پروتز سينه نی نی سایت

پروتز سينه نی نی سایت

پروتز سينه نی نی سایت

جراحی بزرگ کردن سینه که با قرار گیری پروتز داخل بافت سینه همراه می باشد، با عنوان جراحی پروتز سینه شناخته می شود. در این روش جراحی، از پروتزهای سیلیکونی استفاده خواهد شد. در برخی موارد، می توان از چربی دیگر نواحی بدن نیز کمک گرفت. بسیاری از بیماران از نتایج این روش جراحی رضایت کامل دارند، اما آن چه که از اهمیت بالایی برخوردار است این است که بیمار آشنایی کاملی با این روش جراحی و باید و نبایدها داشته باشد.

پروتز سينه نی نی سایت

لایه خارجی پروتز سینه از سیلیکون و در برخی موارد از پلی اتیلن تشکیل شده است. داخل پروتز می تواند ژل سیلیکون و یا سالین وجود داشته باشد. پروتزهای سیلیکونی، ظاهر طبیعی تری را نسبت به پروتزهای سالینی ایجاد می کنند و فرم های مختلفی دارند. پروتزهای مملوء از سالین، ظاهر به نسبت کمتر طبیعی دارند و احتمال پاره شدن آن ها بیشتر می باشد.

پروتز سينه ني ني سايت

قبل از جراحی و در طول جلسات مشاوره، اندازه پروتز و میزان کش آمدن پوست بررسی خواهد شد. در خانم هایی که لاغر هستند، انتخاب پروتز سایز بزرگ باعث می شود سینه ظاهر طبیعی و زیبایی نداشته باشد. پزشک با معاینات دقیقی که قبل از جراحی انجام می دهد، سایز مناسب پروتز را برای بیمار در نظر خواهد گرفت.

عوارض پروتز سينه نی نی سایت

پروتز می تواند به صورت گرد و یا قطره اشکی باشد. پروتزهای گرد، فرم پرتری به قسمت بالای سینه می دهند. با انتخاب هر یک از انواع پروتز، شما می توانید میزان برجستگی و بیرون زدگی سینه را انتخاب کنید تا با مشورت جراح پستان، بهترین فرم پروتز تعیین گردد.

هزينه عمل پروتز سينه نی نی سایت

هزینه انجام عمل ماموپلاستی افزایشی یا قراردادن پروتز سینه تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله نوع ایمپلنت و متریال مصرفی، هزینه دریافتی بیمارستان ، و میزان مهارت و تخصص پزشک قرار دارد و بسیار متغیر است. این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از افراد سودجو و غیر متخصص این عمل را با استفاده از پروتزهای بی کیفیت انجام می دهند که ممکن است نتایج نامطلوب و گاهاً غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشد. در نتیجه ، در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه هرگز هزینه را به عنوان تنها فاکتور تصمیم گیری در نظر نگیرید، استفاده از پروتزهای دارای FDA Approved نکته مهمی است قیمت ها متاسفانه به دلیل تغییرات ارز در صورت استفاده از ابزار ها و تجهیزات پزشکی معتبر خارجی متغییر است

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت تاثیر در تعیین جنسیت

عوارض پروتز سينه ني ني سايت

پروتز سینه مانند هر عمل زیبایی دیگر ممکن است جنبه های منفی و عوارض احتمالی به همراه داشته باشد که فرد باید قبل از تصمیم گیری در خصوص انجام عمل ماموپلاستی افزایشی نسبت به آن ها آگاهی کامل داشته باشد. این ریسک ها و عوارض احتمالی عبارتند از:

 • ایجاد بافت ها یا کپسول هایی در بافت سینه که ممکن است شکل ظاهری ایمپلنت را دچار تغییر یا انحراف کند
 • درد سینه
 • عفونت یا ماستیت سینه
 • تغییرات در حساسیت سینه و نوک آن
 • تغییر جای ایمپلنت پستان
 • ترشح یا پارگی ایمپلنت

اصلاح هر یک از عوارض احتمالی نیازمند انجام جراحی مجدد است. در نتیجه ، در انتخاب بهترین جراح پروتز سینه دقت لازم را به عمل آورید تا از احتمال بروز این عوارض کاسته شود. با این حال باید بدانید که بسیاری از این عوارض در موارد بسیار اندکی رخ می دهند و بیان این احتمالات صرفاً جهت آگاهی شماست.

جراحي پروتز سينه ني ني سايت

محل قرارگیری پروتز سینه روی عضله یا زیر عضله سینه یک بحث تخصصی و جراحی است و محل قرارگیری آن بسته به بستر پذیرش پروتز مشخص می گردد. عوامل مختلفی در انتخاب محل قرارگیری پروتز نقش دارند که این عوامل عبارت است از:

 • سن
 • وضعیت پوست
 • وضعیت تصمیم گیری آینده (اقدامات بارداری)
 • شغل
 • و …

هر کدام این پارامتر ها تعیین می کند نوع، سایز و محل قرارگیری پروتز به چه صورت باشد.

درد پروتز سينه ني ني سايت

در طول سپری شدن دوران نقاهت و بهبودی، پانسمان الاستیکی جهت محافظت از سینه ها و کاهش میزان التهاب، بر روی سینه ها قرار داده می شود.

بلافاصله بعد از جراحی، بیمار به اتاق ریکاوری انتقال داده می شود تا مراقبت های لازم صورت گیرد. با ثابت شدن میزان ترشح، بیمار مرخص خواهد شد. قبل از مرخص شدن اقدامات و نکات لازم در اختیار بیمار قرار خواهد گرفت. داروهایی مانند مسکن و آنتی بیوتیک جهت پیشگیری از بروز عفونت از سوی پزشک تجویز می شوند.

بیشتر بخوان بیشتر بدان  نی نی سایت برای ریزش مو

مدت زمان استفاده از محافظ روی سینه از سوی پزشک تعیین می شود. در برخی موارد، پزشک استفاده از پماد بر روی بخیه ها را تجویز می کند. نکته ای که اهمیت دارد این است که بیمار باید تمامی نکات گفته شده از سوی پزشک را رعایت کند.

از آن جایی که تا چند روز بعد از جراحی، احتمال خونریزی اطراف پروتز وجود دارد، توصیه می شود انجام فعالیت های شدید و سنگین محدود شود.

دردهای شدید طی چند روز برطرف خواهند شد و برخی بیماران طی چند هفته اول از التهاب و ناراحتی شکایت می کنند.

زمان مجاز انجام فعالیت ها و ورزش را از پزشک خود جویا شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فواید کاکوتی x بخوانید...