چرا به یخچال فریزرهای برند دیپوینت اعتماد کنیم؟

اگر قصد خرید یخچال دیپوینت را دارید، محصولی دریافت خواهید کرد که حاصل 30 سال تجربه، آنالیز نیاز مشتریان ایرانی و حضور مداوم در بازار دستگاه‌های برودتی است. موفقیت این برند از سال 1377 آغاز شده و در سال 1388 به شکل جدی‌تر و تخصصی‌تر ادامه پیدا کرد. نیروی کار متخصص و متعهد برگ برنده این شرکت ایرانی در بازار رقابت است. توسعه تیم زبده و متبحر شرکت دیپوینت به مرور صورت گرفته و جایگاه این تولیدکننده ایرانی را بیش از پیش تثبیت کرده است.در ادامه برای شما ویدئویی جذاب و دیدنی برای آشنایی بیشتر شما با شرکت دیپوینت آماده کرده‌ایم، برای ملاحظه چند لحظه‌ای شکیبا باشید:

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت یخچال الکترو استیل

طراحی و تولید محصولات خلاقانه

یخچال فریزر دیپوینت را می‌توان تلفیقی از ایده‌های نو و الگوبرداری از ویژگی‌های منحصر به فرد از مدل‌های مشهور دانست، ولی بد نیست بدانید این شرکت در طراحی و پیاده‌سازی ایده‌های نو و جسارت پیاده سازی آن پیشتاز است. یخچال دیپوینت در کنار امکانات کاربردی و اصولی، برخی ویژگی خاص (همچون صفحه نمایش طویل، نمایشگر روی دستگیره، درب بار شفاف در مدل کمبی و…) را چاشنی کیفیت و قیمت مناسب خود قرار داده است.

مزیت برند دیپونت

وجه تمایز یخچال دیپوینت با نمونه‌های همرده، در قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده این محصولات است. یخچال فریزر دیپونت که در گذشته به بدنه سبز مشهور بود، این روزها مدرن‌ترین طراحی ظاهری را به نمایش گذاشته و طراحی جسورانه را به حد اعلای خود رسانده است. در لیست محصولات تحت این برند کلکسیون کاملی از انواع و اقسام یخچال‌ها شامل یخچال‌های دوقلو، ساید بای ساید و کمبی دیده می‌شود که متناسب با بودجه و نیاز مشتری قابل سفارش است.

خدمات پشتیبانی دیپوینت

کیفیت ساخت بالا همگام با خدمات پشتیبانی قدرتمند مولفه‌ای است که در جلب اعتماد مخاطب بسیار موثر عمل کرده است. با انتخاب یخچال دیپوینت، از مرحله خرید تا استفاده تحت اقدامات حمایتی این شرکت قرار دارید. همکاری و هماهنگی خارق‌العاده همه اعضای تیم دیپوینت، ارائه خدمات بی چون و چرا در تمام جهات را ضمانت داده است.

موتور اینورتر خطی

حتما می‌دانید که کمپرسور، پاشنه آشیل تبادل دما در یخچال فریرزها است. برای درک نوع عملکرد کمپرسور اینورتر و تفاوت آن با انواع معمولی، بهتر است کارکرد آن را به سیستم شتاب اتومبیل تشبیه کنیم. در واقع اغلب مدل‌های یخچال دیپوینت به کمپرسورهای اینورتر مجهز شده تا زمانی که نیاز به عملکرد تند و تیزتری هست سریع‌تر کار کرده و در مقابل زمانی که عملکرد سریع مورد نیاز نیست از سرعت و فشار کار خود می‌کاهد. وجه تمایز قابل توجه کمپرسور اینورتر با کمپرسورهای معمولی به مصرف برق بهینه آن‌ها مربوط می‌شود که کارکرد موتور را با توجه با بار سرمایی یا گرمایی تنظیم می‌کند.

ارائه اولین یخچال مجهز به اینترنت اشیا در ایران

همانطور که گفته شد، شرکت دیپوینت با تکیه بر دانش فنی و تخصصی اقدام به طراحی و تولید محصولات خلاقانه و منحصر بفرد کرده است. یکی از این ویژگی‌های خاص، تجهیز یخچال فریزر به اینترنت اشیا بوده که به لطف دو دوربین داخلی امکان بررسی و کنترل محتویات یخچال و حفظ رطوبت و تازگی مواد غذایی داخل آن را از طریق اپلیکیشن مخصوص ایجاد کرده است. اینترنت اشیا یا همان IOT امکان اتصال دیوایس‌های مختلف (یخچال) به اینترنت را فراهم و مدیریت از راه دور آن را تسهیل می‌کند