پودر اینوفولیک برای بارداری

پودر اینوفولیک برای بارداری

پودر اینوفولیک برای بارداری

در صورت تجویز 2 ساشه در روز، پودر اینوفولیک 400 میکروگرم اسید فولیک (مقدار نیاز روزانه توصیه شده) و 4 گرم مایو اینوزیتول را فراهم می کند. مایواینوزیتول یک ماده طبیعی در هر سلول زنده است که برای عملکرد صحیح انسولین ضروری است و امکان متابولیسم مناسب گلوکز را فراهم می آورد. کمبود این ماده باعث می شود که گیرنده های انسولین کمتر کار کنند. این کمبود در داخل سلولی که متابولیسم گلوکز در معرض خطر است، ترکیب می شود. در نتیجه، گلوکز کمتر از خون جذب می شود تا گلوکز خون باقی بماند و این به نوبه خود موجب جبران شدن ترشح انسولین می شود.

پودر اینوفولیک برای بارداری

در چند سال گذشته تحقیقات زیادی در زمینه نقش میواینوزیتول صورت گرفته است. به تازگی پیشنهاد شده است که بسیاری از زنان مبتلا به PCOS (هر آنچه در رابطه با تخمدان پلی کیستیک باید بدانید) کمبود ژنتیکی میواینوزیتول دارند. اینوفولیک پلاس شامل چندین عنصر غذایی شامل میواینوزیتول، ملاتونین و اسید فولیک است. یافته ها نشان داد میواینوزیتول باعث بهبود کیفیت و / یا کمیت تخمک در زنان مبتلا به اختلال تخمدان به نام سندرم تخمدان پلی کیستیک می شود.

پودر اینوفولیک در بارداری

– میواینوزیتول و اسید فولیک، ترکیبات متعلق به خانواده ویتامین B هستند. میواینوزیتول به طور معمول در انواع مختلفی از غذاها یافت می شود. اسید فولیک به طور قابل توجهی باعث کاهش بروز نوع خاصی از نقایص زایمان در زنان می شود. مطالعات مقدماتی با استفاده از میواینوزیتول و اسید فولیک، بهبود کیفیت تخمک در شرایط آزمایشگاهی و همچنین پارامترهای متابولیک متعدد در زنان با سیکل قاعدگی نامنظم و برخی انواع اختلالات هورمونی را نشان داد.

پودر اینوفولیک و بارداری

– فشار سیستولیک و دیاستولیک را کاهش می دهد
– تری گلیسیرید پلاسمی به میزان 52٪ و کلسترول تام به میزان 19٪ کاهش می یابد
– افزایش حساسیت به انسولین بدن (ISIcomp) تا 84٪
تستوسترون را به میزان 65٪ کاهش می دهد
– افزایش پروژسترون به مقدار 129٪
– میزان تخمک گذاری به میزان 69.5٪ و گروه کنترلی 21٪ افزایش یافته است.
– کاهش نمره هیرسوتیسم (5 علت و 3 درمان اصلی پرمویی در زنان (هیرسوتیسم)) و کاهش شدت آکنه

بیشتر بخوان بیشتر بدان  آمپول پمرولاک برای چیست

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلومیفن x بخوانید...