وسایل بی دی اس ام چیست

وسایل بی دی اس ام چیست

وسایل بی دی اس ام چیست


وسایل بی دی اس ام چیست

در پست های پیشین شما را با بی دی اس ام آشنا کردیم. امروز میخواهیم در مورد وسایل آن صحبت کنیم. وسایل بی دی اس ام چیست ؟ علت چیست؟

گلو درد در بارداری

بانداج سرانداز

نوعی فتیشیسم محسوب می‌شود. این سرانداز ممکن است از لاستیک، لاتکس، پلی وینیل، اسپندکس، دارکسکس یا چرم ساخته شده باشد. از سراندازهایی که کل صورت را می‌پوشاند معمولاً برای عمل بانداج سر استفاده می‌شود.

جوراب شلوار توری یا تور ماهی (فیشنت) (انگلیسی: Fishnet)

نوعی از لباس‌های زیر است. این لباس بین زنان آمریکایی رواج یافت و به کره و ژاپن نیز منتقل شد. برخی این نوع لباس را سکسی و برانگیزنده غریزهٔ جنسی مذکر توصیف می‌کنند که زن را تبدیل به کالای جنسی می‌کند اما گروهی دیگر تنها آن را مدل می‌دانند.

عکس های بی دی اس امی

فتیش لاستیکی (لاتکس)

پرچم افتخار پلاستیکی‌پوشی که با پرچم لاستیکی‌پوشی نیز شناخته شده است. این پرچم نشانه‌ای است که توسط جوامع یادگارخواه در زمینه‌ی پلاستیک و لاستیک استفاده میشود. طراحی آن در سال ۱۹۹۴ توسط Peter Tolos و Scott Moats صورت گرفت.

لباسهای پلاستیکی در این زمینه همانطور که از نامشان پیداست از پلاستیک ساخته شده‌اند، کمتر براق هستند و ضخامت بیشتری دارند. پی‌وی‌سی گاهی اوقات با دیگر پوشاک براق و چرمی -که خود یادگارخواهی به مواد محسوب میشود- اشتباه گرفته میشود. افرادی که با لباسهای پلاستیکی یا لاستیکی برانگیخته میشوند، گاه خودشان را با اصطلاح پلاستیکی‌پوش یا rubberist میشناسند.

مردان همجنسگرای پلاستیکی‌پوش در مواقعی خود را با اصطلاح مرد پلاستیکی‌پوش یا rubberman شناسایی میکنند. اصطلاحات پی‌وی‌سی، وینیل و پلی‌اورتان توسط خرده‌فروشان این پوشاک بکار میرود.

وسایل بی دی اس ام چیست

آموزش سئو در شیراز

بیشتر بخوان بیشتر بدان  قرص ادیوس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نادر جهانبانی x بخوانید...