پروزین

پروزین

پروزین

معرفی محصولات شرکت پروزن

  • لایه‌های سنگین پلیمری

لایه‌های سنگین پلیمری شرکت پروزن با مواد اولیه زیست سازگار و با استفاده از انواع مواد معدنی سبک و سنگین ساخته می‌شوند. با توجه به این ترکیب خاص، این لایه‌های سنگین دارای خواص منحصر به فرد در کاهش صوت و ارتعاش می‌باشند.

  • نمدهای صنعتی

نمدهای صنعتی شرکت پروزن متشکل از الیاف طبیعی می‌باشد که با رزین‌های گرما سخت منسجم شده است. این محصول به صورت مجزا و یا ترکیبی با لایه‌های سنگین، در صنایع مختلف به عنوان عایق صوتی و حرارتی به کار می‌رود.

  • منسوجات نبافته سوزنی

شرکت پروزن با بهره‌برداری از خطوط منسوجات نبافته صنعتی قادر به تولید انواع موکت و منسوجات نبافته صنعتی در ضخامت‌های مختلف می‌باشد.
از جمله کاربردهای منسوجات نبافته این شرکت می‌توان به صنایع مختلفی چون صنعت خودرو جهت مصارفی چون پوشش کف و سطوح دکوراتیو خودرو، صنعت ساختمان، نانوون‌های ایزوگامی، صنعت چرم و کارخانجات تولید کیف و کفش و … اشاره کرد.

  • انواع موکت‌های سوزنی، تافتینگ و ولور

شرکت پروزن با دارا بودن دو خط تکمیل و خطوط کامل تولید موکت‌های سوزنی طرح دار و ساده، موکت‌های تافتینگ و موکت‌های ولور، قادر به تولید انواع موکت‌های خانگی و صنعتی در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع می‌باشد که علاوه بر بازارهای داخلی، بازار مناسبی برای صادرات به کشورهای همسایه دارد.

شربت کموپروزین

نام تجاری : کموپروزین
نام علمی : پرومتازین
رده درمانی : آنتی هیستامین ها
اشکال دارویی : آمپول ۵۰ میلی گرم / ۲ میلی لیتر

قبل از مصرف این دارو، در موارد زیر با پزشک مشورت کنید : – در صورت داشتن سابقه حساسیت به این دارو یا داروهای مشابه، غذاها، رنگها و مواد محافظ. -در صورت مصرف هر دارویی – در صورت ابتلاء به بیماری قلبی و عروقی، اختلالات خونی، بزرگی پروستات، اشکال در دفع ادرار، صرع، گلوکوم، بیماری کبدی، سندرم ری و یرقان.

کفپوش پروزین

کفپوش موکتی نظر خیلی از خریداران را بیشتر از کف پوش های لاستیکی جلب میکند

بیشتر بخوان بیشتر بدان  مزالازین

به همین علت از محصولات پر فروش و لوازم مصرفی خودرو می باشد .این کفپوش ها

حاصل فرآیند لمینه شدن موکت تافتینگ با پی وی سی می باشد که علاوه بر ویژگی

های فنی، ظرافت و زیبایی خاصی به خودروی شما می بخشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهترین نژاد سگ در دنیا x بخوانید...