کنند. زمانی می‌توانید با ورزش، شکم‌تان را آب کنید که در کنار آن رژیم بگیرید و یک برنامه غذایی سالم داشته باشید. ورزش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم به سفت شدن ماهیچه‌های شکم کمک می‌کنند:

نی نی سایت لاغری شکم و پهلو

لاغری شکم؛ حرکت کرانچ اولین حرکت برای سفت شدن ماهیچه‌های شکم حرکت کرانچ است. برای شروع روی زمین بشینید. پاها را به صورت ضربدری روی هم قرار بگذارید. یک دمبل سبک بردارید. در همان حالت با دمبل از چپ به راست و بر عکس بچرخید. این حرکت را ۳ روز در هفته و در ۳ ست ۱۵ مرتبه‌ای انجام بدهید.

لاغری شکم و پهلو در نی نی سایت

لاغری شکم؛ حرکت پل معکوس به پشت بخوابید و زانوی چپ را خم کنید. کف پا را روی زمین بگذارید و پای راست را بالا ببرید. دست چپ را صاف کنید و به سمت بالا بکشید. دست راست را باید پایین و در کنار بدنتان قرار بدهید. بدون تکان دادن باسن و کتف، پایی که بالا قرار دارد را به سمت راست و دستی که بالا قرار دارد را به سمت چپ باز کنید. این حرکت را ۱۰ تا ۱۲ مرتبه برای هر طرف از بدن انجام دهید.

ماساژ لاغری شکم و پهلو نی نی سایت

به مدت یک هفته با استفاده از لیست کالری ها، میزان کالری مصرفی روزانه خود را محاسبه کنید. در این مدت لازم نیست رژیم خاصی را رعایت کنید و می توانید رژیم غذایی معمول خود را حفظ کنید. این محاسبه، پایه ی تغییر رژیم غذایی تان به حساب می آید.

  • این لیست می تواند شما را آگاه کند که روزانه چه میزان کالری دریافت می کنید و چه غذاهایی میزان کالری بسیار بالایی دارند که می توانید آنان را از رژیم غذایی تان حذف کنید.
  • مقدار هر وعده غذایی، تنقلات، کالری مایعات و نوشیدنی ها یا غذا های بسیار پر کالری که مصرف می کنید را یادداشت کنید و کنارشان ستاره بزنید. این لیست می تواند شروعی برای برنامه ی رژیم لاغری تان باشد.
  • لیست کالری ها را پس از شروع رژیم لاغری نیز نگه دارید. مطالعات نشان داده است که افرادی که مدام لیست کالری های دریافتی شان را چک می کنند، در رژیم های لاغری بلند مدت موفق ترند.
بیشتر بخوان بیشتر بدان  کوتاهی قد کودک نی نی سایت

کمربند لاغری شکم و پهلو نی نی سایت

لاغری شکم؛ اسکات وزن بدن پاها را به اندازه عرض شانه‌ها باز و زانوها را خم کنید. دست‌ها را به صورت ضربدری روی سینه بگذارید. حالا به طرف پایین اسکات بروید و وزن بدن را روی پاها بیاندازید. زانوها را جلوتر از انگشتان پا به سمت جلو بکشید. کمی در این وضعیت بمانید و سپس به حالت اول بازگردید. این حرکت را در ۵ ست و در هر ست ۵ مرتبه انجام بدهید.

لاغری شکم و پهلو سریع نی نی سایت

لمس پاشنه برای شروع بهترین ورزش برای لاغری شکم و پهلو در خانه است. باید روز زمین دراز بکشید و زانوی خود را خم کنید تا پاشنه‌های شما به باسن نزدیک‌تر شوند. اندکی سر و شانه‌های خود را از زمین بلند کنید، بدون اینکه کمر شما از زمین فاصله بگیرد؛ حالا به ترتیب به چپ و راست خم شوید و سعی کنید خود را به سمت پاشنه‌های پایتان بکشید. این ورزش را می‌توانید در دو ست ۱۵تایی شروع کنید.

لاغری شکم و پهلو با سلفون نی نی سایت

ممکن است نام این ورزش را بسیار شنیده باشید؛ دلیل آن اثر بخشی فوق‌العاده در عین ساده بودن آن است که به چربی سوزی شکم و پهلو کمک زیادی می‌کند. روی زمین بنشینید و زانوهای شما خم باشند، در حالیکه کف پای شما روی زمین است. دو دست خود را جلوی قفسه سینه خود بگیرید و کف دست‌ها تا آرنج‌ها به هم چسبیده باشند. حالا به ترتیب به چپ و راست بچرخید. این حرکت را نیز می‌توانید با دو ست ۱۵تایی شروع کنید.

دمنوش برای لاغری شکم و پهلو نی نی سایت

چای سبز یکی از مؤثرترین چای‌های موجود برای لاغری و از جمله لاغری شکم و پهلو است.

طبق آزمایش انجام شده در سال ۲۰۰۸، شصت نفر مرد چاق، ضمن رعایت یک رژیم غذایی متعادل به مدت ۱۲ هفته چای سبز مصرف کردند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  هزینه طب سوزنی نی نی سایت

در پایان این آزمایش، تمامی این شصت نفر به میزان ۳ تا بیش از ۷ کیلو وزن کم کرده بودند.

در آزمایشی دیگر تأثیر آب کردن چربی پهلو و شکم با ۱۲ هفته مصرف چای سبز مجدداً مشخص شد.

چای اولانگ یک چای سنتی چینی است.

تحقیقات زیادی ثابت کرده که چای اولانگ سوزاندن چربی بدن را بیشتر می‌کند و به متابولیسم بدن انسان سرعت می‌بخشد.

بهترین روش لاغری شکم و پهلو نی نی سایت

یک تحقیق نشان می‌دهد که عصاره‌ی چای سفید، سلول‌های چربی‌ها را با سرعت بیشتری متلاشی می‌کند.

از این نظر، چای سفید می‌تواند برای چربی سوزی بدن مورد استفاده قرار بگیرد.

چای سبز،چای پوره (چای پوئر)، آن تعداد از چای‌های سیاه که ترکیب شیمیایی موسم به «فلاون» در آن‌ها بیشتر است، چای اولانگ، چای سفید و برخی دمنوش‌های گیاهی بخصوص دمنوش رویبوس.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نی نی سایت قرص گلوریا x بخوانید...